Je to šváb?

10. okt 2021

Prosím vás je to švab alebo nie?

pribinak
10. okt 2021

Nie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. okt 2021

@pribinak prosím vás neviete čo je to za chrobáka? Jedného som našla večer v kúpeľni a ráno dvoch v obývačke všetko som vypratala poumyvala aj poodtahovala nábytok nastriekala biolit a ďalších som zatiaľ nenasla. Strašne sa bojím ze sú to šváby 😭

zitaje
10. okt 2021

Mne sa to podobá na svrčka...

pribinak
10. okt 2021

Nie sú to šváby.

autor
10. okt 2021

@pribinak nasla som tento obrázok na nete a ten čierny sa neho dosť podoba

pribinak
10. okt 2021

Akože vôbec, ale nevadí

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. okt 2021

@cocolino234 áno bývame v paneláku, ja som si ich všimla už dávnejšie asi pred 4 mesiacmi všetko som vyčistila a nič sa neukázalo tak som si myslela ze to je ôk ale teraz po čase zase 😭

zuzana212722
10. okt 2021

Podľa mňa je to šváb.. A keď si ho už našla je to znamenie že sú premnozene.. Volaj nejakú firmu co sa stým zaoberá čím skôr.. A pozri miesta ktoré si dlhšie nepozerala majú radi tmu.. A držím palce

autor
10. okt 2021

@zuzana212722 ale ja som všetko po pozerala každý jeden kút, dotiahla som všetok nábytok a ďalšie som nenašla

zuzana212722
10. okt 2021

Oni sú k.. vy vedia sa skryť.. Nemáte nejakých susedov bordelarov že vyberajú koše alebo zberacov? Neboj tak príde firma vystrieka byt a bude dobre.. Stále lepšie ako plostice..

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. okt 2021

@cocolino234 som si istá ze od nás to určite nieje, v byte mam čisto a malé deti každý deň upratujem. Vedľa mame bytovku s v zlom stave neviem možno je to odtiaľ. Bože asi sa zbláznim strašne sa toho bojím 😭😭😂

anjelicek26
10. okt 2021

Ved normalne chod zajtra kupit pascu na svaby daj nejake jedlo doprostred na noc sa pochytaju na lepidlo a rano uvidis...

autor
10. okt 2021

@anjelicek26 neviem ci to vydržím do rána mam strach aj zaspať najradšej by som to tu podpálila 😭😭😭😭

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
10. okt 2021

@cocolino234 to je jasne, ze potrebuju deratizera, ale najprv by som rada chytila zivy produkt a omrkla si ho za denneho svetla ;)

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misinka0611
10. okt 2021

Tiež si myslim ze svaby.. 🥲

autor
10. okt 2021

@cocolino234 ďakujem vám za rady dnes prespíme u mami a zajtra to hneď riešim nevydržím tu s nimi, mám s toho panicky strach 🤮🤮

lindusss2016
10. okt 2021

Nevies to odfotit lepsie? Aj z inych uhlov? Ake je to velke?

autor
10. okt 2021

@lindusss2016 nie od fotila som to len narýchlo, cca 2 cm

kataina
10. okt 2021

je uplne zbytočné vystriekať len vaš byt. V panelaku sa pohybuju švaby v stupačkach, z bytu do bytu, cestu si najdu, treba riešiť cely panelak naraz. Vystriekať všetky byty. Ked vystriekate u vas, tak prežiju u inych a vratia sa. Su to nočne tvory, cez den nevidiš nič, v noci sa pridu najesť. Ked vystriekate všetky byty a iba jeden sused neda vystriekať, tak je to asi rovnako zbytočne... Firma ktora robi dezinsekciu vam poradi najlepšie. Riešte to cez bytove družstvo, alebo bytovy podnik,... čo mate, ono to aj stoji peniaze

hoffmanka
11. okt 2021

Ježia sa mi chlpy, pri takých fotkách, ale na švába to nevyzerá. Čo to máte niekde v dome?

nttnnt
11. okt 2021

je to , babka to mala v petrzalke v panelaku fuj hnus museli deratizovat niekolkokrat cely barak, pevne nervy, ja ked som ich videla behat po kuchyni som mala infarkt

autor
11. okt 2021

@hoffmanka bývame v bytovke, ja som šváby ešte nikdy v živote nevidela nie som si istá

sonetta
11. okt 2021

Brrr. My sme mali pred koncom roka šváby. Ich je viac druhov a podla tých týkadiel by som povedala, že to je svab.my sme mali ,rusa domoveho.muz o tom vedel dlhšie a nepovedal. Ja som raz išla cez chodbu a nevedomky pristúpila a len som zbadala že sa niečo hýbe. Kokos až mi zle ostalo. Umlatila som ho hadicou od vysávača, lebo bol fakt velky.potom som ešte zabila pár v kúpeľni úplne malinkých. Nahlásili sme to domovnikovi, bývame na prízemí a zhodou okolností, zrazu boli u nás dole v paneláku krtkovat odpad a odvtedy šváby nemáme.