Je stránka Notino dobrá stránka?

lenieta25
8. máj 2017

Baby poraďte my, chcem objednať manželovi parfem - len cena s porovnaním fann parfumeria a stránky notino je riadne rozdielna. Baby ktorá ste objednávali z Notina ste spokojná? Či su to len napodobeniny. Ďakujem

12romi34
19. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

aký je v tom rozdiel? Na Notino maju naozaj všetko a keby tam predavali aj potraviny, nechodím nakupovat nikde inde iba tam

sonka1981
25. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

najlepšia. Ceny su nižšie ako v dorgerii, parfumerii a aj obchody čo maju tak su cenovo uplne rovnake ako eshop. Napodobeniny to rozhodne nie su, toho by som sa nebala

lorela
26. júl 2018

Napodobeniny nie, "len" nízka kvalita a staré výrobky posťahované z celého sveta.

isamel
26. júl 2018

uprimne?neni

isamel
26. júl 2018

@sonka1981 ale su 🙂 roky pouzivam dolce gabanu kupovanu z lode, raz som si objednala z notina, mala som obe, aj z lode aj z notina a rozdiel sto a jedna, zpoznate to hned ked si to mate s cim porovnat, dokonca som nechcela privdit stranke, tak som si objednala diamant katy pery, pretoze ten tiez pouzivam a mala som ho doma a teda vone sa absolutne nezhodovali, a tiez diamant pouzivam dlho, kupujem z fan parfumerie, pokial nemam moznost kupit na lodi 😉

gabide
26. júl 2018

Skús ešte pozrieť stránku elnino.sk alebo jeden klik, tiež majú lepšie ceny.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

neviete či je Notino niekde aj na vychode SR? Alebo iba v Bratislave?

magda15
27. aug 2018

povedala by som že je to najvetší internetový predajca parfemov a kozmetiky. Nemusiš sa bat toho, žeby si kupila nejaky šmejd. Predajne ani neviem, ale skus mrknut ich stranky a určite tam budu mat napisane

sonka1981
1. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ak viete niekto o lepšiom eshope na kozmetiku ako je Notino, sem s tým 🙂

essenceee
17. okt 2018

teraz je dobre to, že maju už aj predajne. len škoda je, že nie su vo viacerých mestách. Uvítala by som to

iren88
24. okt 2018

@sonka1981 ako to myslíš o lepšom? zatiaľ osobne som nič lepšie nenašla, najmä nie čo sa týka cien a spoľahlivosti 🙂 aj teraz akurát mám v pláne, že niečo poobjednávam pomaly už na Vianoce, aby potom v decembri som sa nestresovala, takto vopred si pozriem, poobjednávam a pred sviatkami už budem mať kľud a budem si rozprávky v telke vychutnávať :P

waitinka7
24. okt 2018

Mne sa nechce zdať, že by to boli originály parfumov, kedže napríklad moja obľúbená Euphoria 100 ml stojí vo Fannku okolo 100 Eur a cez Notino 34 Eur...

aleshka_supermama
24. okt 2018

@lenieta25 produkty od Dioru viem ze nie su orginal !! Moj najlepší kamarát robí pre Dior a ten mi potvrdil že Dior im nedodava žiadnu kozmetiku!!

eliska13
24. okt 2018

@lorela suhlasim pritom kupujem roky z Notina.Porovnala som Bvlgari z freeshopu s tou čo mám doma 2 mesiace stará nemôže byť a po čase ju necítiť.Obe som si dala na ruku a porovnávala.Tak isto som tam vzala vzorku niche parfému, ktorý stojí 120 eur, že pokým neviem ako voní nekúpim ju.Prisla mi len alkoholové vôňa úplne vyprchala aj som písala reklamáciu sťažovala sa a nič.Nie sú to napodobneniny, ale sú slabšie a omnoho.

