Otázka na adminov - pozadie Modrého koníka

nika11103
10. mar 2024

Ahojte baby. Keďže veľa z nás tu trávi dosť času, napadlo mi, či by možno niektoré z Vás nezaujímalo nejaké “pozadie” modrého koníka . Samozrejme nie fotky a miery adminov , ale možno, keby ste si pre nás pripravili nejaký článok o tom, ako fungujete , či máte niekde redakciu, či fungujete z domu, koľko adminov je a ako sú rozvrhnute práce atd. Možno nejaké kuriozity , najkomentovanjsia diskusia, celkový počet diskusii, aktívnych profilov no atd. Ja by som si rada prečítala 🙂. Pekný vecer !

kosican1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
10. mar 2024

@nika11103 Kedysi pradávno sme o adminoch vedeli, poznali ich nicky, fotky, normálne komunikovali s užívateľmi. Ale to bolo kedysi, keď toto fórum malo inú úroveň, cca 15 rokov dozadu.

viestta
10. mar 2024

Boli casy ked sme adminov poznali, teraz je to len entita neznamych jedincov, ktori sa obcas zjavia z nejakej inej dimenzie a zasiahnu do diania.

vroni
10. mar 2024

Tu sa admini držia v prísnej ilegalite, aby slepice, pardon, užívateľky, neotravovali. Pamätám si zo samých počiatkov, že dokonca samotní majitelia diskutovali adminovali, potom prišli prví admini a pomocni admini, myslím, že Mário bol posledný ozajstný admin, potom už boli len adminky v utajení a poloutajeni a potom zmizli aj tie az do dnešného stavu imaginárnych, bezmenných a beznickovych ukazovateľov hriechov.

maty112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maty112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maty112
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maty112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
10. mar 2024

hlavne tmavý režim chcemeeeeee

rozculena
10. mar 2024

@kosican1 vraj to nie je dobré na oči a z vlastnej skúsenosti to potvrdzujem.

nelca0510
11. mar 2024

@maty112 čo takého zlého si napísala?

maty112
11. mar 2024

@nelca0510 to veru netusim... asi iba to bolo skarede ze MK je nic moc uz

ketrin
11. mar 2024

@maty112 a prečo ho používaš, keď je to len stoka exkrementov, ako si napísala? Ja som to videla a úprimne nechápem ženy ako ty, na všetko tu nadávate, ale aj tak ste tu evry dej ❤️ Tak tu proste nebuď, keď je to také hrozné 🙂

maty112
11. mar 2024

@ketrin to sa ti len zda😉

ketrin
11. mar 2024

@maty112 Keďže mi odpisuješ, ani nie.. 🙂

galganka
11. mar 2024

@nika11103 bejvávalo. Kedysi si s nami adminy aj "rande" v mestách dávali. Po nástupe temnej doby "rannozorovskej" to šlo všetko do prdky.

vroni
11. mar 2024

@galganka, jej, pamätáš rannú zoru? To bol ukaz. Myslím, že ňou a umožnením anonymných diskusii šli akékoľvek zvyšky úrovne komunikácie zo strany "vedenia" úplne do kytek.

galganka
11. mar 2024

@vroni na tú sa veru zabudnúť nedá. Isto si odkedy pracovala v MK do životopisu veľkým píše "v kolektíve obľúbená". 🫣

viestta
11. mar 2024

@vroni @galganka ta osoba je nezabudnutelna. Ona sa zapisala do dejin MK vyrazne. Myslism si, ze ona bola jedna z najvacsich chyb v historii MK a skody, ktore napachala sa uz nikdy nenapravili.

klip0
11. mar 2024

@viestta
@galganka
@vroni
Baby a čo spravila ? Čo bola zač ? Ja som ju tu nezažila aké zaujalo ma to teraz 😅

galganka
11. mar 2024

@klip0 videla si Harryho Pottera a v ňom Dolores Umbridgeovú? 😂 Ďalej taktne mlčím. 🤫

klip0
11. mar 2024

@galganka ona vlastne prišla sem keď to už bolo zabehnuté, porobila zle zmeny a odišla ?

galganka
11. mar 2024

@klip0 hej. To si ráno nikdy nevedela, či sa na MK prihlásiš, alebo si sa medzičasom dostala na black list a vymazala ťa. A kopa ľudí odišla sama, lebo im to liezlo krkom.

klip0
11. mar 2024

@galganka teraz som si prebehla jej nick len tak a pôsobí to na mňa že akoby všetky ženy udávali. Že nech išlo o čokoľvek hneď ju označovali že aha tu sa deje zle. Aj pri blbostiach. A ak teda správne chápem ona to riešila zle.
A ako potom odišla z mk ?

galganka
11. mar 2024

@klip0 majn got, ešte sa dá vyhľadať? 🫣😂 Ako skončila to už ja neviem, išli chýry, že ona odišla, že ju vyhodili .. ktovie... V každom prípade, zapísala sa, ako sa vraví "do análov" 😂

viestta
11. mar 2024

@klip0 ja si nemozem odpustit, ale ona bola ten pripad Daj hlupakovi peciatku... Kde su tie casy, ked sa dalo s adminmi normalne bavit a veci vydiskutovat. Ach jaj

vroni
11. mar 2024

@klip0, ona sa hrala na pána života a smrti. Povyhadzovala snáď tretinu užívateliek, stačilo, že sa jej niekto nebol sympatický. Keď sa ďalšej nepáčilo, letela tiež. Skoro na ňu kôň zakapal. Potom sa jej nakoniec potichu zbavili. Niečo ako náprava škôd alebo vysvetlenie, no načo.....Fakt veľa žien vtedy odišlo s nevrátilo sa.

mircalla
11. mar 2024

@nika11103 Nie, mne skor pride dolezite, ze ak mam daky problem, som schopna admina kontaktovat, co je nemozne. Ale vzdy mi to tu prislo ako sekta, kritika sa nepripusta, ak sa ti daco nepaci, tiahni niekam....