Je vidieť, keď mám vložku v legínach?

24. jún 2022

Baby je vidiet ked mam vlozku v leginach?

lejusinka
24. jún 2022

Omg, si ich oblec a pozri sa do zrkadla 🤷🏻‍♀️ Kazda vlozka a leginy su ine

abbey1
24. jún 2022

Povedzme si úprimne. V legínach s krátkym gólom nevyzerá pôvabne snáď nikto.
A keď dáš dlhší top nikto neuvidí vložku, zarezané spodné prádlo, obrys.....

kp7333
24. jún 2022

Keby len vlozku, ale aj "tavi prst". K leginam patri dlhsie tricko alebo saty, inak je to velmi negustiozne.

autor
24. jún 2022

Dostala som prvy krat preto sa pytam

lara8888
24. jún 2022

Vôbec nerieš či to vydno alebo nie, je to prirodzené, ženské že máš menštruáciu, a ber to tak, radšej nech vydno obrys vložky ako fľak na nohaviciach

zuzanka.zuzu
24. jún 2022

ťaví prst sa rieši práve tým, že sa nalepí vložka aby sa látka "zjednotila", čiže by nemala byť vidno 😀

dadis
24. jún 2022

@abbey1
Co je kratky gol?
@kp7333 Ale coby to bolo negustiozne 🙄, moja dcera bezne nosi leginy s crop topom, s kratkym trickom, je to bezne oblecenie na cvicenie. A na cvicenie ich nosim aj ja, vidiet aj zadok. A co mam chodit behat v minisukni? @autorka myslim ze vlozku v leginach nevidno, ved teraz byvaju vlozky tenke, vyskusaj pred zrkadlom

abbey1
24. jún 2022

@dadis Krátky top. Prepáč, neskontrolovala som si, čo tablet prepísal. Na cvičenie, áno na to sú bežne legíny určené.
Ale ako bežná móda do mesta, obchodu,...s krátkym topom je ozaj nevkusná.

dadis
24. jún 2022

@abbey1 U teenageriek je to normalne..

slavomira236
24. jún 2022

Záleží aké legíny v takých tenkých bavlnenych vidno a takých tých športových taký ten funkčný materiál mne nevidno...a k tdlzke tričká ja nosím k legínami bežné obtiahnuté tielko na brucho alebo tričko legíny nenosím zarezané viete kde až takže to divné nevyzerá a to mám 44 vetsinou chodím na biku všade takže legíny a tricko

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
27. jún 2022

@antonka321 A co je na tom negustiozne? Kazdy nech sa oblieka tak, aby sa dobre citil. Ak to niekomu inemu pripada negustiozne, je to len jeho osobny problem..nech sa nepozera a vybavene

matqa411211
27. jún 2022

Akoze co je negustiozne na leginach a kratkom tricku? Nie kazdy ma roztecenu, obeznu a narvatu rit v leginach a musi sa skryvat za XXL trická, ci podla seba sudim teba? Zas som sa dobre pobavila...

kp7333
28. jún 2022

@matqa411211 napr. toto je negustiozne

dadis
28. jún 2022

@kp7333 No jasne, najdem x fotiek, ako z rifli trci pol riti, tangace ci muffiny a kvoli tomu prestanes rifle nosit 🤦‍♀️

matqa411211
28. jún 2022

@dadis asi tak

dadis
28. jún 2022
dadis
28. jún 2022
antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matqa411211
6. júl 2022

@antonka321 mozes mi vysvetlit ako je vidno cez leginy vlozku? Alebo ze ma zena svoje dni? 😂

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorayaardente
6. júl 2022

Je to vidieť a je to humus podľa mňa.. Nie raz som to videla a je to fakt nechutne.. Keď ma žena tenké legíny aj keď čierne a vidno to. Keď to niekomu nevadí, ok, ale nech každý ráta s názorom na to, keď už sa niekto odhodlá takto vyjsť na ulicu.

matqa411211
6. júl 2022

@antonka321 tak asi kvoli tomu sa pod leginy nosí bezsvove spodne pradlo, resp tangace, a logicky to nosia vtedy, ked nemaju svoje dni a aj keby nie, neverim ze je vidno obrys vlozky ked cez nu idu este 2 vrstvy (spodne pradlo a leginy) prosim vas, inak ja bezne nepozeram ludom medzi nohy, to bude asi aj tým

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
7. júl 2022

@antonka321 Dakujem, bez tvojho sudenia, by som dalej ako existovala 😂😂😂? Vulgarizmy sa laskavo nechaj na debatu s kamaratkami, ja na take reci nie som zvyknuta

zenazaba
7. júl 2022

Baby, a to vy sa bezne pozerate inym zenam do rozkroku, ak ste schopne si vsimnut obrys vlozky v leginach? 🤔

antonka321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
7. júl 2022

@antonka321 Ano, evidentne ano 🤷‍♀️😁, napriklad na gramaticke pravidla som si zvykla celkom jednoducho

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz