Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
6. aug 2008

a vy ste ako na tom?

kvetka25
6. aug 2008

no a ja že kupim calibrum 😒 stačí teda kyselina listová? ta stoji 55sk nie? miss

aanda
6. aug 2008

miss.. takze tiez si to prezila? To mi je luto... ale teraz na druhy krat nam to vyjde!!!

kuspitka
6. aug 2008

calibrum stoji 130sk u nas v lekarni a tam mas etse dalsie vitaminy v tom

kvetka25
6. aug 2008

marlen prepac ale neviem čo PCO vysvetliš? 😉 vdaka
no my sa ešte nesnažkame až v oktobri 😉 teším

miss_shy
6. aug 2008

aandy teraz s odstupom casu si poviem ze asi to tak malo byt 😔

kuspitka
6. aug 2008

nebojte podari sa to ked ste uz boli v tehu tak sa to uz podari

marlenka56
6. aug 2008

Ochorenie oznacovane ako syndrom polycystickych ovarii /PCO/ je zamerne oznacovane ako syndrom, cize priznak, pretoze k vzniku takto zmenenych vajecnikov s porusenou funkciou moze dojst viacerymi cestami, polycysticke ovaria su priznakom viacerych ochoreni. V skratke by sa dalo povedat, ze ide ochorenia, ktorych podstatou je nadprodukcia hormonov androgenov. Tento nadbytok androgenov a hormonov, ktore vzniknu v tele po metabolickom spracovani androgenov potom nepriaznivo vstupuju do regulacnych vazieb medzi hypofyzou a vajecnikom a vysledkom je, ze tvorba a zrenie folikulov na vajecniku neprebehne nikdy dokonca, nedochadza k dozretiu folikulu, nedochadza k uvolneniu vajicka, ani k tvorbe zlteho telieska. Folikulogeneza je nepriaznivymi regulacnymi vplyvmi vzdy zabrzdena a nedokoncena. Na vajecnikoch taktzo vznika mnoho malych cyst, su to vlastne folikuly akoby zastavene na polceste svojho vyvoja. Vajecnik je spravidla celkovo zvacseny. Tento nalez sa da zobrazit pri ultrazvukovom vysetreni vajecnikov.

kuspitka
6. aug 2008

aj toto je dobre tak sa musis rozhodnut co je dobre

kvetka25
6. aug 2008

miss vdaka skusim to
marlenka tak aspon trochu som v obraze a kedy ti to zistili? da sa to zistit ešte pred tym ako chces otehotnieť? 😵

marlenka56
6. aug 2008

ja papam : vceliu matersku kasicku, kyselinu listovu, jablcny ocot, a femigard a železo :-P

kuspitka
6. aug 2008

marlenka pomaha to co beries?

marlenka56
6. aug 2008

mne to zistili pred cca 2 rokmi som bola aj na laparoskopii ... 😉 a nic 😔

miss_shy
6. aug 2008

marlenka a ta vcelia kasicka je vlastne co?

marlenka56
6. aug 2008

hlavne ten jablcny ocot ... aspon nie som taka hladna, lebo tiez obsahuje vlakninu a chrom 🙂

marlenka56
6. aug 2008

Materská kašička je kŕmna šťava, ktorú produkujú včely robotnice pre výživu včelích matiek s blahodarnymi účinkami na človeka. Propolis je zmes živíc stromov a kríkov, má príjemnú arómu a jej farba sa mení podľa veku a pôvodu od žltozelenej až k tmavohnedej. Včelí peľ je oplodňujúci prach kvetov. Poskytuje mnoho esenciálnych živín, z ktorých každá je nutná k udržaniu dobrého zdravia.

Odporúčame užívať:
ženám v období klimaktéria
ženám pri nepravidelnej a bolestivej menštruácii
pri bolestiach hlavy a migrénach
pri depresiách a poruchách spánku

kuspitka
6. aug 2008

brala som ho a stale som bola hladna

kvetka25
6. aug 2008

marlen a mala si nejake priznaky alebo ako sa to prejavilo?

marlenka56
6. aug 2008

ja zase nie som ranajkovala a potom si to dla a nepocitujem hlad ...

marlenka56
6. aug 2008

ja zase nie, som sa naranajkovala a potom si to dala a nepocitujem hlad ... az taky velky ako kedysi 😀 co je v mojom pripade vemli dobre

kuspitka
6. aug 2008

marlenka tak ja sa snazim si stohovat zaludok ako sa len da

marlenka56
6. aug 2008

Kvetka zacali sme sa snazit a nic, potom som sla k doky a ona mi to zistila

kvetka25
6. aug 2008

aha takže až potom ale šance je že? 😕

marlenka56
6. aug 2008

ja papam dost nepravidelne, takze asi tak ... 😖

kuspitka
6. aug 2008

ved aj ja papam nepravidelne

marlenka56
6. aug 2008

kvetus, no ja stale verím v zázrak lásky

kvetka25
6. aug 2008

no ved to je dobre 😉 neboj raz to pride

cukruska1920
autor
6. aug 2008

Ahojte.....som tu 😉

kuspitka
6. aug 2008

Ahoj.co porabas???