Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
1. jún 2010

AHOJ,JA veľmi nestíham,trochu mi aj vyhovovalo,že sa moc nenapísalo,nestíhala by som čítať,ale toto je naozaj trochu málo 😉
ja sa teraz zameriavam na robotu,lebo koncom mesiaca ideme do toho Egzpta,teda ak nevybuchne zase sopka 😒 ,tak do vtedy potrebujem veľa porobiť
a ty?ako sa cítiš

katarinka77
1. jún 2010

Ahoj Vika 🙂 ! Nadrábaš takto dopredu? Aby si mohla ísť s kľudným svedomím na dovču 😀 ? No neviem... Snáď sa tá sopka už ukľudnila... Ale zas som počula, že tá druhá hrozí, že vybuchne... No hádam v poriadku odletíte aj priletíte 😉 !
My sa máme fajn, pekne rastieme 🙂 . Chceme si dať pofotiť bruško, nech máme pamiatku. Mám pocit, že už rastiem zo dňa na deň 😀 .

vika34
1. jún 2010

a Brise už má po pôrode,alebo je ešte čakateľka?Napísala som jej na FC,lebo som z jedného príspevku pochopila,že už je v pôrodnici a ona mi odpísala,že ešte nie,tak neviem

petronela7
1. jún 2010

Ahojte, prave mi pisala Brise...
Anetka je uz na svete ma 4200g, 52cm a isla cisarskym 😀

katarinka77
1. jún 2010

juchú, aká pekná správa! Ja som to tušila, že to bude na deň detí, tak som jej aj písala na FB 😉 ! No, Anetka je veľké dievčatko 🙂 , jej aj maminke prajem veľa zdravia 🙂 ! A prečo sekcia, nevieš, Peťka? Ty sa máš ako?

vika34
1. jún 2010

ahojte,tak gratulujeme a to teda je pekný macek
a ty Peťka ako sa máš?Sme sa bavili ,že sa stretneme a ty sa neozívaš 😢

babulka123
1. jún 2010

jeeeej gratulujeeeem
tak to je super, Anetka je veeelka baba.. vela zdravicka jej prajeme..

larita112
1. jún 2010

Ahojte zlatíčka moje 😉 myslím na vás 😉 🙂

Brise a Anetke z celého srdiečka gratulujem a prajem veľa zdravíčka a krásnych spoločných chvíľ 🙂 😵 😉

petronela7
1. jún 2010

Cafte 😉
neviem presne preco cisarak, zajtra zistim. Ale typujem, ze jej opat dali vyvolavacku a nic...
Neviem ci viete, ale mala vyvolavacku v piatok a nic sa nedialo, cez vikend ju len sledovali ci to na nu pride samo, v pondelok opat vyvolavacka a zase nic, vecer uz chuda bola na nervy z toho ..hmm no a nakoniec dnes aj tak cisarak... zistim presne co sa stalo a dam vediet...
Ona ma poprosila nech Vam oznamim tuto news 😀

Vikus, ja sem vobec nechodim 😔 viem som strasna, ale mne MK vobec nechyba. Vatsinu z Vas mam na FB, alebo mame na seba telefon a ked sa nieco deje sa to dozviem odtial...
a kedy ma byt stretko? polepsim sa a pridem 😅
inak my rastieme, uz sme zacali 3 trimester, zatial vsetky vysetrenia dopadli na 1, tak sa tesime. pohlavie asi uz viete, chlapcek. Inak vsetko po starom, stale chodim do prace, skola, sem tam cvicenie, takze som plne vytazena 😉 uvidime tieto posledne mesiace ci sa spomalim, ale asi ANO 😅 😉

petronela7
1. jún 2010

Idem spinkat, bru noc vsetkym kocky a drzte sa mi , cmuky 🙂

babulka123
1. jún 2010

petka.. spomalis nebooj.. a teplo spomali teba.. hehehe viem o com hovorim

a kde rodila?

sivusa
autor
2. jún 2010

Ahojte 🙂
Takisto gratulujem Brise ,krásny dátum im vyšiel 🙂
Ja som sa narodila na MDŽ 😀 , to tiež nie je zlé,ale MDD je lepšie 😀

Ja tiež v poslednej dobe nejak nestíham, v pondelok mi začala autoškola, máme to 2 krát do týždňa, to vždy musím zdrhnúť z roboty, tak som z toho na nervy, ale ináč sa to nedá.
Okrem toho si musím urobiť kurz prvej pomoci, to vôbec neviem,kedy stihnem.
Takže teraz po večeroch čítam knihu z autoškoly,učím sa značky,predpisy 😝
A ten náš inštruktor vyzerá byť dosť prísny, takže mi držte palce 😅

Ináč nič nové, spokojne užívam antikoncepciu 😠 , 1.balenie mám úspešne za sebou, po vyše roku som konečne mala menzes, normálne som tomu veriť nechcela,lebo môj gynek.ma strašil,že ani pri užívaní antikon.nemusím menzes dostať.
Takže to považujem za úspech.
My odchádzame 29. na dovču, už sa teším,len neviem,či nepribalím nejaké zimné svetríky 😅


vika34
2. jún 2010

ahojte,v inej téme som sa dočítala ,že Janula čaká dalšie bábo,viete niekto viac?

katarinka77
2. jún 2010

Vika, áno, Janulka znovu tehuľkuje 🙂 , podarilo sa spontánne, ani nečakali, že by sa mohlo... 😉 . V januári má termín. Bábo je jedno 😀 . Ja som si z nej totiž uťahovala, že čo ak budú 2 😀 😀 ...

