Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
3. aug 2008

mozno je to sposobene len tym KET..alebo co...a mozno je to normalne spinenie na konci MS, sak uvidis ci sa to bude tahat...

cukruska1920
autor
3. aug 2008

miss.....hej pamatam...a odvtedy uz mas v pohode?

ewwe
3. aug 2008

cukruska v teme do 25 rokov, misha stale vypisuje ake klobasy serie, a tak dalej, som jej pisala nech prestane, tak sa zo mna smeje

mima263
3. aug 2008

ahojte, tu to ide 🙂
miss_shy - máš motto ako stvorené pre túto tému

mirip
3. aug 2008

a čo myslíš ewwe prčo som sa tam ja dva dni vadila, stratilo to tam úroveň.......

miss_shy
3. aug 2008

no mavam 32 - 35dnove cykly, doktor povedal ze je to v pohode, ale zase nam to nevyslo, mrcha uz konci. a zasa mi vysli // rano a po obede som dostala mrchu. nechapem 😒

aanda
3. aug 2008

ahoj mima 263... uz mas nieco vymyslene na to vyrocie pre manzelika? ak si dobre pamatam, tak v septembri to mate, ze?

cukruska1920
autor
3. aug 2008

ewwe....aha....to tak ja nekomentujem......

s vami mi tu je fajn a hadam to aj tak ostane.... 🙂

missi....a doktorovi si to nehovorila?

kuspitka
3. aug 2008

sorciera mozno hej.ale ani po IVF som toto nemala .tak uvidim este do utorku co bude.ale vcera som nic nemala rano a uz poobede som si nasla hnedy vytok.

ahoj mima.ako sa mas???

miss_shy
3. aug 2008

mima to plati pre nas vsetky co sme tu 😵

ewwe
3. aug 2008

baby tak ako sa pocita cyklus od prveho dna ms do dalsieho ms??????????????

mirip
3. aug 2008

ano tak sa počíta ako sa ale spustí riadne krvácanie šinenie sa neráta

miss_shy
3. aug 2008

cukrus este som tam nebola. sme sa rozpravali s drahym tak tento mesiac by sme chceli stihnut spg a potom idem na rad ja. sa bojim normalne.

kuspitka
3. aug 2008

ewwe podla mna od prveho dna ms,ale neviem presne ja si tak pocitma a mam 38 donovi cyklus

aanda
3. aug 2008

miss... tak to pevne verim, ze to plati pre vsetky...

si to predstavte, ked budeme mat take gulate bruska, ze ledva dociahneme na klavesnicu cez ne 😀

kvetka25
3. aug 2008

ahojte už som domka ako ste sa dnes mali?

mirip
3. aug 2008

ok dievčatá ja vás opúšťam papa 😉

akatka
3. aug 2008

ewwe: 1.den MS=1.den cyklu 🙂

kuspitka
3. aug 2008

aanda tak to by bol ten lepsi pripad.

Ahoj kvetka a co si porabala?

miss_shy
3. aug 2008

aanda to je pekna predstava 😵

akatka
3. aug 2008

mirip: papenka, snad zajtra 🙂

kuspitka
3. aug 2008

mirip kde ides???

aanda
3. aug 2008

kuspitka, ja tomu verim. a urcite veris aj ty... bude lepsie... "po burke vzdy vyjde slnko" nemyslis.... 😉

sorciera24
3. aug 2008

ano ewwe od 1. dna MS...to je 1. den cyklu a ten sa konci,ked pride mS...tak ten den pred....
ahoj kvetka...

mirip
3. aug 2008

spať kuspit, ja som tu celé popoludnie, brú noc dievčatá zajtra dofrčím 😀

kuspitka
3. aug 2008

aanda bodaj by si mala pravdu.
ozaj verite nato co vam vyvesti vestica?

akatka
3. aug 2008

kocky ja tiez padam... rano vstavam skoro, este vlasy vysusit 😖

kuspitka
3. aug 2008

mirip peknu dobru nocku a aj snicky pekne

mima263
3. aug 2008

ahoj aanda, áno v septembri.
Ja mám zatiaľ vymyslené len to, že pripravím také prekvapko keď príde domov (chodí dosť neskoro tak sa to hodí) - super jedlo, vínko, veľa sviečok všade. A ešte budem sondovať, čo by som mu mohla kúpiť, aby mal fakt radosť. Blbé je že keď som sa ho minule pýtala, čo by chcel na meniny, tak mi povedal, že test s 2 čiarkami. Prinajhoršom mu tú druhú dokreslím. Ono sa to nezdá, ale aj chlapi to dosť prežívajú

sorciera24
3. aug 2008

kuspi...neviem comu mam verit...ale nedavno sa mi stala taka prihoda, ze ma zastavila ciganka a nieco vyblabotala...ale ci tomu verit....
a pate kocky, pekne sa vyspinkajte...