Je normálne mať mladšieho partnera?

dona
9. aug 2007

Ahojte kočky, prosím vás o váš názor na to, či je nenormálne mať mladšieho partnera. O dosť mladšieho. Mne sa to totiž prihodilo po rozchode s manželom. Žijem s priateľom o 12 rokov mladším a neuveriteľne nám to klape. Ani jeden si ten vekový rozdiel neuvedomujeme a neriešime ho. Naše spolužitie je fantastické. Mám to, čo som v manželstve nikdy nepoznala. Nie sme bezhlavo a bezrozmyslu zaľúbení. Prebrali sme všetky problémy ktoré sa môžu v takomto vzťahu vyskytnúť a on aj napriek všetkým nástrahám chce byť so mnou a básni o dieťati.
Celé okolie mi však tlčie do hlavy že to nemá budúcnosť, že aj tak si on časom najde mladšiu a ja raz budem stará a on muž v najlepších rokoch. Dokonca mi radia aby som sa vrátila k manželovi (ešte nie sme rozvedení), že tam mám zázemie a istotu. Ale čo s takou istotou keď nie som šťastná. Je to také nenormálne mať mladšieho chlapa? Veď nad päťdesiatnikom ktorý má dieťa s dvaciatkou sa nikto nepozastavuje. Prosím, povedzte, som nenormálna? ☹

cecilia68
26. mar 2018

@dona Na ľudí okolo seba sa vykašli...a bolo už veľa krát spomínané, že keď si 50 ročný cap nájde dvadsiatku, tak sú všetci nadšení, že aký "býk" je z neho :( Takže to ber tak, že pri mladšom partnerovi omladneš dušou 🙂

madeline1
6. nov 2022

@slavik ahoj, vydrzalo vam to?

madeline1
6. nov 2022

@xyxa ako to dopadlo?

madeline1
9. nov 2022

@marisenka a kolko si mala rokov, ked ste sa dali dokopy? ako na to reagovalo okolie?

jamacka
21. dec 2022

@dona Myslím,že je to normálne. Ja čo som mala bývalých tak každý bol starší odo mňa a vôbec to neklapalo ani v jednom prípade. Teraz mam priateľa o 2roky mladšieho a už sme zasnubeny a perfektne nám to klape.Nie je dôležitý vek,ale či si obidvaja rozumejú a či sú rovnako vyzrety čo sa týka zmýšľania.