Je potenie nôh v topánkach dôvod na ich reklamáciu?

brnka
19. apr 2011

Ahojte, nenasla som temu ohladom reklamacii, tak sa chcem opytat - synovi som kupila v Protetike platene tenisky a neuveritelne sa mu v nich potia nohy. Myslite, ze je to dovod na reklamaciu? Podotykam, ze doteraz sa mu nohy v ziadnych topankach nepotili a myslim, ze zatial ani nie je tak strasne teplo, aby boli platenky na tuto dobu nevhodne.....

sisaha
19. apr 2011

@brnka podla mna to nie je dovod na reklamaciu, kedze ziadna vada nebrani v riadnemu uzivaniu obuvi. V niektorych predajniach mas moznost vratit tovar povedzme do 14 dni, niekde do 30, ale nesmie byt pouzivany. Takze, ak syn topanky nosil, pochybujem, ze ti ich vezmu späť. Ale vyskusať to mozes..

brnka
autor
19. apr 2011

@sisaha , dakujem, ja mam len pocit, ze takto sa zvyknu potit nohy v topankach od cinanov...... neviem, ci je to len nahoda, alebo sa Protetika tak pokazila 😠

sisaha
19. apr 2011

@brnka ja kupujem malej tiez protetiku a to co je kozene je naozaj kozene a ak su to platenky, tak predpokladam ze je to textilia.. Ja mam teda predstavu, ze je to take nieco asi ako cvičky.., na spodku guma, hore textil. A mne sa tiez v takejto obuve zvykli potit nohy. Tak neviem.

brnka
autor
20. apr 2011

@sisaha , my sme mali doteraz tiez dost "Protetiky", vacsinou ale ort.sandalky..... ano toto su textilne tenisky, vpredau pogumovana spica, vlani sme mali tiez take, nejaku neznamu znacku a v pohode..... ale dnes som si vsimla, ze sa mu zacina odlepovat guma, co je po obvode okolo celych tenisiek (a to po necelych 2 tyzdnoch), takze reklamacia z toho bude urcite 🙂