Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
18. sep 2008

to by som bola veľmi rada, keby sme sa tak postretávali 😉 ale to sa nám si nikdy nepodarí 😒 ☹

sorci my len bordelík organizovaný tam máme, cvičím tam a mám tam topánky, a manželík ta má nejaké veci, a zásobu drogérie, náhradne pasty na zuby, toaletný a tak .. ale už ju chem aspoň skultúrniť dať tam písaci stolík a nejakú pohovku na každodenné spanie a s úložným priestorom (mám tam moje staré ale chem to nejako poľudštiť) aby tam manželík pracovnu mal aa by som mohla byť aj pri ňom lebo pracuje v spálni na postetli, a to sa mi nepáči, a tam aspo'sa môžme povaľovať a ušetrím si spálňu, a tak pekne na detskú ju tiež prerobím až ked bude bábo na ceste.

kuspi bezpodmienečne sa ozvi, ...

máte skype alebo icq ale skôr skype ??

kuspitka
18. sep 2008

marlenka neboj ozvem sa.....
asi sa dnes stretneme sorciera

marlenka56
18. sep 2008

sorci ja tiež milujem cukrovú vatu, juj dala by som si 😉
ja si pamätám ked sme davnejsie chodili do bulharska ola tam takato mňamka: žele v tom taka zatočene taká nápln ako su marsmallow a posypane kokosom ... júúj až sa mi slinky zbiehaju, dala by som si 😝

marlenka56
18. sep 2008

cíí vy sa normálne stretnete, ja už odkedy sa chem stretnúť s evkou7780, a nejak nám to nevychádza 😅

sorciera24
18. sep 2008

marli, aspon an chvilku, ked je tu kuspitka az do pondelka, tak si na nu najdem cas hadam pocas tychto dni 🙂 a marli, zas mi robis chute....!vcera banan v cokolade kvoli tebe, teraz som si musela dat orechovy piroh..... 🙂 popri tebe sa mi mozno podari aj pribrat 😉

eva7780
18. sep 2008

marlenka 29.idem do KE moze byt:?

kuspitka
18. sep 2008

sorciera urobkame si aj fofo hura tesim sa velmi.anio som nevedela ze sme vedla seba a tolko som tu bola a spala

kuspitka
18. sep 2008

eva marlenka bude mat radost keby ste sa stretli ja ked pojdem do ke tak sa mozme strtnut pojdem tam na koncert....

sorciera24
18. sep 2008

dobre, o ktorej idete do toho Tesca? vas ked tak odprevadim a rovno aj nieco nakupim 🙂

kuspitka
18. sep 2008

dobre tak o 16:45 pojdeme tak kde sa stretneme tak to je super........... 😀

sorciera24
18. sep 2008

tak vas pockam pri tom slimaku, ako sa ide do Tesca, tade pojdete, ze?....

kuspitka
18. sep 2008

ano ak tam trafime este sme tade nesli

marlenka56
18. sep 2008

evka a mas auto? ak ano pridte k nam, nemáte daleko 😉 upeciem koláčik 😝

sorciera24
18. sep 2008

je tu len jeden slimak pesi, cez ktory sa da ist 😉

kuspitka
18. sep 2008

aj ja chcem kolac 😀 😎

eva7780
18. sep 2008

marlenka an auto mame ale neviem ci manzela nahovorim,lebo ide na spg a bude aj tak ako tiger 😀 😀 ved este uvidime

marlenka56
18. sep 2008

evka zatial hej môýe byť, daám ti určite vedieť, čo aa ko, a ked dohodneme podrobnejsie 😉

sorci aspoň, kúsok priberieš 🙂

kuspi kedy ide do Ke budeš sama?

kuspitka
18. sep 2008

nie s manzelom ideme na koncert 25oktobra

marlenka56
18. sep 2008

upečiem vám bublaninku s annanásom, skúsim dnes babovku 😉

kuspitka
18. sep 2008

jaj dala by som si..................

eva7780
18. sep 2008

sorciera s tebou sa mozem stretnut ked pojdem k mame 😉 marlenka jasne dohodneme

kuspitka
18. sep 2008

eva a ty kde byvas????

sorciera24
18. sep 2008

vidite, ako sa nam tie cesty poprepajaju 🙂 idem sa pomalicky obliekat, aby ma kuspitka dlho necakala.... 😉

marlenka56
18. sep 2008

veď hej evka, určite si dáme vedieť 😉

kuspitka
18. sep 2008

neboj nebudem idem muza zobudit nezlakni sa

marlenka56
18. sep 2008

sorci, to by bolo super keby sme sa tak všetky postretávali 😉

eva7780
18. sep 2008

kuspitka v MI

kuspitka
18. sep 2008

dobre tak idem papa.zajtra ma caka den super....uz sa ozvem neskor

marlenka56
18. sep 2008

a vôbec už teraz sa nám splietli, keďže sme sa tu stretli v tejto témičke 🙂

marlenka56
18. sep 2008

tak sorci, prajem zajtra super a šťastný deň, nech vám to výde 🙂