Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

aegean
2. máj 2017

@hnedka každá krajina má iné balenie a trošičku pozmenený sortiment, nie sú dva eukasoly, je eukasol len jeden, ale v každej krajine podľa jazyka samozrejme a tiež iná visáž
Šampóny sú skvelé

sisu1ka
7. máj 2017

Zdravím chcem sa spýtať ako často, prípadne koľkokrát denne dávať 3,5 ročnému dieťatu na kašel Tanunum sirup?

katuska5909
7. máj 2017

@sisu1ka Dobrý deň, ja by som dávala trikrát denne 1 mocca lyžičku.

borka82
7. máj 2017

@sisu1ka V kľude môžte dať 3 x denne 1 čajovú lyžičku.

sisu1ka
7. máj 2017
kuckac
8. máj 2017

Prosím Vás aký je rozdiel medzi Deo plus classic a Deo plus senzual - ide o to, že v senzual nie je alkohol inak je zloženie to isté? Čo sa týka vône a výdrže je to v porovnaní ako? Ďakujem

bazoskaa
8. máj 2017

DEO PLUS SENSUAL - extrakt z paliny (overené ECOCERT), atimikrobiálna kombinácia šalviového oleja s esterom kyseliny citrónovej (overené ECOCERT), vonný komplex s extraktom zo šupiek plodu mangostány, z ľubovníka, rumančeka, rebríčka, ruže, podbeľu

DEO PLUS CLASSIC - extrakty z rumančeka, arniky, rebríčka, šalvie, ľubovníka a ibiša, ružová voda, alkohol

podla mna v senzual je minimum alkoholu alebo skoro vôbec a je viac na citlivú pokožku...mám ten classic a som s ním spokojná akurát že štípe po holení.. teraz mi prišiel roll deo s plesnivcom tak používam ho po holení inak sa mi viac páči ten classic v rozprašovači....
classic vonia tak prírodne dosť cítiť šalviu mne sa vôňa páči a vydržím s ním celý deň v pohode....pot nepotláča ale zabranuje rozkladu baktéérii a nepáchne..trošku mi trvalo až som si naň zvykla ale teraz už iný nechcem 🙂 vyhovuje mi @kuckac

katuska5909
8. máj 2017

@kuckac Ako píše bazoskaa, je to presne tak. Na margo skúseností, ja som mala obe, ale nakoniec som zostala pri sensual, lebo mi veľmi vyhovuje vôňa - je jemnejšia ako pri classic, taká čistá a sviaža. Obrovskú výhodu majú tieto deo, že ich môžete dať pokojne na šaty a neostávajú fleky. Po sensual zostáva na šatách prekrásna svieža vôňa. 😉

spirit16
8. máj 2017

moja skusenost - jednoznacne sensual - vydrzi skutocne uplne vpohode cely den a vona je OK. Vonu klasicu som vylozene pretrpela, len preto, ze uz som nechcela pouzivat nic s hlinikom, plus mne teda vydrzal clasic ledva 8 hodin a castokrat a ovela menej. Co sa tyka toho, ze stipe po oholeni, tak tieto dva deodoranty sa nemaju vobec pouzivat hned po oholeni.

helen112
8. máj 2017

@sisu1ka ja by som 3,5 rocnemu z Tannenu dala tiez normalne cajove lyzicky, 3x za den 🙂

spirit16
8. máj 2017

@helen112
co sa tyka Tannen sirupu, tak sa nic nestane ak sa v akutnych stavoch da aj viac nez 3x za den

helen112
9. máj 2017

@spirit16 ano jasne viem ;)

dede0bubo
18. máj 2017

Ahojte baby, som poradkyna Justu a Nahrinu. Ak by ste mali akekolvek otazky alebo ziadost pytajte sa. Aj v sukromnej sprave kludne ak nieco osobné.

tanicka28
22. máj 2017

Ahojte, som z BB...ak mi mal ktokolvek zaujem o vyrobky Just a Nahrin...dlho som v BB zhanala poradkynu, nevedela som najst, tak som sa nou stala...takze ak potrebujete rady ...rada pomozem...ak potrebujete vyrobky...rada objednam a dodam

karinfeb
11. jún 2017

Dobry den, moj 16 mesacny syn asi prechladol ma upchaty nos na co sa v nici budi ale nechce mu vytiect ani sa neda odsat. Prosim ktory produkt by nam pomohol a u koho sa da objednat ? Som z BA.

tanicka28
11. jún 2017

Ahoj..mozes pouzit viac pripravkov..
eucasol ( vyrobok vo forme spreja)
Olej z 31 liecivych rastlin
Z kremov urcite tymianovy krem
Pre blizsie info do ss
Ak mas zaujem napis poslem blizsie info a viem aj objednat

veronic8
11. jún 2017

@karinfeb ahoj ak by si potrebovala tiez vieme dodat i priamo do BA, presne ako pise tanicka vyssie
pripadne poslei do psravy telefona bliszie vysvetlime i ako co pouzit 😉
veronika trnava

mirellka
16. jún 2017

Jusťáčky čo poradíte ne natrhnuté znamienko a na kožné výrastky tzv živé mäsko...Ďakujem vopred za odpovede..

hnedka
29. jún 2017

Baby kto by mi bol ochotny poslat Tanen sirup na dobieru?

helen112
30. jún 2017

@mirellka ahoj a to znamienko mas aj zapalene ci len chces aby sa ti znova prirastlo? Lebo tomu, aby sa zrastlo neviem ci nejak pomozes. Mozes ho len osetrovat aby nebolo zapalene.. a kozne vyrastky chces aby zmizli alebo co s nimi?

mirellka
30. jún 2017

@helen112 no znamienko je uz vonku..museli ho vybrat...
Kožné vyrastky ..mam ich vela drobnych...chcem sa ich nejak šetrne zbaviť...

tanicka28
1. júl 2017

@hnedka ahoj, ak ti este nikto neobjednaval, tak buduci tyzden viem objednat a poslat na dobierku. K sume sirupu treba priratst postovne. Dajte mi vediet prosim, ci mate este zaujem. Krasny den.

katarina1008
28. júl 2017

Ahojte, prosím vás čo dať na angínu, aby čo najskôr prestala bolesť v krku.

zuzume
autor
28. júl 2017

@katarina1008 kloktat 31 olej

adazdca
28. júl 2017

@katarina1008 hej, 31tka olej je super... a aj do atomizera namiešať 2 kvapky a postrekovať každu hodinu hrdlo.. a na hrdlo namastiť levandul.krém a zabaliť do plienky

hnedka
10. sep 2017

Caute baby.Mozu tanen sirup aj dvojrocne a mensie deti?pise sa od troch...

krenzelak
10. sep 2017

@hnedka ja im davam menej

hnedka
10. sep 2017

@krenzelak a pomaha?

katarina1008
10. sep 2017

@hnedka nám Tannen sirup zabral zakaždým

krenzelak
10. sep 2017

@hnedka ja na just nedam dopustit maju skvele vyrobky su silne pomaha