Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

muriel293
29. mar 2009

ozaj ľudia,tak nadávam že som nezainvestovala do kolotoča na diaľkové ovládanie lebo ten môj krpec na ňom začína byť závislý! Potom s Peťom nič iné nerobíme len chodíme k postieľke a natáčame to ako trúby! 😀 😀 😀

elly111
30. mar 2009

ručičku a nožičku nababrať rúžom 🙂
ty si teda vieš užiť narodky 🙂
ja som dala malého spinkať, ale počujem že tam vymýšľa a farbím si vlasy dúfam že to nebude nejaká oranžový odtieň 😀

muriel293
30. mar 2009

jeeej elly rúúúž? to by ma teda nenapadlo a vidíš mám taký jeden čo vôbec nepoužívam ale tak to potom ostane mastné a otlačí sa to aj na druhú stranu nieee? 😕 Teda aspoň si myslím že to tak bude a to by som moc nechcela...

muriel293
30. mar 2009

baby neviete kedy po šestonedelí majú prísť krámy prvé? Hneď? Lebo mňa nehorázne už bolí brucho pár dní ale zatiaľ sa to dáko nerozbieha len sem tam dáka krv hm...

Počujte ja mám doma takého pažroša že mu musím začať dávať dávku pre dvojmesačné deti ale tak váhovo mi to sedí,pri dvoch mesiacoch uvádzajú váhu dieťaťa od 4500g vyššie a my máme už 4800 a sa mi začal budiť cez deň po dva a pol hodinách a pýtať jesť a keď dojedol svoju klasickú dávku reval ako pavián som mu musela prirobiť ešte 30ml a sfúkol to ako nič! 😅

elly111
31. mar 2009

muriel o chvíľu sa bude budiť každú hodinu a pol nebude mu to stačiť, hlavne nutrilon nie
a z firmy ktorá vyrába nutrilon vyslovene zakazujú prekračovať dennú doporučenú dávku ale to sa nedalo dodržať, strašne plakával od hladu aj po hodine, nepomohol ani extra sýtiaci nutrilon, nikomu koho poznám, museli sme zmeniť mlieko. A na infolinke povedali že mlieko je len na zasýtenie, nie na pitie, piť má vodu alebo čaj. Ale tým sa on teda nedal oklamať, ak nebolo mlieko tak bol rev.
mrcha mi prišla po 8týždňoch keďže som krátko dojčila
a ten otlačok: vlož medzi strany setvítku vsiakne masnotu

muriel293
31. mar 2009

elly a na aké mlieko ste prešli od nutrilonu? čo sa osvedčilo? Ja dávam teraz nutrilon kôli tomu že má tie obranyschopné látky v sebe či čo to je a potom keď budem vidieť že je furt hladný asi dám niečo iné...dneska som bola vonku s kamoškou čo rodila pred vianocami,kokos naše deti na pohaľad vyzerajú rovnako staré,ona má 6 kilov a môj má päť!!! Nechcem ani vedieť aké sumo to bude! 😀 😀 😀 No ale moc by som také pretlstené dieťa mať nechcela zas...ee
Ten nutrilon extra ani nás viac nezasýti takže asi tak... 🙄

mikike
31. mar 2009

ahojte, caute viete co sa mi stalko? nieze nemam kamosku kvoli konikovi, ale manzael sa na mna hneva, ze sa mu nevenujem kvoli konikovi !!!!!!! takze koncim...

elly111
1. apr 2009

muriel s tou hmotnosťou teraz veľa nenarobíš ešte poletí hore z toho UM😖. Náš bol najviac napumpovaný okolo 3m, teraz ho kŕmim hlavne ovocím a zeleninou, už sa to dá ovplyvniť, už nepriberá. Ale musí to byť veľká záťaž pre babätká to UM 😨.
My sme potom vaskúšali Hami to bolo to isté čo Nutrilon, Bebu, strašne ho zapekala, Sunar celkom ok a najlepšie sa nám osvedčilo a doteraz pijeme Hipp probiotické, tam sú aj látky na imunitu, aj železo, veď aj doktori hovoria to je všetko skoro úplne rovnaké len je to o reklame a podpore, je to veľký biznis 😠

elly111
7. apr 2009

ahojte aspoň vetu sem napíšem lebo už neviem túto tému ani nájsť 😀
vonku je krásne malý spinká, keď sa zobudí fičíme na nakupovať, dnes iba potraviny 😀

muriel293
8. apr 2009

ahojte,tak aj my sme skoro stále iba vonku,je to paráda mať zimné bábo,teraz je už väčší a môžeme sa poflakovať po vonku juch juch juch...baby aj vy praktizujete to že dávate decká doma do autosedačky??? Ja som musela malého teraz dať,tak tam čumí s dedom na telku a usmieva sa ako divý sa tomu teší že všetko vidí lebo ináč by mi nebol spokojný...dúfam že to neni moc zlé na chrbticu,svokor stále nadáva keď ho tam dávame že to neni dobré ale tak keby to nejako škodilo tak by to hádamže nedovolili nie??? 😅

muriel293
8. apr 2009

Inak už som zistila príčinu našich pravidelných večerných revov: ono sa to dedí normálne!!! Som sa trápila čo tomu decku je stále,veď je napapaný prebalený,vykakaný a reve tak že musím okno zavrieť nech si susedia nemyslia že mu odrezávam prsty na ruke alebo čo... a mama moja milená mi až teraz povedala že ja som toto bez príčiny robila každý boží večer hodinu v kuse do pol roka a babka skonštatovala že mama to tiež robila a že tiež musela okná zatvárať! 😀 😀 😀 Peťo skoro odpadol že do pol roka a svokor zas optimisticky zadrel že to sú len štyri mesiace xixi no tak hádam to nebude dlhšie trvať...ináč rozmýšľam či nemôže byť taký jedovitý aj preto že ja som v tehotenstve taká bola prvé tri mesiace-dáka nesvoja a nervozna stále! 🙄

elly111
14. apr 2009

muriel v autosedačke má byť bákätko krátko max. tuším 2hod., ale náš býval tiež od malička v hojdačke a hojdacom kresielku.
dúfam že drobčiatko už toľko neplakáva 😉
muriel neviem či možno hĺadať súvislosť s nervozitou v tehotenstve, uvidíš pri ďalších deťoch 😀