Kamarátka sa urazila za darček

22. júl 2022

Baby čo by ste robili ,keby sa na vás kamarátka (nie najlepšia) urazí , že ste jej nekúpili na narodeniny to čo vám povedala že chce? Bolo to pre mňa trošku dosť ,vzhľadom na to že ona mne na 30tku dala krém z avonu , kde bola trištvrtka minúta.,ano vedela o Tom , ešte mi ho aj otvorila aby som videla ,že ona uz ho nechce..na oslave som navyše ani nebola ,pretože som pracovala a dodatočné som jej zablahoželala s bonboniérou🤷 ona sa urazila , ani sa neozve , bývame blízko seba..dovtedy volala stale , sme sa stretávali,
Neviem dosť ma zarazilo že si ešte aj rozkazala že čo chce.ona nedá na nikoho ani korunu , na sebe nešetrí a tak chce aby sa aj ostatný správali smerom k nej.🤷

simca06022011
23. júl 2022

@mirro ja som to komentovala, po tom co to robila moja mama, zobrala co mala dlho doma a teda väčšinou som to vyhodila a raz doniesla s tym ze akurar bola v obchide, ani ma nenapadlo pozriet datum na ferrere a dali sme si, s dcerou sne grcali tri dni a teplotovali a to ma tak dopalilo ze som si usta otvorila. Okrem toho ze je to neslušné, je to aj nebezpečné, nezdrave a niekto z obdarovaných to predsa moze zjest. Potom skúšala tak ze dala dole obal s datumom. Ja som jej to a do dnes to robim, nabalila späť domov.

simca06022011
23. júl 2022

Autorka, ja osobne by som sa nevnucovala, ale hodila by som s nou rec, ze co sa deje ze ta nekontaktuje uz nijak, nekomunikujete. By ma zaujímalo vysvetlenie. Ak by padlo na ten dar, co nemyslim, tak by som jej povedala ako sa veci majú, aby dostala trosku výchovnu lekciu a viac ju neriešila. Mozno sa uvedomí a situacia sa napraví 😉

autor
23. júl 2022

@simca06022011 vieš čo po oslave som s ňou bola a som jej vravela že hodinky som jej nekúpila, ale teda aspoň jej zablahoželam s bonboniérou..urazená už bola vtedy , bolo vidieť na nej

autor
23. júl 2022

@simca06022011 aj som ľutovala v konecnom dôsledku že som vôbec jej ruku podavala

alanko20
23. júl 2022

Vykaslala by som sa na ňu a urcite jej uz nepis. Budes mat svaty pokoj, uz Ti chyba len plat prezidenta a mas krasny zivot. Vela stastia a nech mas uz len normalne priatelky.

autor
23. júl 2022

@alanko20 nepíšem jej práveže vôbec , užívam si s deťmi leto ..

autor
23. júl 2022

@alanko20 ďakujem..akoze ono má nenapadlo že ešte po 30budem riešiť takéto sprostosti , len som chcela vedieť či som jej ich nemala radšej kúpiť ale myslím že nie , chcela som len vedieť názor iných bab

simca06022011
23. júl 2022

Tak si to mala vtedy komentovať, ja by som sa nezdrzala, a potom ist preč. Ona tebe použitý starý krem a ona diktuje znamym co jej maju kupit? To nech skúša na rodicov, manžela a nie znamych. To mozno ak by sa partia poskladala 😁
A teda nemas co viac asi urobit, ale nemusí ta to ani len trapit...

autor
23. júl 2022

@simca06022011 ona každému povedala čo jej má kúpiť ,ale neviem či jej aj pokupili, nebola som na oslave, ale urazená je len na mňa 😄

simca06022011
23. júl 2022

Zlata 😁 asi jej kúpili. Ja neviem, ja by som to musela komentovať 😂😁 nech sa ma za co urážať

danica2711
23. júl 2022

ona ti dá použitý krém a od teba chce fit hodinky?! Poslala by som ju rýchlo a definitívne do riti

marisoul17
23. júl 2022

Ale prečo to zase riešiš? Už si tu o tom diskusiu založila, mala si tam dosť komentárov, rád, aj kamoske nalozili tak načo sa v Tom zas vrtas?

alanko20
23. júl 2022

Ano toto mi pripomina moje spoluziacky na Zš 1. Stupeň, ked sa 3x za deň akože bavili, potom sa nebavili, potom sa zas bavili a tak stále dokola. Vyslovene neznášam detinske konflikty a nechápem ľudí, ktorí ich vyvolávajú a vyžívajú sa v nich. Ale každý človek je unikát a nemôžeme rozumieť všetkému.