Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
21. sep 2008

presne, ewwe, hovoris mi z duse.....ako ziju ony, v akom hroznom prostredi, my chodime po doktoroch, spravne sa stravujes a oni maju po 12 deti a ty cakas na jedno 😠

ewwe
21. sep 2008

soc ano ano

alebo trebalo zacat v 16 rodit tak ako oni ? 😀

lopezka
21. sep 2008

boze baby, ja nechcem byt ako oni ☹ tie decka su chudatka take vypasene, ze to musim tak povedat ,....tam neexistuje ze zdrava strava ....maju normalne pneumatiky okolo bruska ☹

sorciera24
21. sep 2008

alebo v 14tich 😉 aj tak, tiez mam tolko co ty ewwe a myslela som, ze to bude lahsie....ale zas som rada, ze uz som zacala, lebo aspon mam viac casu riesit pripadne problemy......(ktore dufam, nebudu)

ewwe
21. sep 2008

sociera a kolko sa uz snazite vy?

lopezka
21. sep 2008

baby, vy ste take "zasranky" mladucke ? 😀 😀 😀

sorciera24
21. sep 2008

ewwe, 3 mesiace...ja viem, ze mi povite, ze to je kratko, ale aj tak.....kolkym to vyjde hned.... 😒 obcas mi uz zacina lepit.... 😀

ewwe
21. sep 2008

povedala ,,sterenka,,?

lopezka
21. sep 2008

ewwe a vy uz kolko snazilkujete ? 🙂

ewwe
21. sep 2008

sor tak to je fakt kratko, nesmies sa na to upinat, ha ha dobre sa mi to hovori, ked mne lepi uz teraz a ani sa este nesnazim 😒

lopezka
21. sep 2008

sorciera, no ja tiez kebyze viem, ze to tak dlho trva, vysadim uz davnejsie 😠

ewwe
21. sep 2008

lopez ja este len zacnem na vianoce, preto sa ich neviem dockat, som ako male decko co chce aby uz boli vianoce 😀

ewwe
21. sep 2008

akurat spominam, ze kolko som robila teh. testov a bala sa ze ukaze dve ciarky, a teraz to bude zas opacne 😵

sorciera24
21. sep 2008

ako ja to vidim okolo seba, ze su problemy, aj mlade maju a 30cky ani nehovorim, len tie chcu uz rychlo.....a tam ten cas uz ozaj hra ulohu.... 😒 preto sme sa rozhodli zacat cim skor....aj to uz moze byt neskoro... 😒
ewwe, ved uvidis, ked zacnete, eln snad budes z tych, co sa to hned podari a nebude ta to tak deptat.... 😒 ako ja si vzdy poviem, ze este je kratko, nedepkarim, ani nic....ale zas ked tu kadeco precitam, hladam priciny, ze co ked kvoli tomu, alebo tomu.....

sorciera24
21. sep 2008

ewwe, ja som este nikdy nerobila tehu test..... 😒 tak duafm, ze ked raz urobim.....bude to ten pravy s // 🙂

ewwe
21. sep 2008

ja som urobila uz asi tak 10 testov za moj zivot, ale ako vravim bolo to zo strachu ci nahodou sa nam ,,nesmyklo,,

sorciera24
21. sep 2008

ok, idem babule, dat sa trochu do pucu, do vane a tak....lebo zajtra zas robotka 😉 tak sa majte a informujte pribezne ako ste na tom....hlavne lopezka.... 😉 pa

ewwe
21. sep 2008

aj ja uz mizim

cukruska1920
autor
21. sep 2008

Haloooooooooooooooooo 😨 😨 😨

mima263
21. sep 2008

Ahoj cukrus, tak ako?
Dnes ste mali veľký deň 😉

cukruska1920
autor
21. sep 2008

Ahoj mimi.....no neplanovany ale ano 😀

mima263
21. sep 2008

pozerala som grafy, tak všetko viem 😉
Niektoré veci sa nedajú utajiť 😉
A bruško Ťa ešte bolí? Mňa ešte stále a teplota pekne stúpa, dnes už 37,2

cukruska1920
autor
21. sep 2008

Co tym myslis? brusko ...dnes uz nie... 🙂

mima263
21. sep 2008

aha. vysvetlím. predchvíľou som čítala tému Grafy BT- to je k tomu všetko viem
A to, že niektoré veci sa nedajú utajiť som myslela tak, že mamy si vedia veľa vecí všimnúť aj keď nechceme.

cukruska1920
autor
21. sep 2008

mimi..aha...takze ty ma spehujes? 😀

mima263
21. sep 2008

jasné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
21. sep 2008

mimi....inak co sa tyka tej tvojej teploty to je super...nech ti len stupa 😎

mima263
21. sep 2008

diky 🙂
Zatiaľ by aj stačilo, no nie? Nikdy som vyššiu nenamerala .
V stredu by som mala dostať MS, tak sa uvidí.
Ty si dnes asi nevarila, že?
Mne sa dnes stal taký trapas, že som vybrala večer mäso z mrazáku a keď som išla variť tak som zistila, že to sú len také odrezky, ktoré som nechala (a zabudla) v mrazáku pred tým než ich vyhodím.

mima263
21. sep 2008

A na nedeľný obed bol vyprážaný syr

cukruska1920
autor
21. sep 2008

mimi....mne sa to tiez stavalo a odvtedy si pisem na papierik co to je a vzdy si precitam a hotovo...nie nevarilo....dnes som mala volno 😀