Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

danusska
22. máj 2019

@jankaa53 píšem IP

danusska
22. máj 2019

@jankaa53 hlavne na rôzne dermatitídy a kožné problémy, pri bolestiach hlavy,... . U malých detí sa môže používať na masáž bruška pri plynatosti a tiež pre lepší spánok.

jannali
22. máj 2019

@danusska cize myslis i pri ekzeme? Mas to odskusane, ci zabera? Dakujem

danusska
22. máj 2019

@jannali ja som to dávala dcérke na novorodenecké akné. Zaberalo. Hneď po nanesení sa pokožka upokojila a po pár dňoch mala krásnu tváričku.

elkakk
22. máj 2019

@jannali ja malej na atopicky ekzém teatree krém dávam ložisko jej do 3 dni vždy zmizne

jannali
22. máj 2019

@elkakk ďakujem, je to vhodne na dlhodob. používanie?

maca283
22. máj 2019

@jannali ak myslite levandulovy krem tak ano aj ostatne ako je tymián sanaktiv

jannali
22. máj 2019

@maca283 ďakujem, tymianovy mame a levanduľový je prosím na čo vhodný?

danusska
22. máj 2019

@jannali okrem levanduľového krému je na ekzém vhodný aj lamelloderm krém, nechtíkový krém, San aktiv krém, slezový krém alebo tea tree krém s manukou a rosalinou. Každému môže vyhovovať iný z týchto krémov. A tiež si môžeš vybrať aj podľa vône, pretože nie každému vyhovujú všetky vône. Treba vyskúšať ☺️. Všetky tieto krémy je možné používať dlhodobo.

elkakk
23. máj 2019

@jannali ako pani napísala sú vhodne na dlhodobé užívanie sú to prírodné krémy našej som skúsila aj sanactiv a ten tak neúčinkoval treba vyskúšať

jannali
23. máj 2019

@danusska prosím ta, všetky uvedené produkty sú z Justu?

maca283
23. máj 2019

@jannali ano

danusska
23. máj 2019

@jannali áno, všetky sú z Justu.

simkamatko
23. máj 2019

Ahojte ktory kremik mi odporucate na zihlavku?uz mesiac s nou bojujem 😭

danusska
23. máj 2019

@simkamatko čo sa týka krémov, tak by som odporučila vyskúšať levanduľový, San aktiv, tea tree, slezový alebo lamelloderm krém. Každému vyhovuje iný. No nakoľko to nie je len kožný problém, ale ide o autoimunitné ochorenie, tak by som odporučila vyskúšať aj na posilnenie obranyschopnosti organizmu čučoriedkový Narosan alebo MSA caps plus.

chulieta
23. máj 2019

@simkamatko na skludnenie pepermintovy olej

sta0
26. máj 2019

@simkamatko ahoj, tak ako píšu dievčatá predo mnou, žihľavka naznačuje poruchu imunity, môže ju spôsobovať alergia na chlad, slnko alebo na niektoré potraviny. Treba si dať pozor aj na stres, ten je tiež častokrát spúšťačom a môže jej prejavy zhoršiť. Vnútorne treba posilniť imunitu (ak to chceš riešiť produktami Just tak ako píše danusska Narosan, prípadne MSA caps), dobré je nasadiť aj probiotiká a zvonku krém na zmiernenie svrbenia - čo mám skúsenosti, tak najlepšie zaberá tea tree krém, ale aj san aktiv, slezový alebo lamelloderm krém. Najlepšie je, ak máš vo svojom okolí poradkyňu, ktorá robí s Justom a chceš vyskúšať ich produkty, tak sa na ňu nakontaktuj a mala by Ti vedieť dať aj odskúšať niektoré krémy. Ja mám doma vzorky tea tree aj levanduľového + viem odobrať aj vzorku ostatných krémov. Každý človek je iný, každému niečo iné zaberie.

zuzkamargit
26. máj 2019

@simkamatko akutne treba dat vitaflor a tea tree krem, pripadne tea tree olej s manukou. Ak rozmyslas dlhodobejsie uzivat veci od justu, kludne napis, presla som si s nimi uz dost.

simkamatko
26. máj 2019

@sta0 dakujem idem jej napisat 😊vyskusala by som prve vzorky co mi vlastne urobi dobre mam neskutocne teraz citlivu pokozku 🙁

simkamatko
26. máj 2019

@zuzkamargit ahoj kludmi mi napis aj do ip co ti pomohlo a naco alergiu mam na potravinu aku neviem no robili mi s krvy testy a vsetko v poriadku podla alergologa

wawrita
6. dec 2019

Som odborný poradca Just ak by ste malo zaujem o hociktorý produkt Just nech sa páči kľudne mi napíšte .
Tak isto aj poradenstvo . Rada pomôžem

veronic8
7. dec 2019

pekny den, ak by niekto potreboval poradit i osobne vyvsetlit-dodat v TRNAVE a okoli, tak moja mamina i krstni su dlhorocni poradcovia. Nie je problem i zavolat, staci mi napist spravu telef. cislo a ozveme sa 😉 peknu sobotu este prajem. veronika.

martina46
21. jan 2020

mate prosim niekto konkretne skusenosti co sa tyka ucinnosti kremu na jazvy po kiahnach.

unique26
21. jan 2020

san aktív, jazvy pekne vyblednú

stulrajterova
21. jan 2020

@martina46 san ativ je na jazvy, mozem pomoct ak treba...mam volny

martina46
21. jan 2020

dakujem vam, zatial idem skusit sipkovy olej, vraj tiez funguje vyborne.

veronic8
21. jan 2020

@martina46 jej to som nepocula, ale isto skuste a napiste, co sa tyka san aktivu, tak ja mam super skuenosti, krasn ezjemni tu jazvu a teda ak by nepomohlo- kludne sa ozvite mame hned skladaoma vieme dodat osobne i do BA 😉 sme z TT veronika

wawrita
24. jan 2020

Just výrobky mám skoro všetky vyskúšané a sú úžasne . Odporucam . Pomocou nich si doma viete vyliečiť bežne choroby .
Ak ma niekto zaujem viem výrobky aj objednať a poslať .
Taktiež rada poradím , kľudne mi napíšte spravu

moncicici
4. feb 2020

Som poradca Just, ak by potreboval niekto poradit, kludne mi napiste, som z Ba😉

feuer
7. feb 2020

Potrebujete poradit, vysvetlit, privonat, vyskusat? Pracujem s Justom na zaklade mojho vlastneho presvedcenia lebo deti som mala neustale chore. S tymito pripravkami drzime choroby na uzde. Ak sa nejake objavia rychlo zmiznu maju ovela kratsi priebeh. No velku rolu zohrava prevencia v obdobi ked su zdravi...poskusali sme uz rozne vyrobky, aj ostatni rodinni prislusnici si pochvaluju a sami sa mi hlasia aby si doplnili zasoby. Kludne sa mozete na mna obratit. Senec a siroke okolie.