Kam na kozmetiku? Bratislava

borihh
27. máj 2019

Baby, kam chodíte na kozmetiku (čistenie pleti a pod...) v Bratislave a okolí? Vďaka za odporúčanie, na cene nezáleží

queen_mary
27. máj 2019

Martinastyle koloseo

kika831
27. máj 2019

@borihh crystal clinic na Ľadovej

juliet86
27. máj 2019

inac ja tiez zhanam dobru kozmeticku v ba. bola som uz asi u piatich roznych a nebola som spokojna. stale dokola mleli boli neprijemne. buchali vecami vysavali si ked som mala masku a podobne. dobru tichu kvalitnu kultivovanu kozmeticku pri ktorej zaparkujem a mava terminy by som zlatom vyvazila

baribe
27. máj 2019

Ja odporučam Diamondface na Trnavskej. Ma aj stranku na fb. Je to užasná baba. Milá,dôsledná aj ceny ma dobre

borihh
autor
27. máj 2019

Ďakujem za odporúčania 🙂

queen_mary
27. máj 2019

@juliet86 tak to urcite odporucam martinastyle. Zaparkovat sa da pri yeme, alebo v okoli. V salone ma vzdy len 1 zakaznicku. Prijemna hudba, sviecky, ked mi dala masku tak som zaspala. Kozmetika od 40€ ( 40€ mavam ja actibiotic) za cca hodinu a pol, objednat sa vies pohodlne online.

queen_mary
27. máj 2019

@juliet86 ked si das martinastyle na fb (ma aj web ale tam neni prelink na ten objednavaci portal) tak tam najdes odkaz na to objednavanie. Vzdy je tam aj cena, a potom vyberies termin. Ma tam aj kopec foto (obocie, maluje aj nevesty a na vecierky a pod). Ruku do ohna dam za to, ze sq ti u nej bude pacit. 🙂

katussska24
28. máj 2019

Ateliér Adriana ( v hoteli Chopin pri Avione), to je top. A potom ešte Gold Štúdio Podunajské Biskupice, tiež veľká spokojnosť.