• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
miska my sa budeme smiať až s koľajníc a prvého sona s bijúcim srdiečkom :dizzy_face:
10. sep 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :-:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja sa nadnes lucim idem pozerat modre z neba na markize a idem si poplakat...papa
10. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zvyšok tiež prispejte
10. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
curkuska tak papa
ja idem kuk panelak tak sa tiež lučim zajtar popišeme papaaaaaaaaaaaaa :zipper_mouth:
10. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík neplač , lebo budem aj ja smutná
10. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marli - Veď ja viem, že to nie je ľahké, keď sú problémy, moja sestra si tiež toho veľa užila, keď v 14.týždni prišla o bábo a lekár ju ani nikde neposlal, aj keď počas 14.t. stále krvácala, takže tak. :frowning2:
10. sep 2008 o 20:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiž kuk panelak tak sa tiež lučim zajtra popišeme papaaaaaaaaaaaaa
:dizzy_face:
10. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, hrozna nezodpovednost, a je mi luto tvojej sestricky :cry:
10. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky papa, ja tiež pozerám panelák, papa :slight_smile:
10. sep 2008 o 20:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra, pekný zvyšok večera všetkým papa :wink:
10. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska gratulujem k // :wink:
12. sep 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem....ako si nato prisla?
12. sep 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukruška moc, moc, moc gratulujem!!! :slight_smile:
12. sep 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, dakujem...este to musim predychat a uverim tomu az ked to bude potvrdene
12. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kamaratky snazilky :grinning:
12. sep 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska yeeeeeeeeeeeeeeeeey, Tebe sa to uz podarilo? dost dlho som tu nebola :frowning2:
ako si na tom ? :sweat_smile:
12. sep 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukrík z celého srdca blahoželám prajem pohodove tehulkvanie poslušné a zdravučké babatinko a potiahnutie do toho krásneho 40tt konca

vidíš a si mi neverila :dizzy_face: (a dalsia moja priatelka co sa chystala mna laparoskopiu a nebola potrebna)

až mi slzičky vyhrklí suuupeeer teším sa s tebou velmi a z celho srdiecka ti to prajem
12. sep 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a druhykrat mi ver, ked ti poviem že si tehulka, ty neveriaci Tomáš,
swom taká šťastná , že sa to opäť hýbe dopredu a pribúdaju tehulky, tak šup šup za nimi, do konca roka tie čo povedali, že budu tehulky už sú tak podme za nimi :dizzy_face:
12. sep 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka aj ja uz chcem byt :grinning: a prajem to aj Tebe samozrejme :sweat_smile:
12. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska a samozrejme som zabudla napisat, ze GRATULUJEEEEEEEEEEEM !!!! :sweat_smile:
12. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, aj ja ved aj Vam všetkým aj tebe to z celého srdca prajem, trošku plačkám, ale čo už, som šťastná za neveriecu cukrusku, a tak ma nepočúvala, ked som jej vravela, že je tehu :wink: :slight_smile:
12. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevies, kedy cakala MS? :dizzy_face:
12. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty si tusim nejaka precitlivela, nie si aj ty nahodou ? :sweat_smile:
12. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi ani veriť nechcela, keď sme jej to s jerry hovorili :wink: , takže sme s jerry vyhrali, a cukrík je tehuliatko
12. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, kedy čakala MS :unamused:

lopezka nie určite nie :unamused: :cry: to by sa usel stať obrovský zázrak, aby to bola pravda :pensive: :pensive: :cry:
12. sep 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, no ja cakam az v nedelu, ako som uz pisala, ale je mi na figu, 2 testy vysli negativne .....ale tych priznakov je dost .....fakt si to moze zena namyslat ? :frowning2:
12. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, moja zlatá neboj budeš aj ty tehu, a budeš veľmi šťastná verím v to, všetky budeme tehuliatka ani sa nenazdáme :dizzy_face: musíme byť silné a nestrácať naádej, nádej umiera posledná ... :slight_smile:

cukrík ta modlitba k tej preblahoslavenej sestre Zdenke je aká napíšeš ju tu? ja sa modlím len k sv. Tadeášovi a k Panne Márii, ale Tadeáš ma asi neočujem, am asi iných ľudí na starosti a predsa je to chlap, a Zdenka ma viac pochopí, veď je to žena no nie ... dakujem, ked ju tu hodíš tu modlitbu :wink:
12. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, ja prajem každému tu z tejto témičky také krásne // a zdravučké bábatko, z celého srdca :slight_smile: úprimneho :wink:
12. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta kde ste všetky zmizli, ja tu taká sama ... :frowning2:
12. sep 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok