Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
29. sep 2009

moniq, poznám to a viem ako sa cítiš... ale neboj nezblázniš sa, všetko to tak rýchlo prebehne, že ani nebudeš vedieť a už je tu január. Ale každopádne zavolať tam môžeš a uvidíš, čo ti povedia...

larita112
29. sep 2009

a babulka má pravdu - zatiaľ si užívaj život a zaoberaj sa tých pár mesiacov niečim, čo ťa rozptýli... ja viem, že sa to ľahko hovorí, ale ver mi pomôže to. Tiež som si myslela svoje, keď mi takto radili a hlavne veta "nemysli na to" mi neskutočne liezla na nervy, ale toto leto som na to ozaj nemyslela a poriadne som si ho užila a cítim sa lepšie a môžem povedať, že už aj pripravená na 3.IVF... že znovu som schopná veriť, že sa to podarí...
aj keď si nedočkavá, musíš čakať... my vlastne stále na niečo len čakáme a dočkáme sa 🙂 cmuk

moniq
29. sep 2009

diky kocky - budem si opakovat posledne slova - dockame sa 😀
mam neprechodne vajcovody, aspon tak mi povedali v GF , ale tak ma sklamali, ze rozmyslam ci si to nedam potvrdit aj niekde inde...

babulka123
29. sep 2009

laritka.. svata pravda.. a veta nemysli na to .. tak toto by mali zakazat.. heheh a este " este si cela , uz si porodila? je ti teplo.. } v mojom tehu vety na zaklade ktorych som vrazdila.. {vonku bolo asi 89745987234975325923744 stupnov.. heheeh}

pahu
29. sep 2009

Ahojte 😀
Mali by sme to tu tusim premenovat, kamosky z GF ale tehulky z FC 😀

loginka
30. sep 2009

moniq, ja by som zavolala dr.pinterovi a opytala sa ho co mam robit s poistovnou, este by si ju mohla (dnes?) zmenit a od januara zacat, ja som tiez menila a musela som cakat pol roka, ale bola som s tym v pohode, lebo som aj tak nebola hned ready na dalsi pokus

larita112
30. sep 2009

halooo dnes tu nie ste? 😅 😀

larita112
1. okt 2009

No teeeeda 😕 kde ste? 😅
už zajtra je náš deň D, konečne sa vidíme 😀

babulka123
1. okt 2009

ja sa tesim.. velmi

babulka123
1. okt 2009

kde v avione sa stretneme? pred Batom?

sivusa
autor
1. okt 2009

Ahojte 🙂
Už sme tu 😉
To isté som sa chcela aj ja opýtať,že kde sa stretneme?

sivusa
autor
1. okt 2009

Lari no všetky baby sa pripravujú na zajtra- kozmetika, manikúra... 😀
dúfam,že aj ty prídeš s novou frizúrou 😀
dnes som volala s Vikuškou, aj ona príde,ale asi to nestihne na štvrtú, potom príde za nami,keď sa niekde usadíme

sivusa
autor
1. okt 2009

čo si tu budem sama písať 😀

larita112
1. okt 2009

no už som tu, len som odbehla 🙂
netuším, kde v avione je baťa, ale ja vás nájdem... verím, že to budem stíhať na štvrtú, ale keby nie, zavolám a nájdem si vás, kde ste 🙂
a s novou frizúrou? 😀 hm no neviem, trochu mi cez leto vlasy narástli a to je asi tak všetko 😀 ale keď chcete môžem si dať aspoň nové tričko, alebo tak niečo 😎 😀

sivusa
autor
1. okt 2009

no ty to takto flákaš?
ja zajtra ani do roboty nejdem,aby som bola pekná,oddýchnutá a ty iba "nové tričko" 😀

larita112
1. okt 2009

no tak neviem, čo s tým mám takto narýchlo urobiť? 😀
vieš, ja som tiež zajtra nechcela ísť do práce, ale radšej do BA na výstavu, lenže to ty si ma zrušila, že až o týždeň 😀 to som mohla postíhať aj všeličo iné... nuž takto to so mnou musíte vydržať, aj bez úpravy navyše 😀
inak nechce sa mi ísť zajtra do práce 😒

sivusa
autor
1. okt 2009

no nejak to už s Tebou vydržíme 😀
konečne som dovarila 😝 , môžem sa ísť napapkať

kde sa teda zajtra stretneme?

babulka123
1. okt 2009

sivuska pamatas si kde sme tvedy sedeli aj s Pahu a Gregy? pred Tmobilom alebo Batom tam ...

larita112
1. okt 2009

no tak vy sa teda dohodnite a dajte mi vedieť, prípadne ja vám zavolám, keď sa už budem blížiť 🙂

sivusa
autor
2. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Tak platí to dnes? O 4 pred Baťom?

larita112
2. okt 2009

Ahojte 😉 čo sa týka mňa, tak platí...
budem sa snažiť odísť z práce najneskôr o tretej a hneď ako dorazím do BA, zavolám ti sivuš, že kde ste.
Pekný dník 🙂 cmuk

babulka123
2. okt 2009

ja sa tesim a dam vediet aj Pahu a Gregy ak sem nenakuknu..

babulka123
2. okt 2009

fnuuuk gregy nepride.. je chora..

sylvyka
2. okt 2009

fnuk aj ja chcem prist ☹

sivusa
autor
2. okt 2009

škoda,že Gregy nepríde ☹

Sylvyka však prídi 🙂

loginka
2. okt 2009

ahojte dievcatka,
ja tiez nepridem ☹ ohlasil sa mi brasko ze pridu na navstevu, takze musim byt domka
tak si to uzite!!!!!

sylvyka
2. okt 2009

sivus no keby to bolo za rohom som tam uz od druhej ale je to v ba ☹ a to mam dalekooooooooo

larita112
2. okt 2009

sylvyka, gregy, logi ☹ fňuk fňuk škoda, že neprídete... tak nabudúce, to už budeme snáď všetky tehu 😅 už by bolo načase 😀 cmuk

sivusa
autor
2. okt 2009

príde vôbec niekto? 😅

larita112
2. okt 2009

no veď určite ja, ty, vikuš, babulka, pahu-lienka, brise... 🙂 a kto ešte?
nie že to zrušíte, lebo ja za hodinku a pol odchádzam z TT 😅 😎 🙂