Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
16. okt 2009

Ahojte 🙂
Práve som sa vrátila z prechádzky. Boli sme sa s babami trochu prejsť, ale teda zima je tu riadna.
Práve popíjam teplý čajík.
Väčšina žien,čo sú tu, majú problémy so štítnou žľažou a teda to som ani netušila, aké šarapaty môže štítna žľaza spôsobovať. Keď som si vypočula príbehy tých žien, tak mi až do plaču bolo.
Baby a dnešný obed, to bolo strašné- uvarené slíže s tvarohom a slaninou a k tomu kyslé mlieko 😝 , ani som sa toho nedotkla. Som zvedavá ako lahôdka bude na večeru. 😀
Ruky mám dopichané, včera mi 4 krát brali krv, dnes už iba raz.

sivusa
autor
16. okt 2009

Katarínka a už Ti je lepšie?
Dokedy ešte budeš PN?

sivusa
autor
16. okt 2009

Zdravím Laritku, Vikušku 😉
Už toľko nepracujte, mali by ste prísť sem za mňou, tu by ste si oddýchli...
začínam si na to ničnerobenie aj zvykať 😅 , prídem domov a nebudem chcieť nič robiť 😀
doki mi aj dnes prízvukoval,že musím byť v kľude,lebo akýkoľvek stres môže meniť hodnoty hormónov,ktoré mi merajú

larita112
16. okt 2009

Ahoj sivuškaaa, už som tu pri Tebe 🙂 no teda to sú ale podmienky, ešteže my tak veľa vydržíme, aj pioniersky tábor 😀 dnes už budem doma, takže si nechám zapnutý PC a stále tu budem s tebou komunikovať, a len sem-tam odbehnem 😉 😀 🙂

katarínka, vikuška 🙂 ahojteeeeee

katarinka77
16. okt 2009

No ahojte! Tak sa opäť zbiehame stará dobrá partia 😉 ? Šupito do nočnej 😉 !
Sivuška, bléé, to čo vás tam chcú otráviť? Ešte že nemáte prikázané jesť len to, čo vám dávajú, kvôli hormónom 😀 .
No, lepšie mi je, ale tá jedna dutina stále bolí a po večeroch ešte mávam teploty... No neviem, čo ďalej, dúfam len, že mi nebudú tie dutiny prepichovať, lebo už takmer 2 týždne hltám antibiotiká a žiaden extra efekt.

sivusa
autor
16. okt 2009

hlásim príchod do nočnej 🙂

katarinka77
16. okt 2009

Sivuška, vitaj 🙂 ! Tak ešte týždeň musíš ostať? A čo výsledky, aj vám ich hovoria priebežne?

sivusa
autor
16. okt 2009

sedíme s babami na izbe, kecáme, papkáme chipsy a popíjame detské šampanské 😀

larita112
16. okt 2009

nooo detské šampanské môžem 😀 aspoň že si tam máš s kým pokecať... ale ešte ďalší týždeň je aj tak dosť 😖

sivusa
autor
16. okt 2009

našťastie,že sú tu tieto baby, ináč by som tu umrela

katarinka77
16. okt 2009

a robíte si párty a la 80-te roky 😀

sivusa
autor
16. okt 2009

došla jedna nová pani, veľká srandistka, doniesla to detské šampanské, tak popíjame 😀
výsledky ešte žiadne nemám, dokino mi hovoril,že niektoré výsledky budú až za 3 týždne, zatiaľ jediné,že mám nejaký zvýšený kortizol, teraz zbieram moč, tak ešte čaká z toho aké budú výsledky, stále mám vysoký tlak 😒

Vy čo máte nové?

larita112
16. okt 2009

ja nič moja, bola som prvýkrát na krvičke na ten hormonálny profil, teraz ešte dvakrát + tie chlamýdie a idem znovu do BA.
Zápal dolu mám konečne preliečený, mrcha mi už aj odišla, takže včera konečne po mesiaci bolo ťuťu-muťu 😀 😎

sivusa
autor
16. okt 2009

Lari ja už ani nepamätám,čo je ťuťu-muťu 😅

katarinka77
16. okt 2009

vysoký tlak, Sivuška 😲 ? Prečo? Aj Ti to vyšetria?
Sivuška, tak ešte týždeň si nerob chúťky, aby si náhodou nezačala zvádzať toho pekného doktora 😀 .
Laritka, ten HP Ti na ktorý deň robili? Ďalší budeš mať až ďalší cyklus, že?

sivusa
autor
16. okt 2009

Katuška dokino je veľmi chutný 😵 , ale keď ja som šťastne vydatá 😀 , no ale byť slobodná...