eliska13
24. okt 2018

@waitinka7 tak, ale zase neplatia kamenný obchod, predavačky, réžiu verím, že môžu ísť s cenou dole tak isto vo free shope sú lacnejšie.Prednedavnom bol článok kde pán zo spotrebiteľského fóra písal, že odkedy majú predajňu v Ba v centrály, tak, že ľudia to berú ako istotu, že je všetko originál a bolo to písané v takom zmysle, že ľudia to berú ako, že to nemôže byť podvod neboli menovaní, ale pokiaľ viem iná predajňa výdajňa v obchod.centre nie je

nellita
24. okt 2018

Ja som mala z parfemu z notina neskutocnu alergiu z ktorej som sa dlho dostavala,neodporucam nic kupovat

viera27
24. okt 2018

@eliska13 teraz tam bola vracat maskaru kamoska, lebo jej z nej normalne cerveneli a slzili oci. A to ju ma uz neviem kolke balenie. Ani necekli. A mne sa ydalo divne, lebo parfemy uz u nich dlhsie nekupujem, ale kozmetiku este obcas ano. A veru naposledy som si brala moju oblubenu Lancome Doll eyes a veru je sucha, uplne ina ako som zvyknuta. Tak som sa zatala, ze uz aj na dekorativku im kaslem.

orieska325
24. okt 2018

@lorela moze byt ja som si kupila pudre a licenky max factor a na zadnej etikete arabstina..ocne tiene made in china..

caroline_
24. okt 2018

Ja som robila asi tri objednávky po cca 150e,rôznu kozmetiku a bola som spokojná

quorum
24. okt 2018

...to si snáď fann platí tie báchorky o falošných parfémoch
len kupujte z fannu tie ich predražené voňafky, snobi 😝

flower111flower
24. okt 2018

Maju dobre ceny na vlasovu kozmetiku, kvalita je dobra podla mna. Avsak tiez som stade mala lancome spiralu, ktoru pouzivam niekolko rokov a bola stara. Znackovu dekorativnu kozmetiku stade nekupujem uz.

dominika_klara
24. okt 2018

Ja si myslím, ze ako kedy, ako čo , a ako kde.....

mala som pozítivne a negativne skusenosti nie len s notinom, ale aj s fann parfumeriou....

Kupila som si v notine moju oblubenu klasiku- J´adore Dior. Bola tak silna, ze mi velmi dlho vydržala. Bola som spokojna. Kupila som ju neskor aj vo fann, a jej trvacnost bola omnoho slabšia....(pritom je to jedna z tých intenzivnejsich, tažších voni... )

a zase naopak, ... kupovala som rozne znacky, a spokojnost tak 50/50.....

S dekorativnou kozmetikou , drogeriou, od notino nemam skusenost (objednavala som len 1x masky na vlasy a kozmetiku na plet. ale nesadla mi znacka... )

simonka77
24. okt 2018

@aleshka_supermama suhlasim. Dokonca Dior aj Chanel robili testy nahodne vybranych parfemov aj z Notino, a jedna tretina boli “odpad”-fejky, “seknute” odlezane.
Kto chce, nech si hlada podla ceny, nie kvality. Ostatni si bud kupia v parfumerke, na letisku a pod alebo maju svojho dodavatela🙂

quorum
24. okt 2018

@simonka77 ... aj to je niekde prekazatelne dokázané, že taký test robili, myslím dior a chanel ???
alebo je to len tak "jedna pani povedala"???

kiwi3
24. okt 2018

@aleshka_supermama jasne, ze im nedodava kozmetiku priamo dior, su to pozbierane kusy bohvie odkial, ktore sa nepredali. leziaky.

mariah0307
24. okt 2018

Ja mam len dobre skusenosti a to som obj od tial aj kozmetiku aj parfemy aj testery...

simonka77
24. okt 2018

@quorum viem to priamo zo chanelu, tak si prosim odpusti to more vykricnikov🙂

simonka77
24. okt 2018

@kiwi3 je to pozbierane z celeho sveta. plus rozne napodobeniny.
samozrejme nie vsetok tovar, z tych najpredavanejsich vzdy niekolko kusov, nemozu si dovolit mat vsetko na prd.

kiwi3
24. okt 2018

@simonka77 neviem, ci napodobeniny, to by asi neriskovali, kedze predavat napodobeniny v eu je trestne