Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lulu19
28. sep 2008

no mna len pozerala sononerobila dala ni aj lieky biseptol vies o je zlozite ja som mala cysty te prastklitesne pred laparkou ale stale mam boleti ale take ze niekedy som odstavena aj cely den na posteli povedala ze ak tio neprejde do roka tak pojdm na laarku a stale nic povie ro nevadi to prede ale to je už rok normalne mi j do placu lebo sama neviem macom som

kvetka25
28. sep 2008

no moje tak to ti verim taka neistota 😔 ale si mladučka vyliečiš sa potom pride babo 😉 uvidiš... ja nejake problemy nemam teda dufam, a teraz cakam ci ms pride alebo nie 🙂 už by sme chceli babo tak uvidime co z toho bude aj vy by ste už chceli?

lulu19
28. sep 2008

jaj ako velmi to sa neda opysat a kolko mas rokou ak mozem vediet ja mam 21 no vies kedy som vedela ze sa somnou nieco roby a nap.ze ro pol roka roka budem tehu takby som sa tak netrapila ako teraz len o ze neviem ci budem mat raz babo to je to najhorsie čakat

kvetka25
28. sep 2008

ja 25 a ty si už vydatá?? 😕

lulu19
28. sep 2008

nie este nie ale chceli by sme sa ale termin nemame este ty si vydata

kvetka25
28. sep 2008

ja som štastne vydatá už rok 🙂 a vy na kedy plánujete svadbu? 🙂 kde pracuješ?

sorciera24
28. sep 2008

caute baby,....kveti, vidim, ze ty o dusu pozorujes priznaky....ja som sa uz na to vyprdla...kazdy mesiac ine priznaky a mrcha dorazila vzdy.... 😖

lulu19
28. sep 2008

ja pracujem tu u nas ale pojdeme byvat do vlastneho tak budem at aj inu robotu ak sa teda podary .tak to ti blahoželam tak si už len na buduci riok o nechame tento rok sa to nepodari a ja b som bol rada keby sme na svadbe boli už 3 ale tak ai nejakv maji snad

sorciera24
28. sep 2008

lulu aj ja som sa vydavala v maji 😵

lulu19
28. sep 2008

a aka bola svadba mi to asi nechame tak na ten maj vela ludi mi vravelo aj pocasie im vyslo

sorciera24
28. sep 2008

super, pocasie krajsie ako ti, co mali v auguste.....aj ked bolo dost dusno, som sa obavala, ci sa kolace neroztopia... 😉 ale vsetko vydrzalo 😉 maj je uplne, ze krasa 🙂

kvetka25
28. sep 2008

no čau sor konečne sme sa stretli 😉 no len mna hned po ovu začali dost boliet prsia a viem že smo mala plodne dni a oni začínaju boliet len vtedy ked ma prist ms , ale teraz je to dost skoro tak neviem preco 😕 možno z toho nič nebude ale jeden nikdy nevie 😉

lulu19
28. sep 2008

ved to ze aby nebolo teplo velmi ale snad mam to vyjde aj zo svadbou aj z babom aj ked tomu už neverim

sorciera24
28. sep 2008

kveti,a ty si len teraz vysadila tabletky,nie?....lulu a priatel ma kolko rokov?

kvetka25
28. sep 2008

ale lulu musiš veriť 😉 a snivať potom o čom by bol naš život??? 😅

lulu19
28. sep 2008

krasne je sivat to viem ae realitaje kruta priatel ma 25

sorciera24
28. sep 2008

lulu, ved ste este mladi a este mate cas vsetky problemy aspon riesit....si zober zeny nad 30, tie uz tolko casu nemaju riesit pripadne problemy...aspon ste zacali skor a vies, kde je problem a neboj..... 😉

lulu19
28. sep 2008

neviem kde je problen asi som sprosta viem ze to nie je lahke mi sa snazime tri mesíace ale mam strach a tenje velky sme mlad aleta buřba mat drobceka je velka

kvetka25
28. sep 2008

presne tak ako piše sor čim skor prideš na problem tym rychlejsie ho možem riešiť 🙂
sor a ty sa kolko snažkaš? prepač zabudla som 😀

lulu19
28. sep 2008

no idem vychytat priatela do prace at mu papat tak potom sa vratim okolo jednj pa a dakujem

sorciera24
28. sep 2008

kveti 4 mesiace, ideme na piaty... 😒 ....varim obed.....tak odbieham... 😉

kvetka25
28. sep 2008

a tak to nie je tak vela 😉 to je take normalne raz to pride a kolko už pracujes?

kvetka25
28. sep 2008

idem obedovať pa

sorciera24
28. sep 2008

2. rok ucim....takze uz by som xcela....idem aj ja jest...

kvetka25
28. sep 2008

no už som tu.... sor aj ja učim 2. rok 🙂

lulu19
28. sep 2008

aj ja som už tu vy ste ucitelky
priatel mi už odisiel tak som sama

sorciera24
28. sep 2008

ja viem, kveti 😉 lulu, len my s kvetkou a este mirip...ozaj, kde je? uz som ju dlho nevidela....hadam je v poriadku...ideme s muzom do tesca.... a na prechadzku...pate 🙂

kvetka25
28. sep 2008

čau sor zastav sa mirip je určite OK
no sme teacher 😀

lulu19
28. sep 2008

a co učite na akom stupni

jahu348
28. sep 2008

ahojte kočky
😀