Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
25. sep 2008

sorci, neboj raz sa uhniezdi ani nebudeš vedieť kedy 😉

marlenka56
25. sep 2008

no ja idem piecť koláčik, lebo príde manželíkov brat 😉 aj s priateľkou - snúbenicou, manželík ide im pomôcť so svadobnými oznámeniami, takže aby som sa blysla, s koláčikom.
majte sa krásne a pekný večer 😉

jerryjanka
25. sep 2008

sociera aku dlhu mavaš lutealnu fazu?

sorciera24
25. sep 2008

jerry, to ani srnky netusia....ale ovu hlien pozorujem okolo 10-11DC...

cukruska1920
autor
26. sep 2008

Dobre ranko....marlenka...kde si? pozri co ti dam.... 😀
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉
T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉

dobru chut

ewwe
26. sep 2008

cauky mnauky

cukruska1920
autor
26. sep 2008

kukuc

marlenka56
26. sep 2008

cukrík ďakuujeeeem, krásna dávka 🙂

ew, ahoj ako sa máš?

na mňa nejaká chorota lezie 😖

cukruska1920
autor
26. sep 2008

marlen...sak kde sa flakas? uz aj vychladli

marlenka56
26. sep 2008

ta prepač, alw som si fúkala nos, a ja za to môžem že si bola tak skoro hore 😵

marlenka56
26. sep 2008

nejako mi dnes štrajkuje internet 😠

cukruska1920
autor
26. sep 2008

😕 😕

marlenka56
26. sep 2008

kuk 😕

marlenka56
26. sep 2008

☹ tak nič 😅

kvetka25
26. sep 2008

no ja som tu 🙂 čau marlen

marlenka56
26. sep 2008

no ahoj kvetinka ... 🙂

nechápem vždy refrešnem stránku a nič sa neukáže, a potom o refrešnem ešte raz a ukáže mi , že posledný článok bol pridany už dávno, a mne pritom nič neukazuje

🙄

eva7780
26. sep 2008

ahojte vytiahnem nas z druhej strany 🙂 co je nove?

eva7780
27. sep 2008

pekny vikend,aj teraz len vytiahnem 😉

ewwe
27. sep 2008

ahoj
my sme vcera boli hrat bowling a dn es ma strasne boli ruka

ockovat som sa nebola, lebo sestricka nerobila tak idem v pondelok a hned aj ku zubarovi na preventivnu

a prisiel mi pressovar, ale iny objednala som si lepsi a aj drahsi 😝

cukruska1920
autor
27. sep 2008

Halloooooooooooooooo

lopezka
27. sep 2008

ahojte kamaratky snazilky 😀
uz som tu dlhsie nebola ...teda od stredy 😠 ...pre mna je to dlho 😠 ....ako sa mate?
ja som bola u segry a uzivala som si detureniec .....maly krpec bude mat 5 rokov a krpata ma 15 mesiacov....na zjedenie 😅 .....ta hnusna MS, co dosla po 8 dnoch ma pekne vytrapila, nevedela sa zastavit 😒 ☹ ale uz mam pokoj konecne.....oddnes uz ideme na to 😅 😀 😉 😝

sorciera24
27. sep 2008

lopez, sme na tom rovnako...akurat ja si este tak 2 dni pocakm, kym skonci a opat ideme na to, uz som si kupila aj ovu mikroskop, aj ked myslim, ze to bude na prd....ale skusim... 😉

lopezka
27. sep 2008

cauko sorci 😉 no ja mam v plane si kupit teplomer a skusit to s teplotkou 😠 vobec ale netusim, jak to budem mat fcul s cyklom ....ci mi pride MS podla stareho alebo noveho cyklu 😖 ....hlavne ale nech uz su plodne dni 😝

sorciera24
27. sep 2008

ved to, aj ja som zvedava....aj ked miestami si predtsavujem uz hrozne scenare, verim, ze to dobre dpadne 😵

lopezka
27. sep 2008

idem sa napapat konecne, akurat sme doupratovali 😠 .....este sa neskor zastavim .....zatial papaa a pekny den 😉

kvetka25
28. sep 2008

ahojte ste tu???? 😕

lulu19
28. sep 2008

ahojte baby mozete mi podit bola som vo strvrtok u gyn.lebo som a ajmam bolesti vpodbrusku stale mi je tak blbo vysetrila ma zobrala mi ster a moc .tala mi biceptol nevietemi poradit ze maco mi brala tie ster a moca tie lieky to keby som tehu tak to mizisti pri vysetreni?nie?jaj zajta jej mam volat a mam strach keby mi povedala ze som tehu jaj ako by som bola rada dakujem za pomoc

kvetka25
28. sep 2008

lulu ahoj ja ti asi neporadim 😲 aj ta pozerala alebo len zobrala stery...

lulu19
28. sep 2008

aj ma porezala

kvetka25
28. sep 2008

tak si myslím že keby tam bolo babo tak by ti to povedala 😔 aj ja som tak bola u dr. ale nic tam nebolo ale to je moj jej pripad mozno u teba to bude ine drzim palce- a kolko sa už snažite?