• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
sorci, neboj raz sa uhniezdi ani nebudeš vedieť kedy :wink:
25. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem piecť koláčik, lebo príde manželíkov brat :wink: aj s priateľkou - snúbenicou, manželík ide im pomôcť so svadobnými oznámeniami, takže aby som sa blysla, s koláčikom.
majte sa krásne a pekný večer :wink:
25. sep 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sociera aku dlhu mavaš lutealnu fazu?
25. sep 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry, to ani srnky netusia....ale ovu hlien pozorujem okolo 10-11DC...
25. sep 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko....marlenka...kde si? pozri co ti dam.... :grinning:
T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink:
T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink:

dobru chut
26. sep 2008 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky mnauky
26. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukuc
26. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík ďakuujeeeem, krásna dávka :slight_smile:

ew, ahoj ako sa máš?

na mňa nejaká chorota lezie :confounded:
26. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen...sak kde sa flakas? uz aj vychladli
26. sep 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta prepač, alw som si fúkala nos, a ja za to môžem že si bola tak skoro hore :dizzy_face:
26. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako mi dnes štrajkuje internet :angry:
26. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: tak nič :sweat_smile:
26. sep 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu :slight_smile: čau marlen
26. sep 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj kvetinka ... :slight_smile:

nechápem vždy refrešnem stránku a nič sa neukáže, a potom o refrešnem ešte raz a ukáže mi , že posledný článok bol pridany už dávno, a mne pritom nič neukazuje

:rolling_eyes:
26. sep 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vytiahnem nas z druhej strany :slight_smile: co je nove?
26. sep 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend,aj teraz len vytiahnem :wink:
27. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
my sme vcera boli hrat bowling a dn es ma strasne boli ruka

ockovat som sa nebola, lebo sestricka nerobila tak idem v pondelok a hned aj ku zubarovi na preventivnu

a prisiel mi pressovar, ale iny objednala som si lepsi a aj drahsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Halloooooooooooooooo
27. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kamaratky snazilky :grinning:
uz som tu dlhsie nebola ...teda od stredy :angry: ...pre mna je to dlho :angry: ....ako sa mate?
ja som bola u segry a uzivala som si detureniec .....maly krpec bude mat 5 rokov a krpata ma 15 mesiacov....na zjedenie :sweat_smile: .....ta hnusna MS, co dosla po 8 dnoch ma pekne vytrapila, nevedela sa zastavit :unamused: :frowning2: ale uz mam pokoj konecne.....oddnes uz ideme na to :sweat_smile: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez, sme na tom rovnako...akurat ja si este tak 2 dni pocakm, kym skonci a opat ideme na to, uz som si kupila aj ovu mikroskop, aj ked myslim, ze to bude na prd....ale skusim... :wink:
27. sep 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko sorci :wink: no ja mam v plane si kupit teplomer a skusit to s teplotkou :angry: vobec ale netusim, jak to budem mat fcul s cyklom ....ci mi pride MS podla stareho alebo noveho cyklu :confounded: ....hlavne ale nech uz su plodne dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, aj ja som zvedava....aj ked miestami si predtsavujem uz hrozne scenare, verim, ze to dobre dpadne :dizzy_face:
27. sep 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa napapat konecne, akurat sme doupratovali :angry: .....este sa neskor zastavim .....zatial papaa a pekny den :wink:
27. sep 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu???? :confused:
28. sep 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mozete mi podit bola som vo strvrtok u gyn.lebo som a ajmam bolesti vpodbrusku stale mi je tak blbo vysetrila ma zobrala mi ster a moc .tala mi biceptol nevietemi poradit ze maco mi brala tie ster a moca tie lieky to keby som tehu tak to mizisti pri vysetreni?nie?jaj zajta jej mam volat a mam strach keby mi povedala ze som tehu jaj ako by som bola rada dakujem za pomoc
28. sep 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ahoj ja ti asi neporadim :astonished: aj ta pozerala alebo len zobrala stery...
28. sep 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ma porezala
28. sep 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si myslím že keby tam bolo babo tak by ti to povedala :pensive: aj ja som tak bola u dr. ale nic tam nebolo ale to je moj jej pripad mozno u teba to bude ine drzim palce- a kolko sa už snažite?
28. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok