Tehotenské legíny

honey666
8. mar 2021

Ahojte baby, poradte nejake super tehotenske leginy, take s tym vysokym pasom ale aby netlacila gumicka na trupe 😑🙏🏼

taminy
8. mar 2021

@honey666 mne sa osvedčili legíny z decathlonu na jógu. Nie sú tehotenské, ale sú super.

lesnajahodka
8. mar 2021

V Lidli majú perfektné. Celé tehotenstvo som ich nosila, úplne od mini brucha až po 9.mes:-)

petamich
8. mar 2021

@honey666 ja som si kupila Lelosi, nie su urcene pre tehotne ale maju sirsi pas a uzasny material a zatial ma na brusku netlacia

lubiss
8. mar 2021

@honey666 ja som teraz pozerala v bonprixe lebo su tam za smiesnu cenu a menienim do tohto oblecenia nejako vrazat...a su tam teda aj recenzie...inac zatial nosim co som dostala od svagra froggy merino leginy a su super maju klasicky vyssi pas ale su mega pruzne len cena je vysoka no...chcela som si inac kupit rifle ale aj leginy v lidli ale totalka vypredane

petamich
8. mar 2021

@lubiss z Bonprixu mam rifle a leginy a tiez fajn 🙂 kedze sa mi tiez nechce davat nejako extra vela penazi za oblecenie na par mesiacov, Bonprix a HM ko sa mi pacia pomer cena vykon

nikpa
8. mar 2021

@honey666 klasicke leginy som nosila asi do siedmeho mesiaca, potom ma zacali tlačiť. Objednala som si z bonprixu tehu leginy s vysokým pásom a v tých som bola az do pôrodu. Pekne sa prispôsobovali veľkosti brucha.

lienka.7
8. mar 2021

@honey666 z lidlu ti odporucam... aj tie ich rifle tehu su ok👌

kubkovamama
8. mar 2021

@honey666 lidlove velmi pohodlne, avsak kvalita taka..no vidno,ze stoja par eur,nosila som ich doma.Za mna tehotenske Bas Bleu,su v zateplenej aj obyc verzii.A mam od nich aj na cvicenie o cislo vacsie,sedeli tak do 6.mesiaca

jaskolka
8. mar 2021

Ja som mala z Bonprix, a Lidlu, spokojnosť. Nechcela som dávať veľa peňazí za niečo, čo budem nosiť pár mesiacov. Okrem toho som veľa nosila šaty, kedze tie "veľké mesiace" som mala presne v lete a skoro na jeseň

honey666
autor
8. mar 2021

z lidlu mam teraz na sebe Sko, a na bruchu je to ok ale tlaci ma to hore na trupe , ked sedim, je to neprijemne, stahuje sa to dole, tak neviem ci Mko by bolo lepsie uz ale ci by som to zas nevytiahla az na plecia ...

eskop
8. mar 2021

@honey666 za mna najlepsie tiez z lidla, 2ks v baleni za nejakych 10e a nosim ich cele tehotenstvo😃😃 podla mna aj po porode ich budem nosit, nezmolkuju sa vobec

thoughtfulweirdo
8. mar 2021

Ja mám z Lidlu a teda neviem, čo je to za číslovanie, ale XS beznádejne malé, nielen na brucho, ale aj na stehná a zadok a S strašne veľké, hlavne na zadku a stehnách, padajú mi dole pri chôdzi, čiže nenositelne 😅 asi by som potrebovala niečo medzi 🤷

sono2
8. mar 2021

V h&m. Mala som obrovské brucho boli dlho dobré,
Dlhé, som vysoká, veľmi pohodlné mäkké

sono2
8. mar 2021

Netlačilo vôbec nič.

evaachesa
8. mar 2021

Mne tie tehotenské s vysokým pásom hrozne vadili. Mala som také z Lidlu, no predala som ich. Tieto som kúpila na Ali a boli to najlepšie legíny. Nosila som ich až do konca. Nikde nič netlačilo, veľmi príjemné. Ale dodanie je cca mesiac. Nosila som aj obyčajné legíny len o niečo väčšie a podhla som ich, no nebolo to až tak pohodlné.

evaachesa
8. mar 2021

@petamich rozmýšľam nad tými Lelosi. Prosím ťa aký to je materiál? Robia sa na nich aj žmolky? Ďakujem ☺️

petamich
8. mar 2021

@evaachesa nemam ich dlho, ale nevyzera to na material co by sa zmolkoval, je to nejaka ich specialna "latka" prijemnejsie leginy som uprimne este nemala aj na dotyk aj pri noseni 🙂 kupila som ich ak ako darcek kamoske a ta si tiez pochvaluje

honey666
autor
9. mar 2021

@petamich ahoj a brala si velkost tu medium?

petamich
9. mar 2021

@honey666 ano 🙂

evaachesa
9. mar 2021

@petamich dakujeem za info ☺️

petamich
9. mar 2021

@evaachesa za malicko, inak ked som ich vytiahla z obalu zlakla som sa, ze toto ani nahodou nie je medium a ani na jednu nohu to nenatiahnem ale to sa len zdalo 🙂

mata262626
19. mar 2021

Lelosi- sú síce drahšie, ale materiál super a vysoký pás. Bežne legíny nosím xl alebo xxl, lelosi- veľkosť plus sadla ako uliata. Určite vynosim aj po pôrode.😊

nikol_ke
23. mar 2021

Odporucam Lelosi, som zatial len 10 tt ale baby to nosia aj v 9 mesiaci a netlacia, pre mna su uplne top a dnes som si objednala aj pyzamo lelosi lebo nie som ochotna toe lwginy dat zo seba dole 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre