veronikazadana
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.
veronikazadana
14. jan 2016

@lusyke presne tak dobre si to napisala..

veronikazadana
14. jan 2016

tak to je veru hnusne ochorenie..

V diskusii: Čo s migrénou?
veronikazadana
14. jan 2016

@maska123 drzim palce aby to dobre dopadlo, uplne ta chapem

veronikazadana
14. jan 2016

Pag je super, sice som tam bola davnejsie ale mne sa tam pacilo

V diskusii: Chorvátsko - Pag
veronikazadana
14. jan 2016

@agiagi vieme to aj viacere z vlastnych skusenosti. Uplne s tebou suhlasim, ja by som ani nerozmyslala to sama vsetko pripravovat. Ja to mam aspon aj tak ze ked mi jedlo niekto iny pripravi tak mi aj o vela viacej chuti 🙂

veronikazadana
12. jan 2016

@digysa 🙂 tak to si mala kraaasne vianoce

veronikazadana
12. jan 2016

@andrej001 su chlapi ktori nemaju chrbtovu kost a vobec im to luto nie je ani po rokoch.. 🙂

veronikazadana
12. jan 2016

baby ani nie mesiac po vianociach a moj drahy zase basni o reznoch a salate :D

veronikazadana
7. jan 2016

si mlada este budes mat kopu takych priatelov

veronikazadana
7. jan 2016

najlepsi zeleny caj je sypany z tych obchodoch kde predaju zdravu stravu

veronikazadana
7. jan 2016

tak on si uvedomuje ze dietatko nieco aj stoji a asi si je vedomi toho ze nemate dostatok financii aby ste zabezpecili dalsie babatko, vsak sa s nim normalne porozpravaj a uvidis

veronikazadana
7. jan 2016

Skus im tam zavolat a uvidis co ti povedia. Povedz im ze kde chces mat oslavu a uvidis co ti nato povie ci budu ochotny prist tam a zabezpecit ti to. Ale myslim si ze nebudu mat problem..Oni su velmi ochotny a mily 🙂

veronikazadana
23. dec 2015

tak to aby som ju aj ja vyskusala, moze sa pit aj pocas tehotenstva?

veronikazadana
23. dec 2015

od dnes ho idem skusit na plet, uvidim ake to bude mat ucinky.. mi to odporucila moja kozmeticka zevraj to je velmi dobre

veronikazadana
23. dec 2015

neni to ok, to by si bola fakt ochotna zaplatit??

veronikazadana
23. dec 2015

@peter582 gratulujem 🙂

V diskusii: Vianočné pexeso
veronikazadana
23. dec 2015

dnes sme mali cestoviny s kuracim masom a syrovou omackou

veronikazadana
23. dec 2015

Oni maju pobocku v Oslanoch..ta znama mi to vsetko rozpravala ked som bola s nou.. neviem kde to presne je kedze som neni z tade ale urcite na internete by si nasla presne aj adresu alebo nejaky kontakt ak by si teda chcela

veronikazadana
18. dec 2015

super pesnicka 🙂

veronikazadana
18. dec 2015

ja som ocinovi kupila vonavku, ta ho vzdy potesi 🙂

veronikazadana
18. dec 2015

wau niektore ste super schudli, obdivujem 🙂

veronikazadana
18. dec 2015

ja som chcela ist na nejaky pobyt ale uz som si to neskoro zmyslela a uz neni skoro nic volne, nabuduci rok to budem musiet zacat skor riesit

veronikazadana
18. dec 2015

to ste si dobre vybrali kulturny dom, len tam su aj nejake kucharky co vam budu varit? ci ako to budete riesit? lebo v kulturaku v niektorych maju tak ze pridu tetusky a navaria ale neni to tak vsade.. co sa tyka tych firiem tak jedna znama mala josip catering a ona si pochvalovala, zabezpecovali jej vyzdobu, jedlo a aj DJ, vsetko riesila s nimi.. vies ale vyber firmy zalezi aj od toho v ktorom meste budete mat oslavu