• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
autor
akat som este tu---vecer tu budem na sto percent

ahoj mirus
3. aug 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau cukruš, musím letieť ideme do kostola, potom robiť obed ale popoludní prídem, zatial čafte :wink:
3. aug 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.som tu na skok.
ako sa mate?
mirip priel mi dakujem
3. aug 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ako sa dnes mate? :slight_smile:
3. aug 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka ahoj.
tak po vcerajsku sa mam uz lepsie
3. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit ahoj už dlho sme spolu nekecali :slight_smile: že
mne po včerajšku nie je velmi dobre :grinning: mali sme menšiu party... a prišla som o 3ráno no coment :zipper_mouth:
3. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka tak to uz bolo davno co sme kecali.
tak my sme vcera dopadli tiez zle pokazil sa nam fotak za 30 000 a ideme kupovat dalsi za 20 000 tak peniaze s babetka idu na dalsi fotak asi tak
3. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neda sa reklamovat?
inak aj my sme si minuly rok kupili pred svadbou na splátky foták a muž si ho zobral do roboty niečo fotit a tam mu ho ukradli :rolling_eyes: :frowning2: tak sme kupili novy :dizzy_face:
3. aug 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj sonicka
3. aug 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lebo je s anglicka.
tak to je tiez dobre v praci ked sa kradne.
tak neviem co vymyslime.ideme asi vonka na turu
3. aug 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojj moje no som tu tu nemusim merat bt :grinning:
3. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka preco nemusis merat BT?
3. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre a ako sa mi mas?ja idem do kostolka ..
3. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievcata pridem vecer.papa.
drzte sa .pekny dnik vam prajem :grinning:
3. aug 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka pekny dnik :wink:
3. aug 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspy lebo som chodila do temy grafy bt ale ja som si ju nemerala
dani aj my pojdeme
3. aug 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ahoj a vecer sa zastav :wink:
3. aug 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu prajem kamaratky snazilky,u nas od rana prsi,tak sa mi nic nechce robit :confused:
3. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evka u nas svieti slniečko :slight_smile: ale ani mne sa nic nechce :grinning:
3. aug 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
3. aug 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej ajoj ako sa mas včera si sa ma pytala ako prazdninujem,že
tak normalne staviame domček tak sa motam okolo neho... :slight_smile: uz len 3 týždne celkom sa už teškam aj ty?
3. aug 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, tak domcek, no teraz je aj vyhodnejsie stavat dom....aj ked my mame byt a som rada, ze mame kde byvat :slight_smile: ja ani neviem ako rychlo to uteka, ale obcas mi tie decka chybaju... :slight_smile:
3. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, to je dnes zase hic. moje lásky mi spinkajú, tak mám čas len pre seba. :wink: dnes ideme ku švagrovcom. nechce sa miiiiiiii.

kvetka, joj, ja sa už tiež neviem dočkať nášho domčeka. ale kým som na rd, tak môžme len snívať, pretože by sme hypo a živobytie neutiahli. :frowning2:
3. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, sorciera, domček stavať je výhodnejšie. u nás v zv sa byty 3i neprerobené predávajú od 1,8 mil do 2,3 mil. a keď si ešte predstavím, že mám meniť okná, podlahu, novú linku atď, tak si to veľmi rozmyslím, keď svojpomocne taký normálny domček postavíme za 2mil. a bude to všetko nové. :wink:
3. aug 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamoska teray u vas kupovala bzt 2i....za 1,5...no brutal......u nas uy su tiey drahe, my sme kupovali, ked boli este trosku lacnejsie a aj to od rodiny...takze preto.... :slight_smile:
3. aug 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anjelik strašne sa už teškam kedy sa budeme stahovať ja by som nevedela byvať v činžiaku... sice staviame na dedine ale sme zvyknutý a nevadi že nie sme v meste nemame do mesta daleko cca 12km takže pohoda ja mam do prace 8km a manželik 35km ale da sa, dufame že sa budeme stahovať už traja :slight_smile:
3. aug 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera, tak to ste mali kúpu dobrú určite. ja som si už za 2,5 roka odvykla ale od bytovky a od toho, že večne z niektorej strany počuť hocičo. bývame zatiaľ v 1i u svokrovcov v dome, je to o nervy, ale musíme vydržať a potom nám bude super. síce 30 rokov trasenia sa o to, aby sme vládali splácať a žiť, ale budeme vo svojom.

kvetka, aj ja som si na dedinu zvykla, k svokrovcom sme sa prisťahovali, pred 2,5 rokom, keď som bola v 12tt. je to tu o držku kvôli správaniu svokrovcov, ale verím, že o to nám bude lepšie, keď postavíme a budeme vo vlastnom. :wink:
3. aug 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik a mate uz pozemok? my sme tento rok urobili deku (základy sme robili na jesen) v juni sme vytiahli mury teraz sme dokončili vence, a čakame na stropy a potom už len krov a dame škridlu a bude zakryte :grinning: potom okienka a cez zimu urobime kurenie elektrinu, podlahy okožujeme obklady do kupelne.... a tak
3. aug 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si asi nevedela zvyknut na dedinu, kedze byvam cely zivot v meste...ale zas nie sme take velke mesto, do roboty mam blizko a byvam skoro v centre ale v takej kludnejsej stvrti, ze ani auta...len obcas vlak :wink: ale je to o inom...sme vo vlastnom 3i. byte, lebo ja by som sa asi s nikym nemohla delit o kuchynu....aj ked mam svokru aj mamu rada :slight_smile:
3. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svoje je svoje... ved aj my mame rodicov oboch v pohode, ale lepšie je byt sami...
sor a vy sa od kedy snažite o mimi?
3. aug 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok