Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

darla27
19. jan 2010

Dobruuuuuuuuuu 😵

larita112
19. jan 2010

Darli, my sme uvažovali nad všetkým možným - či ten KET a potom IVF alebo najskôr IVF a KETko si nechať ako zálohu... no rozhodli sme sa takto a uvidíme čo z toho... ešte pár mesiacov a dozvieme sa, či sme sa rozhodli správne.
Prednison mi nasadil harbulák preventívne, ale aj nepomohlo... a potom sme boli aj tak v prahe, mala som mierne zníženú imunitu voči spermijkám (tuším, už si to ani nepamätám) a tiež tam bol písaný prednison... ale neviem, či ho budem tentokrát brať. Lebo rozdiel medzi 1. (bez prednisonu) a 2. IVF (s predn.) nebol žiadny. A nechce sa mi tým svinstvom napchávať...
A tie všetky vyšetrenia sme absolvovali aj my - imuno, hematológia, genetika a všetko v podstate vyšlo o.k., dokonca aj vyšetrenie na štítnu žľazu, toxoplazmóza, a pod. všetko negatívne.

larita112
19. jan 2010

dobrú nocku vikuška

larita112
19. jan 2010

jeeeej až teraz som si všimla, že už ste išli všetky spinkať 🙂 tak dobrú nocku a sladké sníčky 😀 a tie najsladšie aby sa čoskoro splnili 😉

vika34
20. jan 2010

kuk 😀 ,už mám internet aj v robote,tak šmírujem,idem volať sivuše do roboty,či sa už vrátila/budem nenápadná,že niečo potrebujem,naša firma s nimi spolupracuje 😉

vika34
20. jan 2010

vyzistila SOM ,žE SIVUšA Už V sobotu robí,tak asi ozaj tam boli na 3 tt 😅

larita112
20. jan 2010

ahojte 🙂
takže návrat stratenej "sestry" je už istý 😀 no kooooonečne 😀

pred chvíľkou mi volali z FC a 18.februára mám prísť na UTZ a pre lieky a hneď potom už začnem pichať aj ja 🙂 hurááááá to už je za chvíľku. Aspoň ešte porobím všetky skúšky a potom budem mať kľud.
Takže vikuš koukej byť tehotná, lebo idem po tvojich stopách 🙂 😀 😀

vika34
20. jan 2010

ja by aj koukala ,len aby som nedokoukala
veríme

katarinka77
20. jan 2010

Vikuš, žiadne odvrávanie 😀 , nariadili sme, že budeš tehotná, tak pekne budeš 😉 .
Laritka, veď to je už o necelý mesiac 🙂 . Super! Teším sa!
😀 čítala som príspevok od Viky, že vyzistila som, že Sivuša už v sobotu RODÍ 😀 😀 , namiesto robí 😀 . Až sa mi oči vypleštili. Slepá som 😀 . Ale kiežby tak už bolo 😉 ....

vika34
20. jan 2010

normálne som si išla prečítať či som to tam nenapísala 😀 ,bolo by fajn

darla27
20. jan 2010

Katarinka caues, uz som prave isla zbuzerovat nocnu smenu, ze ako je mozne ze tu nikto nie je 😀
Moze rodit sice aj Sivuska, ale aj Darlinka by konecne mohla, lebo uz ju prestava fakt bavit byt len snazilkou. 😀
Laritka nech ziju injekcie, ty uz pichas co nevidiet. 😲 Trochu ma z toho prepadava hroza aj za teba. fuuuuj 😝
Vikus, co , kedy testujes?

vika34
20. jan 2010

dnes som kúpila test,pítala som si 10-tkový ako si nakázala a tam je napísané 5 dní od oplodnenia ,ha,ha ,myslím,že to trochu prehnali,čo tu už dva roky čítam skôr ako na 8 deň neukázal nikomu nič

darla27
20. jan 2010

To prehanaju, na 5 DPO mozno ukaze z tisicky testovanych tak jednej-dvom a uz to maju na obale testu,
ved co, je to pravda aj ked len u mizoveho percenta tehotnych zien. 😀
Ty mas PK ze? tak to mozme testovat uz o chvilku. Jaaaj, uz nech sa to tu rozbehne. 😵
Ja som taka navnadena ze az no.. 😀

vika34
20. jan 2010

ja nevydržím udržať ani celú noc moč,chodím niekedy aj dva razy v noci,takže mne nikdy neukázalo tak skoro,najskôr až na cca 12 deň musím byť aspoň deň po termíne menzesu a ten by som mala dostať 29.1,teda teoreticky,prakticky až za rok 😅

larita112
20. jan 2010

Ahojteeeeeeeeeee, ja že sa tu dnes ani neukážete 😀
no tak u mňa je to tiež už za chvíľku a darlinka 😉 presne ako píšeš nech žijú injekcie 😀 a hrôzu z nich mám teda veľkú aj ja 🙂
vikuš 29.1. je tu hneď, takže už čochvíľa budeš vyťahovať ten 10-tkový test 😀
katarínka 😉 😀

sivusa
autor
21. jan 2010

Ahojte zlatíčka 🙂
Takže ja už v sobotu rodím? 😀 😀 😀 Však nemám ani meno vybraté 😀
My sme sa až včera vrátili, boli sme tam na 16 dní. A bolo úplne fantasticky, počasie úžasné, pod 35 stupňov ani nebolo. Na 2 dni sme si prenajali taxík na celý deň a popozerali sme skoro celý ostrov, krásna príroda, pamiatky. A potom sme leňošili na pláži, oddychovali a nič nerobili. Bývali sme v takom menšom hoteliku, takže tam bol totálny kľud, na pláži málo ľudí, bazén väčšinou prázdny. To mi úplne vyhovovalo,že to tam nebolo také hlučné, ja nemám rada také veľké hotelové komplexy. Internet tam moc nefungoval, takže som sa Vám ani nemohla ozvať. Ale poctivo som na Vás myslela 😀
Keď stiahnem fotky,tak dám nejaké do albumu.

Vikuš veľmi držím palce,aby to tentokrát už konečne vyšlo 😉 , Katarínka to tu pekne začala, si ďalšia na rade 😉
Lari ty budeš ďalšia tehulka, Darlinka a ja sa potom pridáme 🙂
Ja musím zavolať môjmu dokimu do Ľubochne, či ešte neprišli tie moje výsledky z genetiky, nech už mi konečne nasadí nejaké lieky, aj ja už chcem byť tehu 😅
Lari a to ako prebieha s tými darcovskými spermiami?
Katarínka krásny album 😉, ako sa cítiš, ostávaš na PN-ke?

katarinka77
21. jan 2010

Dobré ránko!
No vitaj, Sivuška 🙂 ! Už si nám tu chýbala! Už ďalej ani neopisuj, lebo tam budem chcieť hneď ísť 😀 ... No krása! Ale to Ti veru nezávidím, že si prišla do prostredia o 40 stupňov zimnšieho, bŕŕŕ.... Na fotky som zvedavá 😉 !
Veru, včera bola už pokročilá hodina a mne sa písmenká plietli 😀 . Celý deň som vybavovala kadejaké papiere, aj tak som nestihla všetko, dnes to musím dokončiť, len ten sneh ma teraz s....ie. Na PN som aj nie som. Oficiálne už od včera nie, ale som "freigestellt", čiže oslobodená od práce aj PNky (v AT to tak funguje pri dlhodobých problémoch v tehotenstve).

Vikuš, podľa toho, čo viem, sa HCG začína tvoriť až 10 dní po oplodnení, takže tak. Ale pri IVF môžeš tie dni skrátiť, lebo fakticky k oplodneniu došlo skôr ako bol vklad, takže kľudne by si to mohla skúsiť na taký 8.deň, myslím...

Darli, Laritka 😉 🙂 , dúfam, že sa dnes vidíme v nočnej 😉 . Samozrejme všetky 😉 !

larita112
21. jan 2010

No vitaj Sivuuuuuš 😀 my sme si už vážne mysleli, že si sa odsťahovala 😀 😀
potom večer Ti opíšem ako to funguje s tými darcovskými...

ahojte všetky 😉 večer sa tu vidíme 🙂 😉

sivusa
autor
21. jan 2010

podarilo sa mi pridať nejaké fotečky do albumu 🙂

večer sa vidíme 😉

vika34
21. jan 2010

SIVUS VITAJ 😉

sivusa
autor
21. jan 2010

tak už mi ich aj admin. vymazal 😠

sivusa
autor
21. jan 2010

ale 2 tam nechal

vika34
21. jan 2010

ja som myslela ,že si tam dala iba dve a čo bolo na tých ostatných ,že ich zmazali?

sivusa
autor
21. jan 2010

bolo tam 17 fotiek, na tých som asi nevyzerala tak dobre,tak ich radšej zmazali 😀

katarinka77
21. jan 2010

Kedy začína nočná 😉 ?

darla27
21. jan 2010

Teraz 😀 Ahojteeeeeee 😵

larita112
21. jan 2010

Ahojte 😉
ja tu dnes s vami asi veľmi nepobudnem, lebo som choručká ☹ ráno som sa zobudila a už bolo, nevzládzem mať ani oči otvorené a to sa ešte aj musím učiť na sobotu na tú poslednú skúšku. pomooooooooc
a okrem toho je už na ceste mrcha, takže si viete predstaviť, ako mi je 😠 a keďže mi príde o týždeň skôr, aj návštevu vo FC musím presunúť na skorší termín...
Idem sa liečiť... ale ešte tu sem tam nakuknem 🙂 😉

katarinka77
21. jan 2010

už som vám chcela písať neospravedlnené hodiny 😀
Laritka, tak sa pekne lieč, dnes nechaj to učenie tak, možno Ti zajtra bude lepšie. Daj si nejaký horúci drink. Ale zas má to aj jednu výhodu, keď o týždeň skôr - o táždeň skôr budeš tehotná 😉 🙂 .

darla27
21. jan 2010

Lari to si asi vycerpania z ucenia a zo skusok.
Cim skor pride mrska, tym skor budes stimulovat, nie? Tak sa nestresuj.
Ci dufala si ze by si mohla byt tehu? Mna uz taketo stavy opustili..

A vidim ze sa Sivuska vratila z dovolenky , hod sem viac fotiek nech sa pokochame ako to vyzera na Mauriciuse. 😀
Muselo byt super, ze? Navrat do takej zimy co je u nas a aj do prace je asi ako pad na hubu. /s prepacenim/ 😖

No Katarinka, Vikus, ... kde ste zasite? Kde zase chatujete ked nie na konovi? 😉 😕

katarinka77
21. jan 2010

Sivuška tie fotky aj pridala, len jej ich vymazali 😠 .
Už som dochatovala 😀 ....