Ako vychádzate s mladším partnerom?

nika2006
31. okt 2011

mam mladsieho priatela, viac menej si vychadzame dobre, ale ked sa jedna o nejaku dohodu ci nejaky ten kompromis tak vzdy je podla neho .. ako si vychadzate vy s priatelom, ktore mate mladsieho partnera? poznam kamosky zname co maju mladsieho a vychadzaju si super.. ja som si vybrala mladsieho lebo so starsimi som nemala dobre skusenosti tak som vyskusala a inak nam to klape velice dobre..tak som zvedava na vase diskusie, ci nazory,alebo aj rady...dakujem..

bamb27
31. okt 2011

@nika2006 no ja neviem, podla mna to nie je o veku ale o povahe cloveka,,, 😉 ci?

nika2006
autor
31. okt 2011

@bamb27 tiez si to myslim ze to je v povahe .. ci v dobrom alebo v zlom..

tinki
31. okt 2011

ja mám mladšieho partnera a všetko je to o kompromise. Vzťah bude fungovať len vtedy ak dokáže raz jeden a inokedy druhý skloniť hlavu. Sú vzťahy kde je jeden partner dominantnejší a tomu druhému to vyhovuje, ale ak ti to nevyhovuje, musíš sa s partnerom porozprávať. Neviem, chceš byť s Ním alebo chceš mať partnera...na toto si musíš odpovedať sama..

lenka311
31. okt 2011

@nika2006 Ono to závisí hlavne od toho ako si rozumiete, ja som bola s partnerom 3roky, bol o 4roky mladší a bola som s ním šťastná, ale naplno som to pocítila - ten vekový rozdiel, keď som nechtiac otehotnela... Vtedy som pochopila, že som spravila chybu, ale nie každý muž je taký...
Závisí to od jeho psychickej vyzretosti a hlavne je to o tom aby Vám spolu bolo dobre, zbytočne sa tu radíš, srdcu nerozkážeš, uvidíš časom... Ak si s ním šťastná, vôbec to nerieš...

cicimotinka
31. okt 2011

môj mm je mladší o 2,5 roka ale riešenie problémov a kompromisy nie sú o veku... proste je to o dohode príp. o tom, kto je "hlava rodiny"... nie je na to nijaký univerzálny recept, ja som zo začiatku mala pocit, že necháva všetko na mňa, potom sme si to vysvetlili, on to videl doma, lebo tam rozhodovala vždy mama (keďže tato bol dlho v práci)... teraz je to o dohode, tomuto ja nerozumiem, tak rozhodne on, tomuto zase nerozumie on, tak rozhodnem ja... skôr sa snažím o to, aby sme sa dopĺňali a nebojovali... a nejako si nemôžem sťažovať, aj keď občas sa čo-to nájde, čo mi dvihne adrenalín... 😀 😀 😀

stvura
31. okt 2011

Suhlasim s cicimontinkou...tiez mam mladsieho muza o 2.5roka a vychadzame uplne fajn. Urcite vztah nie je o veku (vsetky baby u nas v rodine mame mladsich manzelov) ale o tom ako sa dvaja ludia zhodnu. V urcitych veciach by som povedala ze moj muz je ovela rozumnejsi, realnejsie uvazujuci ako ja 😉 . A co konkretne je u vas problem?

denverka
31. okt 2011

moj je mladsi o dva roky a tam rozdiel vobec nevidim ale svagrina je starsia o 7 rokov od svojho muza a tam to je uz vidiet,teda ja to vidim,jej to asi ani nepride je tiez taka blazniva,ale mne by to detinske spravanie vadilo a sme zase u toho ze tento svagor je iba o rok mladsi od mojho muza a tam je sakra rozdiel,takze to neni o veku ale o povahe a ako si ti dvaja ,,sadnu"

nika2006
autor
4. nov 2011

@stvura ahoj, chodime spolu uz rok , zodpovedny je aj co sa tika malej mojej dcery .. na to sa nemozem stazovat, ale problem je v tom ze ked sa tika nejakeho rozhodnutia tak vzdy musi byt on hore a musi mat pravdu , a to ho nikdy neviem presvedcit o niecom skor sa najeduje...a potom si ja prpadam ako myska v kute.. inak je fajn vovsetkom inom...

lucy56
4. nov 2011

moj ja mladsi o 7 rokov a v mnohych veciach je rozumnejsi ako ja,ale ked sa jedna o zasadne veci v rodine vela sa rozpravame a hladame spolu riesenie, jedine co mi vadi je jeho vasen vrazat peniaze do tuningu auta, na tom sa nezhodneme urcite

dreamer4
4. nov 2011

Ja si myslim, ze je to este tym VEKOM.....ved kazdy z nas prechadzal istymi fazami....a on je mozno prave v tej faze, kedy si mysli, ze ma stale pravdu a vydobija a presadzuje si svoje nazory, podla mna je to normalne....Ja mam partnera o 2,5 roka mladsieho...mame spolu babo, je zodpovedny a stara sa o nas....ale aj napiek tomu ma vie niekedy doslova dorazit a prekvapit ,,pubertalnyn " nazorom. Pochopila som, ze sa netreba rozculovat, ved aj ja som taka bola....len ked som bola hodne mladsia ako on teraz, predsa len zeny dospievaju skor....aj to je toho dokazom.... 🙂))) Vela sil 🙂

agatky
27. aug 2013

mam mladsieho partnera a naozaj si nemozem stazovat. na zaciatku som sa bala kedze je o dost mladsi a ja som mala len starsich partnerov. sme spolu 8 mesiacov a uz byvame spolu a si 2 mesiace 🙂 stara sa o mna,domace prace su mu neni cudzie,vari. vyvenci hafa. bez povedania ked vydi ze nieco treba urobit tak urobi. na stastie uz je vyzity 😀 tak sa mi neflaka. obcas zajde na pivo s kamosmi aj to ho musim prehovarat aby siel alebo musim ist s nim 🙂

tinki
27. aug 2013

@nika2006 to je jedno koľko má kto rokov..Ide o to, ako si sadnete..Nezaoberaj sa vekom, je to len číslo. Pozeraj sa na človeka ako na celok. vyhovárať sa na vek je nezmysel. Mám mladšieho partnera a ten je oveľa usadenejší než ja. Mám kamarátku, ktorá mala partnera o desať rokov staršieho a aj tak sa rozišli, lebo bol nezrelý...

tinki
27. aug 2013

@agatky dva roky stará téma.. 🙂 😀

anett9
27. aug 2013

to nie tým,že je mladší...skrátka to má v povahe,že preferuje svoj názor pred tvojím.Taký by bol aj keby bol starší.Takisto sú typy,ktoré ostanú "deťmi" aj do 40-tky...že "večne mladý".Ja mám o 4 roky mladšieho,zoznámili sme sa,ked som mala 30 a on 26. Bol vyslovene rodinný typ, zodpovedný ,starostlivý...preto sme spolu už 12-ty rok a vždy sa vieme dohodnúť....vzťah bez kompromisov a ochote počúvať aj toho druhého nefunguje 😉

agatky
27. aug 2013

@tinki A? 😀