Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
6. aug 2008

kuspi....pozeram jednym ockom film na markize....

kvetka25
6. aug 2008

cukrus ahooooj kde si? 🙂

marlenka56
6. aug 2008

cukrik a co dobre ide ? nejaka romantika? 😉

danka24
6. aug 2008

sonicka ahoooj kde sa flaaakaaas???

aanda
6. aug 2008

miss.. aj ja som uzivala najskor len kyselinu listovu tu istu ako ty, lebo to bolo naprirodnej baze...
potom ked som bola tehu som brala to calibrum, v prvom trimestri je to vraj dobre, mi povedala u lekara... a teraz neviem, ked to douzivam, co budem uzivat...

kvetka25
6. aug 2008

dani ahoj ja som tu tu je dobre 😉 😉 😉 aj mrknem aj u teba sem-tam 😀 ako sa mas? zajtra testujes že? budem na teba myslieť 😉

aanda
6. aug 2008

cukruska cauko...

cukruska1920
autor
6. aug 2008

ahoj kvetinka...som tu...musela som si odskocit 😀

marlen....ee...vola sa to zabudnute manzelky

marlenka56
6. aug 2008

o com to je?

aanda
6. aug 2008

kuspit... som pocula aj o prirodnom produkte, co sa vola chlorella... ked mas zaujem, mrkni... je to zaujimave... a hlavne aj to zlozenie... kolegynka to uzivala...
http://www.chlorella.sk/

kuspitka
6. aug 2008

aanda dobre pozriem to uz varim ryzu 😀

miss_shy
6. aug 2008

ahojky cukricek 🙂

kuspitka
6. aug 2008

aanda a co to stoji???

cukruska1920
autor
6. aug 2008

marlen..o jednom chlapovi co akoze stratil pamat a bol zenaty s dvoma zenami a oni o sebe navzajom nevedeli 😅

ahoooooj missi.....ako?

kvetka25
6. aug 2008

už aj ja varim 😀

miss_shy
6. aug 2008

cukricek hladnaaaaaaa som, ale inak fajn celkom cakam netrpezlivo na ovu 😀

aanda
6. aug 2008

kuspitka.. na tej stranke je aj cennik...

kuspitka
6. aug 2008

dobre tak to pozriem lepsie.

cukruska1920
autor
6. aug 2008

misi.....cica nezer 😀 😀 ....mmh....ja ani neviem ci som ovu mala a to som uz 29DC...myslis ze to mozem mat poruchane s tymi tabletkami?

miss_shy
6. aug 2008

cukrik mozes, podla mna ved mas silne ATB. ale ja chceeeeeem zraaaaaaat 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
6. aug 2008

misi.....som zvedava ked ich doberiem.....vcera som bola na kontrole na inf a doktorka mi povedala ze ked ich doberiem mozme hned snazilkovat...len neviem ci by som nemala este pockat kym sa trosku vyplavia tie antibiotika....

tak sa chod napapat......ja dnes nevarim som sa rohodla 😀

ewwe
6. aug 2008

cau baby pekny den prajem

cukruska1920
autor
6. aug 2008

ahoj ewwe...ako mas?

kuspitka
6. aug 2008

ewwe ahoj.
mojka tak vecer uz mam plan idem vonka 😎

kvetka25
6. aug 2008

cukrus a kedy tie lieky doberieš? kedy budeš snažilkovať?

aanda
6. aug 2008

ahoj ewwe, aj tebe pekny 🙂

miss_shy
6. aug 2008

cukrik ak ti to doktorka povolila,myslim ze uz mozete snazilkovat ale ak mas vnutorny nepokoj tak radsej pockajte, ved mozno budes mat dovolenkove miminko 😵

aanda
6. aug 2008

kuspit.. kam vyrazas vecer?

cukruska1920
autor
6. aug 2008

kvetka....no kedze som sa vcera vecer pozabudla a jedny som si dala co mam brat len rano tak uz len na 4 dni mam tabetky a finiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiito 😀

missi......no hej hej...chceme pockat na dovolenku...ale ak mi tam dorazi mrcha tak ma to vazne nastve 😠 nie kvoli snazeniu ale zato ze sa nebudem moc cvachtat v mori

kuspitka
6. aug 2008

do baru prisli domkov kamosi s lodyna tak ideme vonka.8 idu do chorvatska tam sme mali ist aj my ale nejdeme nemame peniaze