Je stránka Notino dobrá stránka?

lenieta25
8. máj 2017

Baby poraďte my, chcem objednať manželovi parfem - len cena s porovnaním fann parfumeria a stránky notino je riadne rozdielna. Baby ktorá ste objednávali z Notina ste spokojná? Či su to len napodobeniny. Ďakujem

quorum
24. okt 2018

@simonka77 takže "jedna pani povedala", myslel som si 😉

puskaruka
24. okt 2018

Ja odporúčam

simonka77
24. okt 2018

@quorum ak je pracovnik chanel-u “jedna pani povedala”, tak ok.
Dior aj Chanel nepotrebuju predavat lacne parfemy len aby mali obrat. Preto ich ceny si viac menej stabilne drzia urcitu vysku, kedze tam sa plati aj za znacku.
Vies, najlahsie je omielat jednu vetu “jedna pani bla bla”, nez pripustit fakt, ze aj na net obchode s kozmetikou nie je vzdy vsetko kóšer.
Kazdy nech si nakupi kde chce, tu sa niekto pytal na nazor a dostal odpovede.

quorum
24. okt 2018

@simonka77 ... ale ja nehovorím, že je všetko košér, a ja nemám dôvod sa ani notina zastávať, ale také absurdnosti, že predávajú napodobeniny, také príspevky tiež nemajú moc velkú hodnotu

momoqui
24. okt 2018

@simonka77 ja mam skusenost s Fann aj s notino a aj dobru aj zlu
V notino mi vzdy bez problemov vratili peniaze ked som doniesla parfem ktory bol odlezany, ale vo vacsine pripadov som kupila dobru von
Vo fannku som kupila Chanel a tiez bola zlomena, asi ju mali dlho na predajni alebo bohvie kde, riesili tu reklamaciu dlho
Niekto tu pisal a Lancome spirale, tu istu som mala z Marionnaud a je sucha, vydrzi asi tak mesiac
Mam chanel mascaru z notino a pouzivam ju iz vyse roka a je skvela
Notino urcite nepredava faky, kvalita je taka ista ako vo fannku, urcite maju rovnakych dodavatelov
Notino nie je iba na slovensku ale aj v inych krajinach a maju dokonca aj kamennu predajnu

momoqui
24. okt 2018

@aleshka_supermama sorry a tvoj najlepsi kamos co konkretne robi pre Diora? Myslis si ze fabrika ma konkretne zmluvy na priamo s predajcami? 🙈

miriama11
24. okt 2018

Ja mam skusenost taku ze ked som objednala z vtedy este z Parfums Hugo Boss Ma Vie tak po nastriekani som ju necitila ani 10min a z fann som ju na obleceni citila aj na druhy den.uz z internetu neobjednavam.

nistr
24. okt 2018

parfum Dune od Diora používam vyše 20 rokov. Z kúpy na stránke Notino som bola sklamaná. Keďže viem ako má parfum voňať, ten z Notina mi vyslovené smrdel.

simonka77
24. okt 2018

@momoqui ziadna spirala, ktoru pouzivas vyse roka, uz nie je dobra, to mi ver🙂je jedno aka znacka a aka cena.
A nie vzdy ma net obchod rovnakych dodavatelov.
Co sa tyka Fann parfumerky, k tej nepisem nic-nejako som sa dodnes nestotoznila s touto predajnou, a nie je to cenami, skor personalom (je jedno v akom meste).
Z notino som si objednala jeden jediny raz a to asi 5-6 rokov dozadu. Spokojna som nebola. Kedze mam pristup k Chanel, Dior, Nine Ricci cca 3 mesiace skor nez konkr. vyrobky pridu na nas trh, a o tretinu lacnejsie nez sa to predava v parfumeriach, neriesim nakupy cez net ani cez tú najviac spominanu Fann. Ale zaroven prave preto si stojim za tym, co som pisala vyssie.
Vies, poznam vela zien, ktore bud nemaju dostatok penazi na kozmetiku/parfemy z kamen.predajni, alebo ak maju, nie su ochotne to zaplatit, a nemaju problem si kupit parfem/toaletku z avonu ci oriflame-u a pod. A je to uplne ok, ved kazdy podla svojich moznosti a podla toho, co sa mu paci.
No ja a notino “kamarati” nie sme a nebudeme.

