Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
21. apr 2010

Gregy je v sobotu na krštinách ☹

katarinka77
21. apr 2010

Ahojte! No... Tak dnes som volala do Albera, že rezervujem stoly, ale problém je, že v sobotu od 17" majú uzavretú spoločnosť. Takže musíme vymyslieť buď iné miesto alebo prehodíme stretko o deň neskôr alebo na tú ďalšiu nedeľu. Čo vy na to? Ja osobne by som to rada nechala aj v tom Albere. 😉

larita112
21. apr 2010

no tak tú ďalšiu nedeľu určite neprídem ☹ a bude mi to veľmi ľúto, lebo som sa na vás už tešila a už som plánovala ako zdrhnem zo školy 😉
a túto tiež nemôžem... ja mám nedele nabité - robím výcviky (psov) a zrovna tieto nedele idem do divadla...

sivusa
autor
21. apr 2010

Ahojte 🙂
Ja ten ďalší víkend tiež nemôžem, lebo robím 😠
Nechajme to na túto sobotu,ako sme sa dohodli,len vyberme iné miesto.

katarinka77
21. apr 2010

Tak to nechajme teda na sobotu a stretneme sa niekde inde. A niekedy inokedy, možno tak v lete by sme sa mohli stretnúť ešte v tom Albere na teraske 🙂 . Len do Avionu sa mi moc nechce, je to tak odruky...
Práve mi napadlo, keďže všetky trafíte do GF, že by sme išli do jednej peknej reštiky v blízkosti GF. Autá môžeme nechať pred GF, je to len pár metrov odtiaľ. Kuknite:
http://www.obedovat.sk/bratislava/Fotografie_48...

katarinka77
21. apr 2010

a ešte kúsok odtiaľ je takáto reštaurácia: http://www.obedovat.sk/bratislava/Fotografie_52...
Tak si vyberte 🙂 . Kliknite si tam na mapu a pokukajte fotky, čo sa vám viac páči 🙂 .

sivusa
autor
21. apr 2010

alebo Eurovea?

sivusa
autor
21. apr 2010

my radi chodíme do Giama, výborne tam varia, dá sa tam aj vonku sedieť
http://www.giamorestaurant.sk/onas.htm

katarinka77
21. apr 2010

mne viac imponuje tá Zizzi rešturácia 🙂 , vyzerá to pekne a dá sa zobraziť aj jedálny lístok, ceny sú v pohode. Mohli by sme sa stretnúť pred GF a kto chce, nechá auto tam, alebo preparkujeme o ten kúsok ďalej, ale vyzerá to byť len nejaké 2 minutky pešo. Tak napíšte a zajtra by som tam mohla cinknúť a opýtať sa na rezerváciu.

sivusa
autor
21. apr 2010

a robia tam neskutočné Tiramisu mňááááááááááááám

katarinka77
21. apr 2010

Sivuška, do Eurovey radšej nie, zle sa tam parkuje a určite to bude napratané ľuďmi cez víkend. Pozrela som aj to druhé, čo si navrhla, nie je to taká masovka? Zdá sa mi to veľké, myslím veľa stolov dosť na sebe 😒 ...

sivusa
autor
21. apr 2010

to máš pravdu, v Eurovey bude cez víkend miliarda ľudí
tak poďme do tej Zizzi, vyzerá to pekne, dá sa aj vonku sedieť, jedálny lístok sa mi páči 🙂

katarinka77
21. apr 2010

Asi to tak bude lepšie - hlavne kvôli lokalite, myslím, že by tam mohlo byť dobre a nikto sa teraz ale nemôže vyhovoriť, že netrafí 😀 ! Jedálny lístok som trošku porovnávala s Giamo a v Zizzi vyzerá byť lacnejší.
Je to Giamo niekde v blízkosti VšZP? Môžeme tam potom skočiť na to Tiramisu 😉 . Júúúj, už sa teším 🙂 !

larita112
22. apr 2010

jupíííííí tak do GF trafím 😀 a všemožne sa budem snažiť utiecť zo školy a hurá rovno za vami 😀 🙂 aj ja sa na vás mooooc teším 🙂 😉 😀

vika34
22. apr 2010

ahojte,ja navigujem Laritku do A-uparku a vy ste to zmenili 😀
MnE je to jedno,napíšte kde sa teda stretneme a keby sa dalo aj trochu skorej,aspoň o pol hodinu,ked nie ja sa prispôsobím
do GF trafím a cez víkend tam aj zaparkujeme,poprosím keby boli nejaké zmeny ,ja mám momentálne PC iba v robote,napíšte mi SMS ,keby bola nejaká zmena

vika34
22. apr 2010

teda keby sa niečo zmenilo od piatku poobede,dovtedy sem budem nakúkať

katarinka77
22. apr 2010

Ahojte! Dúfam, že sa už nezmení nič a v sobotu sa vidíme na dohodnutom mieste 😉 . Rezervovala som tam 2 stoly - vnútri, neviem, aké bude počasie a či by nám aj pri peknom počasí nebolo vonku po hodine chladno, ale povedala som mu, že je možné, že ak by bolo moc pekne, tak by sme sa možno aj presunuli von. Dala som to na 15:30, ako Vika naposledy navrhla, ale teraz vidím, že by to mohlo byť aj o pol hodinku skôr, tak sa môžeme stretnúť o 15" na parkovisku pred GF, a keď tam prídeme o pár minút skôr, nikto by s tým nemal mať problém 😉 .

babulka123
22. apr 2010

ahojte, ja som vam zabudla napisat..
babulky rada by som prisla aj s ninkou ale ideme na chalupu oslavovat neterkyne narodky.. takze nabuduce.. ale myslim na vas veeelmi moc..

sivusa
autor
22. apr 2010

Ahojte 🙂
Takže tá sobota platí, teším sa 😉
Vikuš, keby sa to náhodou zmenilo, tak Ti volám.

vika34
22. apr 2010

AHOJTE,TAKžE Už MáM AJ DOMA pc
Ak som správne pochopila stretávame sa o 15,00 hod na parkovisku GF
teším sa

katarinka77
22. apr 2010

Aj ja sa teším 🙂 ! Sivuš, a ako ideš? Z domu? Pôjdeme spolu?
Vika, a ozval sa Ti ešte niekto, kto by šiel?
Babulka, tak vy pekne oslavujte a snáď sa k nám pridáte nabudúce!

vika34
22. apr 2010

telefonovala som iba s Peťkou,ale ešte nevie zmenu stretnutia ,zajtra jej zavolám,ale povedala mi,že ešte nevie
Pahu sa mi neozvala

katarinka77
22. apr 2010

Peťka mi teraz písala, že nepríde 😢 .

vika34
22. apr 2010

a vie ,že sme zmenili miesto?

vika34
22. apr 2010

hovorila mi,že ste na FC,ja som síce zaregistrovaná,ale chodím tam veľmi málo,skôr tam chodí Vika ,lebo tam hrá nejaké hry

vika34
22. apr 2010

a darla sa ozvala?

katarinka77
22. apr 2010

Peťka vie o zmene, dala som jej vedieť. Hej, píšeme si cez FB 😉 .
Darla sa neozvala, ešte nevie, či príde, ale môžem jej zavolať.

vika34
22. apr 2010

o.k.

vika34
23. apr 2010

halooooooooooooo
kde ste všetky?
či už to nechávate na zajtra,že na čo amortizovať klávesnicu? 😀

katarinka77
23. apr 2010

asi tak... načo si drať prsty, keď zajtra si budeme drať ústa 😀 😀
dnes mi volal aj manager z rešt., že či tá rezerv. platí a že mali by sme tam mať kľud, o tom čase tam vraj nebýva veľa ľudí 😉