sivusa
autor
16. okt 2009

Lari a čo Borka? Býva už s Vami vo vnútri alebo je vonku?
Naša Corka už vytiahla svetríky 😀 , dúfam,že ju manžel oblieka

larita112
16. okt 2009

katarinka ten HP som bola 3.DC - myslím, že oni vyžadujú len tento jeden deň a tri cykly za sebou... takže potom idem až ďalší cyklus.
sivuška, neboj, vrátiš sa domov a veľmi rýchlo si spomenieš, čo ťuťu-muťu znamená... tiež som si myslela, že už ani nebudem vedieť ako na to a čo to vlastne je a na podiv, spomenula som si 😀 😎 😀

larita112
16. okt 2009

Borinka je stále vonku, už som je vyumývala búdku, pripravila na zimu a už spinká tam celá schúlená... ešte chcem vybehnúť do BA do ikei kúpiť tie obyčajné modré deky do zásoby - tie jej tam dávam, keď je zima. A už jej začína rásť aj podsada, takže nezmrzne 🙂

sivusa
autor
16. okt 2009

no žúrku sme rozpustili, už je nočný kľud 😅 , takže presúvam sa do postielky

katarinka77
16. okt 2009

Sivuška, aj tam máte nejakú vychošku ako na intráku 😀 ?
Fíha, Laritka, ja mám taký len jeden, asi by som to mala chytro dorobiť, nie že podám žiadosť a zase budeme musieť čakať. Ale mám nejaké profily z asi 22 dc, to sa neráta?

sivusa
autor
16. okt 2009

sestričky sú zároveň aj vychošky 😀 , ale nie, sestričky sú zlaté
ale musím Vám napísať 4.bod nášho domového poriadku:
počnúc 21 hod. je úplny nočný pokoj. V tejto dobe sú všetci pacienti na lôžku(môžu používať nočné svietidlá)
😀 😀 😀
ja používam notebook, to porušujem domový poriadok
ďalšia perlička: vo výnimočných prípadoch môže lekár povoliť sledovanie hodnotnej televíznej relácie,ak táto nepresahuje do doby nočného odpočinku o viac ako 1 hodinu. 😀 😀 😀
Veľmi by ma zaujímalo,čo považujú za hodnotnú televíznu reláciu 😀
Ja chcem zajtra pozerať Superstar, myslíte,že je to hodnotná relácia?
Budem musieť ísť za primárom a vybaviť si to 😀

katarinka77
16. okt 2009

len aby babky nechceli pozerať niečo hodnotnejšie 😀 - film pre pamätníkov 😀
z akého roku je ten domový poriadok 😀 ? To mi pripomína ešte moje internátne časy...

sivusa
autor
16. okt 2009

budem musieť už o 7 utekať do spoločenskej miestnosti, prepnúť Markízu a babky majú smolu.
niekto ukradol ovládač od televízora a babky si to nevedia prepnúť 😀
keď som tam bola v stredu,tak ma prosili,aby som im prepla program a dala televízor hlasnejšie, lebo oni to nevedeli. Ale to už je jaká haluz,že niekto ukradol ovládač 😀

katarinka77
16. okt 2009

ale možno by si mohla pozerať aj cez internet, prinajhošom, keby ťa babky predbehli 😀 , alebo keby to primár neuznal za hodnotný program 😀 😀

sivusa
autor
17. okt 2009

Ahojte 🙂
Ďalší deň v tábore úspešne za mnou 🙂 , zase sme celý deň s babami prekecali, je tu jedná pani, má 58 rokov a je to neuveriteľná srandistka,perfektná parťáčka. Už dlho som sa tak nenarehotala. Ešte sa mi ani nebude chcieť ísť domov.
Baby išli na večeru, ale ja som radšej nešla,keďže má byť chrenový prívarok s knedľou 😝
Prvé, čo urobím,keď prídem domov, tak sa dobre najem 😀

Vy ste ako víkendovali?

katarinka77
17. okt 2009

Sivuška, ahoj! Tak ako, predbehla si všetky babky demokratky 😀 a pozrela si si Superstar? No teda ozaj chutná večera 😝 😖 ... Ale tak aspoň o zábavu tam máš dobre postarané 😉 .
Ja víkendujem doma, ale už mi je lepšie, ATB už zaberajú 🙂 . Dostala som však mrchu, tak ma pre zmenu bolí brucho a kríže..

sivusa
autor
21. okt 2009

Ahojte 🙂
Pioniersky tábor sa mi pomaly končí, teraz tu bol doki a v piatok idem domov 😉
Väčšina báb už dnes odišla, tak teraz tu bude nuda. Posledné dni sme sa toľko narehotali,zišli sme sa tu celkom dobrá partia.
Dnes je tu krásne, slniečko svieti, po obede pôjdem na prechádzku 😉 Už ma z toho ležania a sedenia bolí zadok.

Včera som nosila celý deň Holter- prístroj,čo mi 24 hod.meral tlak a ten môj vysoký tlak sa potvrdil, doki mi rovno naordinoval lieky na zníženie tlaku, od dnes už aj užívam tabletky, no teším sa 😒

Katarínka ako Ti je?
Vikuš,Lari halóóóóóó

vika34
21. okt 2009

ahooooooooooooooojky sivuska a ostatné odpadlice z GF
SIVUš ,tak sa ti to už končí a pozerala si nakoniec Superstar?
Bol to hodnotný program 😀

Ja som úspešne včera odovzdala doklady účtovníčke ,tak už by to malo byť lepšie ,ale po pravde mám totalnu depku,tak nemám chuť na nič ,iba sa zakukliť do perín a spať,tak zase neviem kedy ma to prejde a ozvem sa ,ináč volala som do FC a ešte stále nemajú žiadne rozhodnutie z poisťovne takže nerobia IVF cez poisťovňu,tak mám prísť začiatkom decembra a IVF sa musí nejako vtesnať do januara,tak som zvedavá čo to zase bude za stres,pá a majte sa PEKNE

vika34
21. okt 2009

ahojte ,no kde ste? ☹