momoqui
24. okt 2018

@simonka77 predstav si ze ta maskara je dobra. Pouzivam ju malo a vcera som s nou nahodou bola nalicena takze viem. Aby som ta uviedla do reality, nepatrim k zenam, ktore nie su ochotne zaplatit za prfum alebo nan nemaju, ja parfumy pouzivam uz skoro 30 rokov, mnohe take, ktore u nas ani nie su. Ja fannko tiez nemusim, skor Marionnaud, ak uz ...
Ja som si cez Notino objednala aj ked sme zili mimo Slovenska a vona nebola fake. Urcite. Ale vravim, parkrat som otvorila a nepacilo aa mi takze aom hned raklamovala.
Urcite je rozdiel ked si kupis Dior cez notino alebo v galerie lafayette v parizi o tom niet pochyb, ale ja som pisala ze to Notino je spolahlivy obchod, v pripade ak sa niekto rozhoduje medzi notino a fann pripadne nejaky iny kamenny obchod. A ja ich mam este aj dole pod nosom takze ked mi vyrobok nepsuje sup sup vratim ho.

zazrak1991
24. okt 2018

ja odtiaľ veľmi rada objednávam, síce nemám skúsenosť s parfemami konkretne, ale treba sledovať akcie, darčeky k nakupu...raz som objednavala sestre na vianoce paletu tienov makeup revolution, stala 36€, a bola akcia ze som dostala k nakupu ešte jednu menšiu paletu a 5 očnych tienov (resp. vyrobky tej istej značky v hodnote 20€). byvaju aj akcie spojene s parfemami, lenb si to treba vzdy popozerať

iren88
25. okt 2018

@quorum poviem ti, že ja som párkrát kedysi si aj v kamennej predajni kúpila, ale keď vidím tie ceny, tie rozdiely a najmä koľko ušetrím, keď cez internet objednám, tak ma do kamennej predajne už ani len nenapadne ísť, plus ešte keď po tebe niekto zazerá, keď chceš viac parfumov vyskúšať, no dík neprosím 😀

miriama11
25. okt 2018

Ja len tak pre porovnanie , kupovala som parfem jimmy choo vo Fann za 19 eur v akcii v notino ho maju nieco cez 30 eur normalna cena vo fann je 60 , stale sa oplati kupovat z poukazmi a kartou.Ja radsej vyuzivam tuto moznost

viera27
26. okt 2018

@miriama11 súhlas. Kupovala som naposledy vo fann La vie est Belle absolu a v Douglas Ysl Mon Paris. Obidve vyšli rovnako ako v Notino, respektíve v Notino ešte aj za poštovné platíš. A sú skvelé. Tu La vie est Belle brala kamoška v Notino a bol to fake/prelezanina. Nevraviac o letiskách, tam sú ceny ešte lepšie. Inak ak chcete baby eshop, tak trebárs Look fantastic. Poštovné zdarma, veľa akcií a ešte som nemala odtiaľ nič zlé. Alebo taka Sephora. Česká mava akcie na poštovné zdarma ku nám a veľa zliav.

quorum
26. okt 2018

@iren88 máš recht, tie ich predavačky, ktoré sledia po každom, minule ma ani nepozdravili pri odchode, keď som niesol 20 papierikov nastriekaných, asi sa nasrdili, že čo si to dovolujem, toľko skúšať a že prečo som si nič nekúpil 😉

iren88
28. okt 2018

@quorum tak ako hovoríš, radšej si pozriem parfumy, čo by som chcela, kuknem, či sa nedajú cez net vzorky objednať a poobjednávam si vzorky, kozmetiku, čo mi treba a lepšie pochodím akoby som mala ísť niekam do predajne 🙂 celkovo to nemám rada, keď sú predavačky také nepríjemné, že zazerajú, preto si radšej urobím doma pohodičku večer a v kľude si prezriem a objednám, čo chcem 😀

