• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
kvetka, máme pozemok. záhradu od svokrovcov 1300 štvorcákov. len to ešte previesť na stavebný pozemok a začať obháňať projekt a zameranie pozemku. len v prvom rade robotu musím mať. idem zháňať od marca.

sorciera, zvykla by si si. ja som žila 21 rokov v centre zvolena. potom sme sa nasťahovali na dedinu k svokrovcom a v priebehu 8 mesiacov som si zvykla. a už by som si nevedela na činžiak zvyknúť, nie to ešte na panelák.

no a čo sa kuchyne týka, tak moja svokra nenávidí varenie, takže je to vpodstate moja kuchyňa. ale sme sa dohodli, keďže oni veľa jedia, že 2t varí ona a 2t varím ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka...my od konca juna...cize teraz 2. cyklus.....1. nic a uvidime, co bude teraz....vobec to nie je take lahke, ako som si myslela...
anjelik...moyno niekedy neskor, by som xcela dom...a mozno by som si aj zvykla.....ale s niekym delit sa o kuchynu, to nie :wink: radsej by som sla do podnajmu.... :wink:
3. aug 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anjelik uz len vybrat domček a pustit sa do stavby... nie je to take hrozne da sa to zvladnut :dizzy_face: a aky chcete dom? bungalow ci poschodovy

sor aj ja sa niekedy toho obavam že to nebude na 1.krat a že budem sklamaná ale ved uvidim urcite nebudem panikarit po par mesiacoch :wink:
ozaj a kde si študovala sj?
3. aug 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka....no ako vies tajne dufas,ze to vyjde....ale skusali sme kadejako nahodne, teraz, tak ob den, tak uvidime, ale zatial na sebe nic nepozorujem a to mam tento tyzden dostat MS.....studovala som v Presove a ty?....a odkial si?
3. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som študovala v nr, lebo kusok od nej aj byvam, ale to otehotnenie nemusi vyjst hned 1.mesiac vieš niektore cyklusy nie su plodne vobec takže treba sa len snažkať :wink:
3. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ako ja nestresujem...dokonca som teraz citala, ze na prvykrat je sanca u zdraveho paru otehotniet len 20 percent, to nie je vela....takze ako pohoda....zatial si to aspon uzivam konecne naostro :slight_smile: a bez stresu :slight_smile:
3. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj my sa nevieme dočkať kedy si to budeme uživať na ostro :grinning: my vlastne sme ešte nezačali chceme od oktobra aby som mohla byť ešte rok v robote...
3. aug 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá ste tu?
3. aug 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip
3. aug 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj super že tu niekto je :sunglasses:
3. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj ja som akurat dosla :dizzy_face:
3. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super vidieť že už je po obede :sunglasses:
3. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v telke idu formulky tak mužik je nalepení na telke a olik sa hra s vlačikom teraz vstal :slight_smile:
3. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj to tiež pozerá :grinning:
3. aug 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si hned myslela že aj tvoj pozerá :wink:
3. aug 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: on pozerá a má mi vyniesť jeden ťažký hrniec von som ho spucovala a mne kvoli konovi zhorel posledný rezeň čo som doprážala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ked idu formulky tak ani nedýcha a vtedy ho nemožeš s takými vecami otravovat :grinning:
mnam reznik by som si dala ja velmi nerobím bo mužik frfle on ma radšej ked je niečo na omačke :slight_smile:
3. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na šťave sme mali my minulú nedelu
3. aug 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes su u nás kolotoče ale akosi sa zatahuje tak neviem či pojdeme z detských je len malí retiazkoví aspon zas neminieme 500sk
3. aug 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a začalo pršat a aj hrmí super :- :frowning2: :angry:
3. aug 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je pekne ale dusno :confounded:
3. aug 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idem mrk núť čo dávajú v telke budem chodiť ale nakúkať :grinning:
3. aug 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau baby u nas zacalo prsat a aj hrmi, neviem ci nahodou nemam vypnut pc_?
3. aug 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oo tak ja padam vyzera to nebezpecne
3. aug 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba vypnúť, lebo ono hrmením sa po sieti šíria aj vlny a preto može hard disc zhorieť :wink:
3. aug 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe mi sme blizko seba tak leje poriadne
:slight_smile:
3. aug 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten moj kukal formulu ale vytiahla som ho trosku na prachadzku,esteze nie je taky fanatik,dal sa ukecat :grinning: :grinning: :grinning: u nas je tiez riadne dusno,ja pri burke vypinam pv,uz nam tak odislo video :angry:
3. aug 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je po burke a svieti slniečko ale riadne sa zlialo a hrmelo až hrôza
3. aug 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz tu

lenand az teraz som si vsimla ze ty si zo sniny, ja byvam v humennom ale pochadzam z belej, a aj robim v belej a teraz som v belej
3. aug 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby asi vypli PC, lebo im tam hrmi :slight_smile: sranda a u nas je kraasne a teploooo :slight_smile:
3. aug 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok