• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z GF. Pridajte sa

27. júla 2011 
ahojte,ste ma napísali,že budem tretia v poradí tehulka?Teším sa ,aj keby som mala byť až po sivuše budem rada/teda ked to mieni spískať do roka :grinning: /

majaja ,viem ,že sa všetci strašne ponáhľajú,ale ked budeš ticho,oni budú tiež ticho

Laritk ačakám telefon :grinning:

idem vo štvrtok na odblokovaciu masáž,tak vám napíšem,čo to bolo
24. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laritka, takže zajtra ďalšia kontrola :slight_smile: ? Som zvedavá, čo ďalej, kedy bude OPU. Budem držať palčeky :wink: !
Vikuš, to môže byť celkom dobrá vec, uvidíme, čo všetko si mala zablokované :wink: . Stačí jeden krát? Ja som kedysi rozmýšľala, že by som šla k chiropraktikovi a dala si ponaprávať hnáty :grinning: .
24. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeee :slight_smile:
Katus co nove?
24. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee :grinning: jasné zajtra ďalšia kontrola, aj ja som zvedavá, kedy končím s pichaním... lebo tentokrát som nejaká moc dopichaná :sweat_smile: aj modriny mám na brušku, aj od ihly poškriabané :sweat_smile: no ja vyzerám :grinning:

vikuš, nebooooj zajtra Ti volám :grinning:

Ja som dnes bola na reflexnej masáži nožičiek a bolo to veeeľmi príjemné :slight_smile: skoro som tam tomu pánovi zaspala na stole :grinning: lebo predtým som mala angličtinu a tam som sa vyrozprávala a po troch hodinách sústredenia som bola veľmi unavená.
24. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita...kolký deň picháš? A kedy predpokladáš OPU? , dnes vraveli že kontrolu zajtra alebo v piatok a po tel. že mám prísť v piatok, tak dufam, že už budem pomaly končiť, už nemám ani lieky a už sa pomaly nemám kde ani pichať
24. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita...kolký deň picháš? A kedy predpokladáš OPU? , dnes vraveli že kontrolu zajtra alebo v piatok a po tel. že mám prísť v piatok, tak dufam, že už budem pomaly končiť, už nemám ani lieky a už sa pomaly nemám kde ani pichať

neviete či OPU robia aj v nedeľu?
24. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuška, dnes pichám 8 deň - tentokrát mám krátky protokol (vo Ferti) - zajtra kontrola, možno ešte v sobotu a myslím si, že OPU budem mať v pondelok, čo bude 14 DC.
Ty picháš v GF s dlhým protokolom?
24. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Larit takze uz si aj rada, ze je stimulka skoro u konca? :grinning:
Teda..ja som este nezacala a ty uz koncis, akosi sme sa minuli, budem pichat sama..fnuk.. :unamused:

Majaja ano, robia aj cez vikend. :wink:
24. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita aj ja pichám dnes 8 krát fostimon a mám 11DC, v piatok mám kontrolu ale dufam že už v piatok nebudem pichať a v nedeľu by som išla, ak nie tak v pondelok,,,,možno pôjdeme spolu---a práve pozerám že ty si v inom centre
24. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som chodila do GF, raz som mala OPU aj v nedeľu
24. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som v GF, ale... potrebovala som už po toľkých pokusoch skúsiť aj niečo iné :wink:
24. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja stále čakám na tú Tvoju fotku jednoliateho bruška :grinning: :wink: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laritka, zväčša fotím v nedeľu, keď mi pribúdajú týždne, ale možno spravím zajtra výnimku a odfotím, aby si videla :slight_smile: . Teraz už nie, pomyslela by si si, že už idem rodiť :grinning: , zjedla som pred chvíľou lasagne s čalamádou. Ja sa niekedy divím, aké rozpínateľné dokáže byť moje brucho. Včera som bola úplne ploská, keďže som deň predtým moc toho nezjedla, no a dnes mám v bruchu asi melón :grinning: .
Júúúúj, ale tak sa už teším na správičky od Teba, teraz si tu najsledovanejšia osôbka - V.I.P. :grinning:

Darli, nové zatiaľ nič, zajtra idem aj s Peťkou k Janulke, tak sa už teším :slight_smile: !
24. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P.S: ale zaujímavé, že som ešte nepribrala :slight_smile:
No obávam sa, že ku koncu tehotenstva budem stúpať na váhu radšej s nejakým nadľahčovacím zariadením, aby ma neporazilo z toho extrémneho prírastku :grinning: :grinning: .
24. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň chvíľku a aspoň niekde som najsledovanejšia :grinning: :grinning:

a ten Tvoj melón v jednoliatom brušku to musí byť paráda :grinning: len si ho pekne hladkaj :grinning: :wink:

ozaj aj chodíš do práce, alebo si doma na PN?
24. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lari :wink:
hladkám a rozprávam mu, už sa moc teším, keď budem cítiť aj kopkanie :slight_smile:
som doma od začiatku. Možno aj teba by po toľkých peripetiách nechali na PN, nie?
24. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To uvidím, keď už budem v štádiu riešenia týchto vecí,to bude super, lebo to by som už bola aj ja tehu... ale ešte mám pred sebou zajtrajšiu kontrolu, OPU, ET, snáď pozitívny test a potom... ach jaj keby...

