Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

spirit16
7. nov 2016

@hany82
co je dovodom toho, ze chces pouzit olej 31?
Ja by som skor odporucila TT olej, tiez zriedeny

veronic8
7. nov 2016

@hany82 hej i ja odporucam urcite riedit, si myslim ze malinku by mohl ta 31tka i stipat, ja osobne mam lepsiu skusenost s malymi detickami s tee tree olejom, ten nestipe ani na rany, môjmu ani nie 2rocnemu synceovi som dala vzdy na ranu na kolienku a nikdy nestipalo,
ale na vnutorne vytretie isto len zriedeny, my sme tee tree olej pri syncekovi pouzivali vo velmi zriedenom stave do prad dc vody 1-2kvapky anasledne s tym potierali dasienka ked isli zubky, a super pomahalo 😉

rumcajzik
22. nov 2016

Ahojte, najde sa tu niekto, kto by mi vedel co najskor objednat tymianovy krem a eukasol sprej? Idealne uz zajtra, som z BA. Dakujem

veronic8
22. nov 2016

@rumcajzik jj kludne my pusem spravu ;)

zuzume
autor
23. nov 2016

@rumcajzik ahoj uz si zohnala? ak nie napis ip..

rumcajzik
23. nov 2016

@zuzume Dakujem, uz mam

zuzume
autor
6. dec 2016

Dievcata nepotrebujete nieco z justu?

helen112
10. jan 2017

Ahojte, jaj mam tiez velmi dobre skusenosti a preto som sa stala poradkynou. Viem vam pomoct v okoli Senca. Je lepsie mat blizko pri sebe poradkynu, viete sa lahsie dostat na stretnutia a tak vyskusat produkty ;)
Ja som momentalne v 18 tt a pri takzych prvych troch mesiacoch, kedy mi bolo zle od zaludka som pouzivala Articokove tabletky. Uplne super vec. Nebolo mi po nich zle, zaludok sa dal do poriadku. Takze aj pri tomto mi Just pomohol. Takze musim iba odporucit 🙂

bubu62
18. jan 2017

co na bolest zubov?nemam 31.aj u 4mesacneho aj dospeleho

zuzume
autor
19. jan 2017

@bubu62 aj balzam z alpskych bylin je dobry na bolest zubov a potom ta uz spominana 31..

aleka
19. jan 2017

Na bolest zubov je aj tea trea olej

bubu62
19. jan 2017

@aleka ako ten tea tre ten mam

bubu62
19. jan 2017

a co na kasel?imunitu?nam vivi ani tannen nezabera,lebo nas maly vyrastal na nt.kazde dva tyzdne ant.tak neviem,ze by som skusila castejsie davat tanen?

mavika
19. jan 2017

Na záchvaty kasla nam pomaha strieknut Eukasol, ( upokojí záchvat) a natieram hrudnik, chodidla - tymianovym kremom. Závisí aký je pôvod kasla- ak napr. laringitida- natrieť oblasť hlasiviek. K Tannen sirupu kvapnem teatree olej( do fľaše).

mirellka
19. jan 2017

@bubu62 skús dávať vyššiu dávku alebo častejšie, nám trvalo 2 týždne až sme sa kašla zbavili ale zabral no popritom mu dávam aj narosan čučoriedkový a hrdlo + hrudnik sme natierali tymiankou..teraz už nemastím ale tannen a narosan dávam no už len 2krát za deň čajovú lyžičku...na zuby u dospelého možeš ten olej dať tak že potri z vonka v tej oblasti kde bolí..u dieťatka by som riedila s vodou a tak potrela...držím palce

redudas
19. jan 2017

Baby, 2,5rocnemu mám koľko krát za deň dávať tannen sirup, koľko ml v jednej dávke, má hnusný produktívny kašeľ.

borka82
19. jan 2017

@redudas 3x denne čajovú lyžičku. Ak máte tymiánovy krém tak aj ten natierajte na hrudník, chodidlá a aj chrbatik.

adazdca
19. jan 2017

@redudas kolko kg váži malý? ja by som dala pri tom hnusnom kašli aj 3x denne tu detsku polievkovu lyžicu..

redudas
19. jan 2017

@adazdca
@borka82 baby, dom sa dočítala, že to je od troch rokov, mám to dať? Váži 16kg, radte🙂 kremik mám, stačí natreg a dať pyžamko? Či ako sa to robí?

adazdca
19. jan 2017

@redudas u vela výrobkov sa píše vyšší vek.. to je kvôli EU legislatíve.. ja by som v pohode dala a krem natri priedušky i hrdielko , medzi lopatkami a aj chodidlá a daj pyžamko

borka82
19. jan 2017

@redudas presne ako píše @adazdca 😉

spirit16
20. jan 2017

No aby sme povedali vsetko. Legislativa je postavena tak, ze vsetky vyrobky, na ktorych je napisane ze su aj pre deti nizsieho veku ako 3 roky potrebuju specialne schvalovanie, preto ma vacsina vyrobkov (nie len Justu) uvedene na obale, ze az od troch rokov. Neznamena to nutne, ze tie vyrobky su nebezpecne a deti ich nemozu uzivat, je to cele tak nejako na koncovom uzivatelovi comu sa rozhodnu doverovat. Hlavne ze stat je z obliga, keby sa nahodou nieco stalo, no a nakoniec nie len stat aj firmy.

Otazne je nakolko su vhodne pre deti mensie ako 3 roky napriklad bezne potraviny a aj farmaceuticke produkty, ktore predpisuje lekar.

Je to ozaj na kazdom z nas, aby sme dokazali zvazit, co je pre nas dobre a co zle. Neriadit sa iba tym, co je podla zakona OK.
Ved vieme ake veci sa deju pod ruskom toho, ze sa neporusil zakon 🙂 Takze veci co sa robia podla zakona nemusia byt OK a veci, ktore sa podla zakona, alebo nariadeni nerobia mozu byt vporiadku.
Treba pouzivat "sedliacky" rozum.

redudas
20. jan 2017

Baby a pre dospelého tannen môžem 2x denne polievkovu lyzicu? Ci len 2x, ja mám zápal priedušnice. Kašlem ešte horšie, vypluvam zelené hlieny, mala som už ambrobene, ale už mám dlho tento sirup. Mením dnes na tannen.

adazdca
20. jan 2017

@redudas aj 3x denne polievk.lyžicu si daj

mirellka
20. jan 2017

@redudas ak máš tymianku tak sa aj ponatieraj ak nie tak husaciu, bravčovú alebo kačacu masť je dobré natrieť na hrudník dať na to plienku a ešte sáčok ....poriadne sa pozakrývať..skoré uzdravenie...

bubu62
20. jan 2017

baby a na zltu nadchu uz ju mam dlho a neviem sa jej zbavit,uz mam 31 aj balzam.

mirellka
20. jan 2017

@bubu62 skúšala si dať kvapku do vincentky a tak striekať do nosa?

katarina1008
24. jan 2017

Ahojte justacky , nejaké vychytávky na laringitidu nemáte osvedčené? Natrela som tymiánom krk hrudník aj chrbát, chodidlá, do nosa vincentka + tea tree oil, eukasol na vankúš, Tannen samozrejme. Ešte niečím by som mu mohla pomôcť?

mirellka
24. jan 2017

@katarina1008 skúšali ste kloktanie ? do vody 2 dcl 1 kvapku tto alebo olej z 31 bylín a kloktať 3 krat denne u nas to funguje aj pri bolesti v krku..

veronicka091
24. jan 2017

@rumcajzik ahoj ak mas zaujem možem objednat som poradca v juste