Kamery v byte?

kikaaa444
14. máj 2019

Ahojte presťahovali sme sa do nového bytu . Je to obytný dom s 3 poschodiami a my bývame na druhom . Lokalita je veľmi ticha kľudna s novostavbami a práve preto tu pobehuje dosť veľa ciganov ( tým samozrejme nechcem nikoho uraziť ) a stalo sa vraj že nejden byt už vykradli . Moj muž to strašne prežíva a boji sa i keď ja osobne si myslím že to preháňa nakoľko nie je až take ľahké sa k nám dostať cez balkón , okolo nás je veľa domov a vôbec tu nie sú bytovky Ale skôr take obytné domy . Čiže keby aj niaky zlodej prišiel minimálne by sa bál že je dosť pravdepodobne že ho niekto uvidí . No ale k veci . Človek nikdy nevie a opatrnosť je vždy na mieste . Moj muž chce namontovať kamery už ich aj objednal , čo by bolo v priadku ale chce ich namontovať dnu . Obývačka s kuchyňou a spĺňa . Mne osobne to pride odveci že dnu ???? Nevedela by som asi normálne fungovať keby viem že mám nad hlavou kamery 🤯🤯aj keď nerobím nič zle a muž to naozaj mysli dobre no načo dnu? Moj názor je dať ich von na každý balkón a na dvere napr . Veď keď už zvonka uvidí kamery tak dnu nepojde , takto vojde dnu a až potom zbadá kamery to mi je prd platne keď už sa dnu dostane . On sa boji o drahé veci preto to chce mat na Kamere no ja si myslím že ľudia si nedávajú kamery dnu ale von nie ?? Dajte mi prosím vás názor či mám pravdu alebo nie nech sa s ním zbytočne nehádam ak si myslite že je to v poriadku tak ústupim ale podľa mna je odveci mat kamery vnutri bývame pri mori prídu aj rodičia na dovolenku a pochybujem že sa budú citit prijemne keď budú na nich hľadieť kamery 🙄🙄

savoya
19. júl 2019

@kikaaa444 Ja rozmyslam nad vysokobezpecnostnymi dverami Adlo s kamerou z vnutornej strany vstupnych dveri do bytu.Vlastne cez kukatko budes mat namontovanu kameru.Ta ti posle sms ak by sa niekto priblizil k tvojim dveram a urobi fotku osobe ktora stoji pred dvermi.Je to najlepsia alternativa.