A ty neboj, za chvíľku už budeš cítiť aj kopkanie a určite to bude nádherný pocit :wink: ja sa tak veľmi s Tebou teším :dizzy_face: a hlavne, že už máš tie najkritickejšie 3 mesiace za sebou.
24. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tak rýchlo ubehne, ani sa nenazdáš :wink: ! Ty sa tešíš so mnou a ja zase s Tebou :slight_smile: ! A budem moc šťastná, keď vám to vyjde a aj Ty sa preklenieš minimálne cez tie prvé 3 mesiace :wink: !
24. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laritka, tak už som pridala foto na Tvoje špeciálne želanie :wink: :grinning: .
25. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,laritka čakám večer :grinning:

katka ved žiadne bruško nemáš ,to ja mám aj teraz väčšie :confused:
a ako pozerám si neveriaci Tomáš,ked tých testov si očurala tak veľa :wink:
25. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: katulik, no pomaličky sa tam už niečo rysuje, aaaale určite to nie je melón :sweat_smile: a neverím, že večer by to tak vyzeralo :grinning: ani sa nečudujem, že Ti váha ukazuje, že si nepribrala, lebo to bruško je takmer úplne ploché :grinning:

vikuš nebooooj večer Ti volám :grinning:

a v rýchlosti - dnes boli super, milí... vajok tam mám dosť, len hovoril, že sú ešte "malé" - majú 13 mm a musia mať 18mm, takže som dostala ešte lieky na 2 dni a v sobotu mám kontrolu... a to už snáď poslednú, lebo fakt už mám tentokrát nejaké modrinové brucho :sweat_smile: :grinning:
a straaašne sa nasmiali, lebo sa ma sestrička pýtala, že kto mi pichá injekcie a ja že moja sestra, lebo si to na mne potrebuje nacvičiť, aby mohla pichať aj svojmu koníkovi :grinning: skoro pinterovi vypadol utz z ruky :grinning:
vybavili sme sa rýchlo a už od pol 11-tej som v práci...
25. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LARITKA SOM PRIPRAVENá :grinning:
25. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larita...nebolia ťa vaječníky, lebo mňe veľmi a mám pocit že mi praskne brucho
25. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred hodinkou som sa vrátila z návštevy u Janulky, boli sme aj s Peťkou a Brise. Bolo mooooooc dobre :slight_smile: , malí sú strašne zlatí, Janka nám urobila dobré papaníčko :slight_smile: . Škoda, že nebýva bližšie, asi by som bola u nej natankovaná stále :grinning: .
25. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

majaja veľa pi tekutín a vaječníky samozrejme bolia ,ale každého ináč,takže neviem posúdiť
a ty si KOľKý DC?

Katka a je to už na Peťke vidieť?Sme sa dohodli ,že sa stretneme ked bude teplo a mohli ísť niekam von si sadnúť
25. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, ja som ju nevidela predtým, ale Janka zhodnotila, že tak trošku už áno :slight_smile: .
25. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, Vikuš, a aká bola masáž :slight_smile: ?
25. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja mám asi prah bolesti posunutý niekde daleko,lebo čo mi hovoril malo by ma to po stlačení bolieť a mňa nič,aj ked ,ked mi tlačil body na pätách ,tak to ozaj bolelo,povedal mi,že podľa neho mám oslabenú maternicu,lebo mi strčil asi 10 cm prsty do brucha a nič,ked tlacil okolo pupka ,tak ma zabolel žalúdok,to v pondelok idem znovu tak uvidím

ja masáže nemám veľmi v láske,ale toto nebola klasická masáž ,takže robím všetko čo mi môže pomôcť k bejby
26. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,baby boli ste niektorá v nedeľu v centre? ako to tam funguje, nebudu nervozní že ich človek vyrušuje cez víkend? .....idem na OPU
26. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarinka a Petronelka je tehu? :confused: :slight_smile:
Larit vo FC sa chodi na kontrolu aj v sobotu? V GF ale len cez tyzden nie?
Cez vikend robia len OPU a ET ked to niekomu vyjde, tak ako teraz Majke nie? ci sa mylim?
Vikus to na ake specialne masaze chodis? Ku komu?
26. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok