Je tu kresťan, ktorému chodia smsky?
21. sep 2020
Dobrý den!
Chcela by som sa opýtať, či je tu niekto, kto verí v Boha a teda otazka znie. Chodia niekomu z vás sväté smsky? Vďaka.
Prosím ľudi, ktorí chcú provokačne reagovať, nech sa zdržia ak majú aspoň kúsok charakteru. Vďaka.
Toto by zaujímalo aj mňa...akože sms od Boha? Moderné odpustky? Pošleš sms na č 1111 za 3 euri a pošlú ti rozhrešenie?
je to nejaký citát zo sv.písma na daný deň,chodili kolegyni..mne chodia maily v adventnom čase
Môžu ti chodiť SMS s náboženským obsahom, napr citáty z písma, ale určite nie sväté. Sú to obyčajne SMS, nie sväté.
Ja nič take nedostávam, ak by som dostávala a vadilo by mi to, tak požiadam o zablokovanie





A ako ti chodia svate smsky? Mna to strasne zaujima. V dobrom.