Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zooeynka
3. júl 2019

@fatimuska pockaj ci ti posle peniaze nazad. Este ich nemas. Dovtedy nepis negativne hodnotenie...

fatimuska
autor
3. júl 2019

@zooeynka ale preco predava poškodené veci, 2 týždne čakám, nemali by aj druhw maminy vediet ze ako dlho mozu čakať a co? Bolo napisane ze par krat obute

amelia000
3. júl 2019

@fatimuska mas pravdu ale neries to s horucou hlavou. Asi si jej aj poslala fotku. Pytaj od nej peniaze spat najprv a nech ti to tak potvrdi ako vtedy ty jej a posli jej balik s5.

rora
3. júl 2019

@fatimuska ked vrati peniaze a ty jej tovar, napisala by som hodnotenie (v kategorii pozitivnych), ze vratila peniaze za predany poskodeny tovar. To je dostatocna vystraha si myslim. Ja osobne prechadzam hodnotenia ludi od ktorych chcem nieco kupit a uz som sa stretla s niecim takym a kupu som si rozmyslela.... ked sa jej nazbieraju negativne hodn. a bude jej to tam prilis svietit na cerveno, ucet mozno zmaze, zalozi novy a s "cistym" stitom ide dalej predavat odpad.... preto by som to hodila do "zelenych", no s pravdivym popisom

fatimuska
autor
3. júl 2019

@rora ok, ďakujem, asi tak to aj spravim

eliskadad1
4. júl 2019

ako hej, mohla tam aspoň poriadne odfotiť to poškodenie. no hodnotenie by som písala, až keď budeš mať peniaze naspäť, aby sa ti nestalo to, že ti ich ani nepošle

fatimuska
autor
4. júl 2019

@eliskadad1 vobec to stale neuznava ze by to bolo poskodene, ze ich mal len par krat na nohe, a ze ich mam teda poslat spat, ze mi posle peniaze, ale postovne tiez nieco stoji, v mojom pripade 2x

zooeynka
4. júl 2019

Som si to poskodenie predstavovala ovela horsie...kolko si za ne zaplatila?

evamarek77
4. júl 2019

Na fotke to poškodenie nevidím, či.?

zooeynka
4. júl 2019

@evamarek77 trosku je vpadnuta pata...ale nic hrozneho. Uz je len otazne kolko za ne zaplatila....

evamarek77
4. júl 2019

@zooeynka zdajú sa mi čisté, nie sú zodrate... Podľa foto to nie je také hrozné

dopolbokaodrata
4. júl 2019

Nemáš to len pokrčené kvôli preprave? Ja sa v tomto teda nevyznám ale je to ozaj vada, čo zabraňuje používaniu?

fatimuska
autor
4. júl 2019

@dopolbokaodrata nie, v porovnani s druhou je tam jasne zlomena päta, zakazdym to skocilo späť, zvnutra tlacilo na pätu, bolo to zabalene v balíku, nebol preliaceny, ani skrceny

fatimuska
autor
4. júl 2019
fatimuska
autor
4. júl 2019

@dopolbokaodrata tlaci to na pätu, bolo to do re zabalene v tvrdom obale

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zooeynka
5. júl 2019

@kuravesele asi preto, ze vie ze asi za 3 mesiace decku noha vyrastie tak, ze 40 eurove nove topanky moze vyradit a kupit dalsie o cislo vacsie. Co je na tom ze kupi v bazare? Spadne jej koruna z hlavy? Alebo je za to menejcenna?

momoqui
5. júl 2019

@fatimuska ja tam poskodenie nevidim. Vyzeraju ako nove, aspon na fotke. Primigi za 5 eur nekupis ani v akcii 🙂

janulik2008
5. júl 2019

@zooeynka ono ... vidno to ... my malej kupime za 60e botasky ale vynosi ich hlavne co do skolky chodi tak smer bedna vacsinou ale najlepsie sa jej v nich chodi. Ale zasa ked nie su achodene co mala mavala aj 7 parov tak podla mna pohode 🙂

saskiaaa
5. júl 2019

Stačí ich namočiť výstužit a uschut toto bolo zle zabalené ☺️ a ze 5 e vyzerajú ôk

evamarek77
5. júl 2019

Dobrá cena, jednoznačne

fatimuska
autor
6. júl 2019

@saskiaaa spätne somsi pozerala goto v jej bazariku a uz pred zabalenim bola jemne jedna nakrivo, moja chyba

fatimuska
autor
6. júl 2019

@kuravesele moja chyba, su to len papucky, len 3x obute, tak ja blba ze ako fajn, uz poucena

maciatkolulu
6. júl 2019

@fatimuska pozri,ja tam tiež nic hrozne nevidím....s za 5eur sa handrkovat mi príde fakt divné. Dáš zle hodnotenie,dá aj predávajúca a keď k tomu pridá foto,a cenu za ķolko predávala,výkres z toho ako blbec ty podľa mňa. Brani to dieťaťu v nosení? Viditeľne to veľmi nie je a sú to papuče za 5eur prepanajana

fatimuska
autor
6. júl 2019

@maciatkolulu len jedno ma štve, 2 týždne to posielala, nenapisala skutočný stav, nenapiswm neg. hodnotenie, ale ako ochrániť ostatne pred neserioznostou?

loginexistuje
6. júl 2019

@fatimuska ja osbne na mieste predavajucej vezmem papucky spat co aj chce urobit a dam neutralne hodnotenie tebe v zmysle chce za 5 eur nove papuce primigi

maciatkolulu
6. júl 2019

@fatimuska opäť sa pýtam,nedajú sa nosiť? Tlačia malého? Ono totižto za 5eur PMG nedostaneš nikde. Tie papuče sú okolo30eur nové. Takže buď si nabudúce počkáš na výpredaj a možno dostaneš do 20eur,alebo nekupuj znackove

maciatkolulu
6. júl 2019

@fatimuska pozerala som si profil pravdepodobnej predávajúcej a nemá tam.negativne hodnotenia,veď pokiaľ ti chce vrátiť peniaze tak ok. Len poštovné pochybujem,že ti dá. Fakt toľko kriku kvôli 5 eur.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fatimuska
autor
6. júl 2019

@loginexistuje nie nove, neposkodene a po nabehnuti platby, nie pi 2 týždňoch!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli