Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
15. dec 2009

čAKáME ťA BABULKA,LEN ABY SME VšETKY NEZMRZLI 😀

katarinka77
15. dec 2009

Ahojte!
O 17" je v pohode. Dúfam, že nás bude dosť 🙂 !
Sivuška, pôjdeš z roboty? Ak by z domu, tak by sme mohli ísť spolu.

vika34
16. dec 2009

teším sa

sivusa
autor
16. dec 2009

Ahojte 🙂
Ja som zajtra v robote, takže pôjdem rovno z roboty.
Kde sa stretneme?
My ideme dnes do Viedne na vianočné trhy. Podarilo sa mi manžela ukecať 😉
Včera som celý deň vypekala, koláčov máme tak na najbližšie 3 mesiace 😀 , neviem,kto ich bude jesť, ja moc sladké nemusím...
Ako dekorácia budú dobré 😀

vika34
16. dec 2009

sivuš dones na ochutnanie,ked myslíš,že ich máš veľa,ale dobrých zákuskov nie je nikdy dosť 😀
do koľkej robíš?

pahu
16. dec 2009

No, hlavne že sa zajtra mame stretnut o 17,00 ale nikto nenapisal kde 🙂 A ja som na skoleni, nebudem na MK, napiste mi niekto sms 😀

larita112
17. dec 2009

Ahojte babulky, je mi to veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi ľúto, ale asi dnes nebudem môcť prísť ☹ preložili mi termín skúšky a tým pádom musím ísť do školy a asi by som musela byť superman, aby som stihla priletieť za vami 😅 no škoda, lebo som sa na vás mooooooc tešila...
keby sa niečo zmenilo určite sa ozvem...
cmuk všetkým, užite si to aj za mňa a moc sa neopite z tých punčov 😀 😎 😀

larita112
17. dec 2009

no teeeda vy ste tu ani dnes neboli? 😅
dúfam, že vám bolo supeeeer (teda určite vám bolo super), ale že som vám tam dnes aspoň trošičku chýbala? 😅 😀 😉
veľmi ma to mrzí, ale vážne sa mi nedalo prísť... takto na poslednú chvíľu sa s tým už nič nedalo urobiť...jednoducho sa rozhodli, že zmena a hotovo... tak na budúce sa určite zase dostavím 🙂 cmuuuuuk 😉

katarinka77
17. dec 2009

Ahoj Laritka! Ani ja som nebola, mala som migrénu. Sivuška vravela, že to asi zrušia, ale neviem teda, či nakoniec boli, či nie. Ak áno, tak dúfam, že im bolo dobre a nezamrzli 🙂 . A napíšte, ako bolo🙂!

sivusa
autor
17. dec 2009

Ahojte 🙂
Stretko sa nekonalo ☹ , bez Vás by to nebolo ono
Pôjdeme budúci rok na trhy 😀

katarinka77
17. dec 2009

No, škoda, tak to ma mrzí.. Ja som potom zaspala a potom mi už bolo lepšie 🙂 . Ale možno sa ešte podarí nejaké stretko po Novom roku 🙂 .

larita112
17. dec 2009

ajojte, takže z toho nakoniec nič nebolo ☹ som rada, že bez nás by to nebolo ono 😅 😀 ale aj tak ma veľmi mrzí, že sa to takto po... a nemohla som... no aspoň ste nezamrzli 😀
a určite sa nám musí podariť nejaké stretko v Novom roku, aby sme si dodali síl do ďalšieho kola v ringu 😀 veď budúci rok je ten náš, ten úspešný 😉 teda už by konečne mohlo byť... síce to si hovorím každý rok na začiatku, ale prečo by nemohol byť práve tento, no nie? 😉 🙂

pahu
17. dec 2009

Cmuk kamosky 😀

katarinka77
18. dec 2009

Laritka, musíme si to hovoriť zakaždým, lebo veď kto iný by nás povzbudzoval, keď nie my samé? Takto je to myslím lepšie, akoby si mala direktívne vedieť, keď ste začali, že sa to podarí, čo ja viem, za 5 rokov. Mňa by mrdlo!
Určite sa to podarí! Veď Pánbožko nás má všetky rád 🙂 !
Pahu, a Ty ako? Vyzeráš byť dosť zaneprázdnená, keď nám tu len cmukneš a už letíš 😀 . Alebo si tajnostkárka 😀 !

vika34
18. dec 2009

AHOJTE,nakoniec by sme sa stretli iba ja a sivuš a Pahu sa neozívala sivuske,tak sme to zrušili a niekedy inokedy 😉

vika34
22. dec 2009

ahojte,všetko naj.naj.naj. a hlavne ,aby ten rok 2010 bol lepší ako tento a konečne aby sme mohli premenovať tému na mamičky -kamošky z GF 😀

katarinka77
22. dec 2009

Milé moje kamarátky - budúce mamičky 😉 , aj ja vám všetkým prajem šťastné a veselé Vianoce, nech sa v ďalšom roku naplnia všetky naše sny a túžby 🙂 !

sivusa
autor
23. dec 2009

Ahojte 🙂
Takisto Vám prajem krásne Vianoce 😉
Ja už som konečne včera ozdobila stromček, tak sa z neho vytešujem 🙂

och
23. dec 2009

Stastne a vesele vianoce pipinky 😀 vela zdravia, lasky a babatko vyrobene pod stromcekom 😉 😀 najneskor vsak na novy rok 😀

babulka123
24. dec 2009

zlaticka .. vsetko len to naj .. s marekom vam prajeme vela zdravia lasky , stastia a ostatne pride samo..

Ninka vam praje vsetko naj v albume.. cmuuk

larita112
24. dec 2009

Zlatíčka moje, takže všetko naj... aby sa nám splnilo všetko, po čom túžime 😉 krásne sviatky plné pohody, lásky, štastia... a zdravia... a v Novom roku plno detí ako smetí 😀 cmuuuuk

vika34
26. dec 2009

ahojte,

tak ako ste tento rok poslúchali?

Bolo dosť darčekov?

Ja som asi divná,ale ja nemám rada prekvapenia a každý rok som z Vianoc rozčarovaná
😀
Juraj podľa mňa nemá fantáziu a jeho predstava o dobrom darčeku sa rapídne líši od mojej 😕

takže aj ked som s tým nesúhlasila Vika dostala další Pc,samozrejme výkonnejší ako ten pred tým a ja som dostala

elektronický fotoalbum,pritom ja som v tomto veľmi konzervatívna a doteraz si dávam vyvolávať fotky ,aby som

ich mohla polepiť do veľkej kroniky,takže si viete predstaviť ako mi oči vybehli,no čo už mám robiť s chlapom,čo

je zaťažený na elektroniku 😒

a vy ako ste dopadli?

katarinka77
28. dec 2009

Ahojte 🙂 !
My sme mali krásne Vianoce! Ja milujem prekvapenia a bolo ich teda dosť 🙂 !
Vika, už o pár dní začínaš stimulku, že? Držím palčeky a myslím na Teba 😉 !
Sivuška, Laritka, vy ako 😉 ?

och
28. dec 2009

Ahojte kukucky
tak mi mame uz malu Rebeku 😀
27.12. o 17.18
49 cm a 3360 g
😀
drzim velmi palce aby vam to vsetkym v daldom roku vyslo

mayka
29. dec 2009

Dievcata,

aj ja som Vas prisla pozdravit aj ked az po Vianociach. Akosi mam menej casu. Ozaj neviem cim to je... 😀
Ale vsetkym vam prajem vela stastia, zdravia, lasky a aby Vam konecne vyslo to po com najviac tuzite. Mame Vas s Terezkou radi. Ta Vam posiela aj bostek. Strasne rada sa bozkava. Opica mala. 😀

katarinka77
29. dec 2009

Och, zo srdca gratulujem 🙂 k oneskorenému vianočnému darčeku 😉 , malá si švihla, ešte mala takmer 2 týždne čas 😉 . Teším sa na foto! Kde si rodila, na Kramároch?
Mayka, super, že Ťa malá aspoň na chvíľku k nám pustila 🙂 .

sivusa
autor
29. dec 2009

Ahojte 🙂
Linduška gratulujem k Rebeke, všetko naj naj naj Vám prajem 🙂
Mayka sme radi,že si nás prišla pozrieť, aj my posielame pusinku Terezke 😉

My sme mali tiež krásne Vianoce, 24.sme boli sami, prvý krát po 7.rokoch, ale bolo to fajn. Doteraz sme boli väčšinou u svokry, minulý rok bola celá rodina u nás, tento rok sme sa rozhodli,že budeme sami.
25.došla moja mamina na večeru, 26. sme boli u svokrušky na obed.
Ja mám rada takéto rodinné stretnutia, len môj manžel moc nie, ale pretrpel to 😅
Vikuš no elektronické darčeky dostávam aj ja každý rok, lebo to jediné vie môj manžel nakupovať a baví ho to.
Ja som dostala iPod, no a taký dig.fotorámik už mám tiež, ten som dostala minulý rok 😀
Ale môžme byť radi,že sme vôbec niečo dostali,nie? 😀

vika34
30. dec 2009

ahojte,gratulujem och k bábätku

sivuš som rada,žE TY Už TAKý fotorámik máš 😀,už sme dve a kto tam dáva tie fotky ty či manžel.Ten môj chce po mne ,aby som to na tú kartu narvala ja a naučila sa to
Mám teraz iné problémy 😕
Včera som dobrala lieky na zadržanie mrchy a mala by som za pár dní dostať a hop do toho

Všetkým prajem šťastný další rok a nech sa nám všetko splní,pá

larita112
30. dec 2009

Ahojte babulky 🙂 😉

ochinka, gratulujem moc, moc, moc k malej Rebeke a veľmi sa s vami teším 🙂 😉

mne predvčerom volali z FC, že máme schválenú žiadosť a že mi zase zavolajú na začiatku februára, aby som si prišla pre lieky 🙂 a aj my potom hurá do toho 😀
No a vikuš už bude v tom čase tehuľka a potom my za ňou a pomaly sa budeme snažiť ju dobehnúť 🙂 😉 ach jo keby to naozaj tak vyšlo - už konečne... v tom ďalšom Novom roku...

cmuk všetkým 🙂 😉

katarinka77
30. dec 2009

Ahojte!
Trošku som rozmýšľala, či už to prezradím... Ale no tak vám áno 🙂 . Dostali sme najnádhernejší vianočný darček - týždeň pred Vianocami som zistila, že som tehotná 🙂 . Samozrejme, naši a svokrovci sa to dozvedeli na Vianoce, to bolo sĺz... V ten deň, ako sme sa to dozvedeli, nám príšli aj výsledky z Prahy, vyšli mi tam kardiolipínové protilátky, takže som teraz sledovaná hematológom a beriem Anopyrin a mala som výrazne pozitívnu bunkovú imunitu, mala som brať Prednison, ale no tak keďže sme prestrelili celú imunitu, dr. Madar povedal, že netreba 🙂 .
Som na rizikovom, každý deň tŕpnem, či je všetko v poriadku. Dnes som aj trochu špinila, tak sme boli u dr., na UZV bolo všetko ok, videla som srdiečko🙂 a musím veľa ležať.
Aj mne volali z FC, ale skočila som sestričke do reči, že aj ja som im chcela volať a hneď vedela prečo 🙂 . Tak mi pogratulovala. Hm... Občas sa to stáva, keď je žena tesne pred IVF, že otehotnie aj spontánne.
Je to nádherný pocit, verím, že sa ku mne čoskoro pridáte, z celého srdca vám to prajem 😉 !!!
A, Vikuš, prepáč, zobrala som Ti prvenstvo, mala som byť až po Tebe 😀 . Srandujem 😉 ! Držím Ti palce, nech to tento krát vyjde 😉!
Laritka, aj na Teba budem moc myslieť 😉!
Sivuška, a Ty čo? Kedy idete na konzultáciu, príp. IVF? A ako hormóny?
Prajem všetkým pekný večer! Papa