quorum
28. okt 2018

@iren88 .... správne hovoríš irenka, není nad to vyskúšať si vzorky, aj ev. nejaké odstriky, a potom až kúpiť pafrém, ktorý mi sedí na 100%, v tejto dobe to nie je problém, vzorky sa dajú zohnať (takmer) zo všetkého 😉

iren88
28. okt 2018

@quorum ó takto mi už dávno nikto nepovedal, jedine moja mamka 🙂 tak ako píšeš a ešte aj v takej veľkosti ako sa nám len žiada a hlavne je to cenovo dostupná záležitosť v dnešnej dobe 😉

lula313
28. okt 2018

Podľa mna Notion predava faky, alebo nepodarky. Parfem si nedrží vôbec kvalitu ako keď kúpite parfem na letisku, či v kamennej predajni a sklamali má takto už viackrát, preto od nich už nič neobjednavam.

yna1
30. okt 2018

@lula313 praveze ja takuto skusenost nemam, uz niekolkokrat som z toho eshopu objednavala a zakazdym mi prisiel kvalitny parfum, ktory vydrzi cely den, aj darceky takto som objednavala aj nasim aj svokrovcom a super 🙂 Ale ja to najskor robim tak, ze si pozriem vone, vzorky a potom si objednam parfum, ktory sa mi zo vzoriek paci 🙂 Aj teraz na Vianoce budem objednavat darceky z tade, kedze je to cenovo dostupnejsie jak na predajniach 🙂

zuzlaka
31. okt 2018

@zazrak1991 aj ja tak rada nakupujem, je to rýchle a to sa mi páči, že nemusím nikam chodiť, že z pohodlia domu, z postele si nakúpim čo len chcem a príde mi to rovno domov, to považujem za obrovskú výhodu :-P

nomci
31. okt 2018

@lenieta25 ja objednavam vyluccne z notino. Viem, ze to bude 100%rovnaka vona, rovnako dlho trvacna. Mam odskusane, su drahsi nez ostatni webovi predajcovia parfemov, ale zas kvalitny ! Urcite odporucam, vzdy spokojnost a vyhoveju roznym poziadavkam😉

nomci
31. okt 2018

@maggda1 aj mojmu muzovi sa to raz zdalo, a bez problemov mu to vymenili za novy kus. Stat sa moze, ale ak clovek reklamuje, vyhoveju a nerobia problemy.

quorum
1. nov 2018

.... čo sa týka tých fejkov
áno, stalo sa to známej v notine, ale bolo to tak, že jednoducho predavačka pri odovzdaní parféma podsunula fejk a originál pripravený k odovzdaniu si nechala 😵
známa to zistila, mala pred tým originál, takže pri porovnaní to bolo zrejmé že dostala fejk
reklamácia bola s ospravedlnením uznaní a milá predavačka letela "na minútu"
v týchto prípadoch byť aj takýto "ľudský faktor" 😉

mirage
1. nov 2018

@quorum toto mi pride ako z rozpravky Tisic a jedna noc..

quorum
1. nov 2018

@mirage a čo ti mám povedať "čestne pionierske" že to je pravda??? 🙂

mirage
1. nov 2018

@quorum skus

yna1
8. nov 2018

@nomci mozno v porovnani s niektorymi su tie ceny vyssie, ale stale ked si vezmes tie ceny, co su na kamennych predajniach a pozriet si ich ceny, tak tam je ten rozdiel akoze fest velky 🙂

zuzlaka
16. nov 2018

@nomci niet nad to, keď parfum vydrží celý deň, mám rada, keď si ráno dám na seba parfum a poobede ešte ho cítiť, že nemusím ho na seba dávať viackrát denne.
Už som objednala aj darčeky na Vianoce z tade 😀 Už sa neviem dočkať, keď parfumy prídu a pobalím ich, aspoň nebudem pred sviatkami stresovať 😀

iren88
20. nov 2018

@zuzlaka už aj darčeky máš objednané? čo si také vybrala? podelíš sa o tipy??? 🙂