• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
autor
dakujem vam kamaratky..... :grinning: uverim az ked mi to doktorka v piatok potvrdi....
12. sep 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, kedy si mala dostat MS? :grinning: myslim tu, ktora uz neprisla :sweat_smile:
12. sep 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska blahoželam ti oficialne aj tu :grinning:

myslim že o dva dni nie?
12. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...ma prist v nedelu ale nech nechodi...uz ju nepotrebujem.... :grinning:

jerry...kujeeeeeeeeeeeeeeeeem
12. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík, držím palce nech doky potvrdi machuľku, a nech ste šťastní :dizzy_face:
12. sep 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, no moja ma (ale nemusi!) prist tiez v nedelu, ale testy vysli negativne, uz 2 :frowning2: aky si pouzila test? neviem, ci len tak hrozne chcem a z toho su tie priznaky, ale aj dnes som doma, ako hrozne sa mi kruti hlava (okrem inych priznakov) .....ake si mala ty? :sweat_smile: myslim, ze si pisala, ze ta bolelo podbrusko, nie ?
12. sep 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen....dakujem zlatko

lopez..mamatest.. hlava sa kruti dnes aj mne..asi je nizky tlak...a priznaky? podbrusko, prsia, casto cikam, od vcera hnacka a oblieva ma horucava....
12. sep 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík skoro ako moje :grinning: ale nie je ovulacia, takže nič :angry:

cukrík zlatino a nabudúce ver starej bosorke :sunglasses: s inventárnym číslom tu na koníkovi :grinning:
12. sep 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen...slubujem ze uz ti budem verit :grinning:
12. sep 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík, ja som bosorka, veď už som tu dosť dlho s tym inventárnym číslom (bez
bábatka ) :pensive: :cry:
všetky moje kamošky čo som bola niekde v diskkusii su bud už tehulky alebo mamuľky :sweat_smile: :frowning2:
12. sep 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže sa teším, keď aj z tejto témičky všetky pôjdete ako tehuľky a ja stará bosorka, sa presuniem do inej témy, kde budú ďalšie nové snažilky čo ma vezmú medzi seba :pensive:

cukrík napíšeš mi do IP tú modlitbu?
12. sep 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen...to neni konkretna modlitba....ked si das do googla blahoslavena sestra Zdenka tak ti vyhlada kto to bol a co spravila
12. sep 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vypli nam net, tak som spadla :frowning2:
cukruska, ja som si robila Rapi Clear, ale po druhej ciarke ani naznak............inak presne hentake priznaky mam aj ja :angry: okrem hnacky :sweat_smile:
12. sep 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa modlím k sv,. Judovi Tadeášovi, a samozrejme Litánie k P.Márii :wink:
12. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je akosi divno celý týždeň, no hlavne dnes, sa mi strašne zatvárajú oči a točí sa mi hlava a keby som sa nebola zdržiavala tak tu plačem v kuse dnes, nieje to počasím ale niečo asi na mňa ide, taká som čudná ... :unamused:
12. sep 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...neviem z vlastnej skusenosti ale zevraj rapid neni spolahlivy...zevraj najlepsi je mamatest

marlen....je jedno ku komu sa modlis...hlavne treba tomu verit a modlit sa uprimne :wink:
12. sep 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, ja sa zatim tiez len k Panenke Marii :sweat_smile:
12. sep 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ked mi to doktorka potvrdi tak vas budem plut jedna radost :grinning:
12. sep 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ked to uz na teste vyslo, tak to bude pravda, uz zase nezmatkuj :grinning: je mi jasne, ze sa tomu po dlhej dobe asi tazko veri, ale uz si na to zvykaj :grinning:
12. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, cukrík,, ja aj cez deň sa pomodlím, je mi potom lepšie, ale aj tak som z toho smutná, že si niekedy myslím, že ma Boh opustil a zabudol na mňa, zapol odkazovač a nepočúva ma keď tak k nemu úpenlivo volám z hlbín smutného a prázdneho srdca :pensive: :pensive:
12. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete, ako skoro sa to da zistit z krvi ? myslim tehu? :unamused: hned ako meska MS, alebo aj skor?
12. sep 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, k Márii, sa modlím, lebo on aje sama Matkou, tak ma hádam chápe :cry:
lopi, neviem, ako by sa to inak dalo zostiť, ešte som nemal a tu česť :sweat_smile:
marlenka .....no ja si tak hovorim, ked je dnes Marie a tiez sa k nej modlim, ako svojej menovkyni by mohla pomoct, nie ? :grinning:
12. sep 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi cvičiť a možno si tak trošku pri tom poplačem :cry:
12. sep 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lopi akurat som a chela opýtať či je tu nejaká Mária ako moja mamkuška a sestrička :dizzy_face:

Tak všetko najlepšie k meninkám veľa veľa lásky nech sa ti spplnia tvoje sny ahlavne ten najväčší :wink: cmuk
12. sep 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen....moja starka mi na meniny napisala krasny citat..
. Mnohi si myslim ze Boh nepocuva nase prosby, ale sme to my co nepocuvame jeho odpovede :wink:

lopez.....myslim ze hej.....som si dala tu na konikovi na chvilku pas ze v kt. som asi tt...vyslo mi ze v 5 tak to mi uz asi aj sono bude robit
12. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka dakujem ...... samozrejme najradsej by som dostala jeden jediny darcek :grinning: :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
12. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez..ty si Maria? tak vsetko najlepsie :slight_smile:
moja maminka ma dnes narodeniny...a ja som dostala krasny darcek
12. sep 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, lebo ja som zmatena :frowning2: ja som vcera chodila po lekaroch, lebo som v stredu odpadla doma....hrozne sa mi zakrutila hlava, co sa mne nestava ..... no a bola som aj na gynde, ale robil mi prehliadku, aj ultrazvuk aj krv mi bral a vraj nie som :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ked ja to tak citim ...do kelu ....ja sa citim uuuuplne inak ako kazdy mesiac doteraz pred MS ... :cry:
12. sep 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok