Je to fake?

29. sep 2022

Ahojte baby,je to prosím vás fake?

martul
29. sep 2022

Podľa mňa je to napodobenina. Teraz som si dala na net kabelky ale teda ani jedna nemala takýto znak.

autor
29. sep 2022

@martul mne naslo takúto

melanta
29. sep 2022

Nikdy som nevidela, že by Guess mal takýto dizajn géčok. A stránka vyzerá ako pekný fejk.

galioska
29. sep 2022

tazko povedat , nenas tam nejaky kod? visacku?

slapina
29. sep 2022

presne, aj podľa mňa je to fejk, tá stránka absolútne nepôsobí dôveryhodne. to si si objednala sama?

tykat
29. sep 2022

Pozri, je to uplne jedno, aj keby bola prava vsetci si budu mysliet ze je fake.

missdiva
29. sep 2022

Podla mna nie je fake, videla som podobnu v guesse v USA

autor
29. sep 2022

@missdiva no presne v USA bola kupovaná

bela30
29. sep 2022

V prvom rade, falošné kabelky Guess nie sú vyrobené z kože, ale z lacnejšieho syntetického materiálu. Môžete si to overiť stlačením látky prstom. Ak tam vrásky zostanú a nezmiznú, nejde o pravú kožu.Ďalej musíte skontrolovať podšívku kabelky. Originálne tašky Guess majú zjavne mäkkú podšívku, zatiaľ čo falošné tašky niekedy nemajú žiadnu podšívku. A ak ju majú, je veľmi tenká, ako list papiera.

Nakoniec môžete skontrolovať kov tašky. Kovové aplikácie originálnej tašky Guess sú pevné a lesklé, s hladkým povrchom. Naproti tomu falšovatelia používajú lacnejší materiál, ktorý môže pôsobiť matne a dokonca môže mať povrchové stopy. Tiež si treba všímať písmená, logá, či akoby neplávajú s nie sú nakrivo našité.

martul
29. sep 2022

ale USA nie je zárukou, že to je originál.
Skús ako ti poradila @bela30

cocolino234
29. sep 2022

@autorka veď si nám sem skoro nič nedala. Odfoť štítok zvnútra, odfoť logo zblízka. Ako fake nevyzerá už z diaľky, logo vyzerá naozaj ako originál ale skús poslať bližší pohľad, kov môže byť iný. Rovnako materiál a podšívku zvnútra skontroluj, akej je kvality. Ale úprimne tá koža vyzerá z fotky ako úplny fake, pošli aj tú z blízka, nech vidieť detaily. Fake koža má inú štruktúru.

struhanka
29. sep 2022

@bela30 Mnohé pravé Guess kabelky nie sú z kože, ale z ekokože.

autor
29. sep 2022
autor
29. sep 2022
cocolino234
29. sep 2022

@autorka jáj ty nevieš z akej kože má byť tá kabelka? ak to nevieš, tak potom to, čo som písala o koži je bezpredmetné, oni používajú aj vegan leather. A štítok vnútri si nenašla? ten musíš nájsť, tam sú aj iné info. Ak tam nikde nie je, tak to nie je originál.

cocolino234
29. sep 2022

@autorka a úprimne keď sa pozerám na ten los angeles vyšitý nápis, tak si už úplne myslím, že to bude fake. Takéto zanedbané nášivky som u nich ešte nevidela. A zipsy sú na tom ako?

melanta
29. sep 2022

Za akú cenu ju chceš kúpiť? Lebo tie krivé písmenky GUESS a otrasný pliešok Los Angeles kričia dosť fejkovo.

cocolino234
29. sep 2022

@melanta mne príde, že ju asi skôr dostala ako dar. Inak by som sa hneď spýtala na originálne balenie a vysačku. 🤔

simca06022011
29. sep 2022

Inak pozerala som fotky kabeliek a takúto latku vnutri som nevidela u nich. Ono najlepšie by bolo pozriet to podla modelu presne a porovnat. Original kabelky nechodia len tak predsa, stitky, vysacky, ja som mala k jednej kedysi dokonca sj nejaku kartičku ako certifikat s cislom atd (popravde nie som kabelkova, tu som dostala, neviem ci je to pravidlo ale zabalená bola uzasne 😂)

daniela2202
29. sep 2022

Asi hej, mne to príde z kontajnera, škaredé

melanta
29. sep 2022

@cocolino234 tak a ešte tá cena na tom webe, že 1850 dolárov. Bežne tieto tašky stoja 150-200 eur, drahšie kúsky do 400 eur. Občas urobia nejaké limitky za viac. Ale toto nie je žiadna prémiová značka, ktorá tašky predáva za 1800 dolárov. Takže tu je toľko impulzov, že je to fake.

janinka007
29. sep 2022

Toto je vnútro môjho batoha

cocolino234
29. sep 2022

@melanta tá cena ma šokovala rovnako. 😂 Na guess eshope je najdrahšia za 550 a tá sa s touto klasikou nedá porovnať. A keďže riadny štítok tu asi nebude, tak vieme odpoveď. Aj keď tá bola jasná už pri tých krivých písmenkách. 😀

autor
29. sep 2022

@cocolino234 ved v poriadku

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haley7897
29. sep 2022

Zle vytlačené logo, krivé šitie... Čím väčšia značka tým menšia šanca takéto chyby nájsť. Ich veci prechádzajú ďaleko prisnejsimi kontrolami kvality ako povedzme H&M. Častokrát každý jeden kus a toto sú vady zrejme na prvý pohľad.

autor
29. sep 2022

@jabadabadu pýtala som sa normálne na názor a nie na primitívne poznámky

acrobaleno
29. sep 2022

Je to fake. Ak chceš originál jedine kupovať na overených stránkach alebo v kamennej predajni značky.

cuvienka
29. sep 2022

@acrobaleno asi tak nejak. clovek takto cez net nema sancu kolko krat rozpoznet aj pri teda vyssej cene, ci ide o fake alebo original. preto su podla mna najlepsie kamenne predajne