• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
cukruska, dakujem za zelanie :wink:
12. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez,,,kedy mas dostat...?
12. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mozne, ze by sa to z krvi este nezistilo ? :frowning2:
12. sep 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, preto hovorím, aby sa ti splnil ten najäčší sník :wink:

cukrík a kde sú, tie jeho odpovede, hľadám, hľadám ich už dávno, asi som potom veľmi slepá ... alebo, to pre smútok a beznádej nevidím ..

joj prepáčte som taká pesimistická, naozaj prepáčte , cítim sas takaá bezmocná ako v ťažkých železných okovách .... :cry:
cukruska no ja mam mat v nedelu, tak ako ty si mala dostat :sweat_smile:
lopi, možno budeš prekvapená a nedojde MS ale // :wink:
12. sep 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka coze je to dnes s tebou ? :frowning2: chces za jeden naliat? taky nealko, ktory pomaha snazilkam ? :grinning: :sweat_smile: :wink: tak dnes tu nalievam vsetkym, kedze mam meniny ..........na zdravie :sweat_smile:
12. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen....viem ako sa citis.....ja som sice nasla // ale este ma caka dlha cesta plna strachu aby bolo vsetko v poriadku....ale dieta je dar Bozi tak verim ze to tak bude......a ver ze raz sa dockas aj ty a prave vtedy ked to budes najmenej cakat

lopez.....tak vies ako sa dohodneme.....testni v pondelok...a aj ja...ale s MAMATESTOM
12. sep 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, ja len zistujem, ci by sa lekar mohol zmylit a z krvi to nezistit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. sep 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, zda sa mi, ze Ty tomu este nejak nemozes uverit, ze budes mamina, co ? :slight_smile: :grinning:
OK, tak testnem v pondelok.....ale ked ja mam este doma 2 testy Rapi Clear, ktore mam zadara :grinning: :sweat_smile:
( ale OK, kupim Mamatest :sweat_smile: )
12. sep 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, ked ma takú vidí manžel, tiež ni vždy chce naliať, asi si dnes nalejem vínka :grinning:

cukrík nechem aby si si nebodaj myslela, že som neprajná a nikomu neprajem
práve naopak, sa teším z každou novou tehuľkou, síce z každou novou tehuľkou príde alebo lepsie povedané, doľahne na mna moja depka

tak sa ti velmi ospravedlnujme, ked to takto vidíš, ale

ja ti naozaj Z CELEHO SRDCA PRAJEM, tak ako každej tu z nas ... ved sme kamarátky, povzbuditeľky a super kočky

takže ešte raz prepáčte vždy to na mňa takto doľahne ...
12. sep 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...ale hej..len chcem vediet ci stmavne :grinning: neni moc silna inak som len 11DPO....tak asi zato... rapid nechaj v skrini...ten skus ked uz budu na mamteste //
12. sep 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík Ďakujem, ti za tvoje krásne slovká, ktoré ma zahriali pri srdiečku a veru nie som daleko od plaču z tých krásnych slov, ďakujme si super, neboj dieťatko bude v poriadku zdravučke a ty sa budeš deň čo deň viac a viac zaobľovať a babatko, bude rásťa bude zdravučke ... :dizzy_face:
12. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si idem pocvičiť ale hlavne zavrieť balkon, lebo tu mrznem v obyvke , tak sa idem zahriať na rotoped :sunglasses:
12. sep 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen.....zaoblovat? to hadam nie..staci ked bude rast len brusko inak uz teraz ho mam ako v 4 mesiaci :grinning:
12. sep 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaobľovať myslím, tým samozrejme, že len babtko bude rásť,m myslím brušenko
12. sep 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kg :grinning:
12. sep 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hádam, tu aj zavítaš, teraz sa hlavne veľa preveľa šetri, aby ti v piatok doky potvrdila tehu :dizzy_face:
12. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hádam, a už pomaly tie vírusiky tehu, nalepia aj na mna zbieram ich už rok od mojich kamošiek, čo sú už mamuľkami a niektoré tehuľkami :sunglasses:
12. sep 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem, aspoň trošku, nech možem povedať, že som pre nášho budúceho drobca niečo urobila :sunglasses: :grinning:
12. sep 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze sem budem chodit...este si to budem uzivat lebo ked bude na svete nebudem mat cas si ani prdnut :grinning:
12. sep 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s majte krásne prajem krásny predlžený víkend, a lopi, držím palce // :dizzy_face: a cukrík drž sa šetri sa :wink:
12. sep 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak papa a hlavku hore....
12. sep 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pááááá, nmajte sa krásne ak môžem , chem vám povedať mám vas tu všetky rada :dizzy_face: ak som vás tym urazila kľudne mi to napíšte
12. sep 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, daj si poharik vinka a ukludni sa :grinning: aj ja tebe hrozne moc drzim palce :sweat_smile:
12. sep 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ok tak ja skusim teda este v pondelok, ale bude to dlhy vikend :frowning2: tesila som sa, ze pojdem s drahym niekde na prechadzku a tak......a je mi tak soufl, ze sa mi nikam nechce ist, som jak ziva mrtvola :frowning2:
12. sep 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...ja som sa rozhodla ze pojdem k doktorke radsej uz utorok....keby nahodou
12. sep 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska a kedy si chcela ist ? ved ked si pisala, ze v piatok, myslela som, ze o tyzden :slight_smile: ja by som to tiez neuhanala, a nesla by som, ale uz ked som kydla na zem, pre istotu som isla, aby som nemala aj ine zdravotne tazkosti :rolling_eyes:
12. sep 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, vacsinou sa pise, ze az ked ti meska MS by sa malo ist k lekarovi ....ale niektore baby pisu, ze isli az ked im meskali tyzden ci dva.....to by som ja uz nevydrzala :grinning: a taktiez som sa docitala, ze niektore testy svine ukazu 2 ciarky a pak nie si a MS pride :frowning2: :cry: samozrejme nepisem, ze je to tvoj pripad, ja len vela citam a to potom cloveku asi aj zacne sibat :angry:
12. sep 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chvilu tu nie som a uz sa deju veci... :slight_smile: cukrus, vidis, vrvela som, ze si ludia z dovolenky nosia zazraky :slight_smile: ...okrem nas.....a to ja som navrhla, ze nex sme vsetky do konca roka tehu.... :unamused: len ci to aj ja splnim..... :zipper_mouth: inak ako sa mate?
12. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok