Kam zmizla skupina " Perličky z bazáru-pobavme sa"?

sandrita33
14. jan 2016

Viete niekto?

romanovic
14. jan 2016

Tusim bola zrusena. Vraj bol nejaky cirkus.

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikazadana
14. jan 2016
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

skoda veru...

kiwi82
14. jan 2016

to vazne? uz neexistuje? velka skoda, vzdy ma pobavila :(

sandrita33
autor
14. jan 2016

No veru ozaj škoda,len neviem prečo,žiadny cirkus som tam nepostrehla....zrazu len zmizla. ☹

barla5
14. jan 2016

@sandrita33 skupinu zrusili (a nielen tuto) z dovodu ze sa v nej ohovaralo a zosmiesnovalo

sandrita33
autor
14. jan 2016

@barla5 ďakujem za info....

vhlave
14. jan 2016

@blankaj a coze sa do toho "maliarka" nejak angazovala? Nahodou to bola super skupinka

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vhlave
14. jan 2016

@blankaj tu si uz admini robia co sa im zachce. Ta skupinka bola super, presne moderatorky to mali vzdy pod kontrolou...a ze som taka zvedava? Coze sa koli maliarke rozputalo tu na MK? ci zas mala mudre reci?

zukuvi
18. jan 2016

a ja ju tu pracne hladam 😀 chcela som vam tam hodit inzerat na polku sačku odsypaneho ciceru a vlociek 🙂

janap76
26. jan 2016

Tak toto nechápem ! Som veľmi sklamaná. Plno veci sa mi chce k tomu povedať.....ale veď to nemá význam 😠 normálne zrušia skupinu ..... Som nahnevaná, mne to pripomína časy minulé 😔 Zmenil sa môj pohľad na celého modrého koňa.

lienka2384
27. jan 2016

A ja to tu vsade hlafam uz neviem ako dlho :'( Jooooj to vsetko co je dobre tak sa zruši? ☹ taka som nahnevana

aleka
9. feb 2016

Si robíte srandu...to bola skupina ktoru som zboznovala a nasmiala som sa...toto ma fakt mrzi...a ze forum.to aby clovek nič nepovedal a uz vobec sa zasmial.som sklamana...

aleka
9. feb 2016

@janap76 presne tak...normalne mi pokazili večer.

janap76
10. feb 2016

@aleka a neurobíme s tým vôbec nič ☹