Sivuš, tak už máme dávať pozor na cestách 😀 😀 ? Kurz PP zmákneš, neboj 😉 . Môžeš so mnou konzultovať 😀 . Gratulujem k tomu červenému úspechu 😀 ! A kam idete na dovču?

Peťka, stretko sme teraz neplánovali žiadne, ale teoreticky by sme mohli 😉 , kým sa všetky rozpŕchnu na dovolenky.

katarinka77
6. jún 2010

tu asi skapal pes..... 😀
ako sa máte? My fajn, konečne je už teplučko 🙂 ! Chudáci, tí zatopení ľudia, strašne mi ich je ľúto! Dúfam, že vy aj vaše rodiny sú v poriadku 😉 !

vika34
7. jún 2010

skapal aj s mačkami 😀
My sme zatopení neboli,kedže sme z Ba a ani nikto z rodiny,ale ked to pozerám v telke ,je to hrozné 😒 ,to musí byť iné zúfalstvo

vika34
9. jún 2010

ja som dnes navštívila gyndoša a kedže ideme do Egypta a tam som mala dostať mrchu a teda by mi nestihol v tom cykle urobiť HP.tak mi dal lieky tak ,aby som dostala ešte pred dovolenkou a mám volať ,ked dostanem ,tak cca 10-12 dní a uvidí podľa výsledkou čo dalej,povedal,že môžeme spokojne na dovolenke plodiť.No z toho asi nič nebude ,lebo máme Viku na prístelke a hlavne tam je také teplo aj v noci,že sme už o 10-tej taký znavený,že sex je to posledné,čo nás napadne,lebo Juraj je veľmi akčný,ovšem cez deň, samé výlety,potápanie,šnorchlovanie a večer som už grogy

sivusa
autor
10. jún 2010

Ahojte 🙂
Vikuš Tvoj manžel mi veľmi pripomína toho mojho 😀 , sex na dovolenke? to je čo? 😀
A tento rok bude dovolenka s antikonc., tak to ho po večeroch ani nebudem otravovať 😀
Katarínka ako sa má bábätko?

Baby ja som z tej autoškoly úplne na nervy 😖 , myslela som si,že to bude ľahšie. Tej teórie je strašne veľa, samé zákony, všetko sa mi to mýli. Na každej hodine robíme 2 testy a v každom teste mám minim. 7 chýb- z 25 otázok.
Križovatky-to je moja smrť. Nikdy neviem,ktoré auto má ísť prvé...
Niekedy ani nechápem zadaniu otázky 😀
A to keď začnu jazdy, to bude sranda. Neviem,či to bol dobrý nápad, robiť si vodičák 😅
Na dovolenku beriem knihu a budem sa bifliť

vika34
10. jún 2010

sivuša vždy má ísť prvé to ,čo má voľno po pravej strane 😀 ,teda ked je to bez označenia a ked je daná hlavná,tak idú autá na hlavnej a potom zase prvé to ,čo má voľno po pravej ruke,
neboj ked to väčšina populácie zvládla,zvládneš aj ty,
Ja som testy neurobila na prvý raz,mala som 2 dni pred maturou a vôbec som sa neučila vyhlášku a potom som sa ju nabiflila naspamäť 😀 ,jasné,že to bol dobrý nápad,ovšem ak budeš mať potom na čom jazdiť,lebo ked ti muž nedá auto ,je to na prd,ja si neviem predstaviť ,že by som bola závislá od toho , kedy ma odveze,to by som teda viac času strávila v MHD
Som písala Laritke,že ked už bude všetko o.k.,prídeme na návštevu,tak sa spolieham na tvoje navigačné schopnosti 😅

katarinka77
10. jún 2010

Ahojte!
Sivuška, neboj, autoškolu zvládneš 😉 ! Mne sa to učilo ľahko, ani križovatky mi nerobili problém a myslím, že aj v praxi mi to celkom ide 😀 . Veď keď idete s manželom v aute, nech Ťa nechá povedať, kedy má kto prednosť, nech Ťa skúša. Ja sa dosť veľa pýtam a sledujem, asi aj to mi pomohlo. Ja som kedysi mala paniku z parkovania a rozbiehania sa v kopci. Ale teraz no problem 😀 !
Je to super, zobrať auto a ísť kam a kedy ja potrebujem 😉 !

Ja som dnes bola v poradni, maličká sa nám už otočila dole hlavičkou 🙂 , máme 1260g, všetko zodpovedá tomuto týždňu.
Kúpili sme pre ňu ešte zopár drobností a ja som si už zabezpečila pyžamko a nočnú košeľu na kojenie 🙂 .
No a boli sme už na tej dovolenke, bolo perfektne, pekný hotel, dobré jedlo 🙂 ! Trúfla som si vliezť aj do jaskyne, kt. má vyše 900 schodov, no ale na konci som už fučala 😀 . 2x sme boli v Tatralandii, robili sme si prechádzky (aj po obchodoch 😀 ). Keď sme odchádzali, prichádzali tam účastníci medzinárodného veterán rallye, aj by sme ešte ostali, len už sa nedalo kvôli mojim lekárskym termínom. Najbližšia dovolenka je teraz tá materská 😀 😉 . Teším sa!

katarinka77
10. jún 2010

Ozaj, čítali ste, akú super správu má Laritka 🙂 ? Perfektné, že? Moc jej držím palčeky 🙂 !

vika34
10. jún 2010

ahoj,ja som s laritkou telefonovala,sa mi zdá ako keby to vybavovali len nedávno a už je to tu,teda skoro,dúfam,že to všetko urýchlia a prázdniny si už budú užívať

darla27
10. jún 2010

Ahojte, co to citam, Laritka ma novinky? Je to to, co myslim? Napiste podrobnosti, ked je to tajne, tak aspon do IP. 😉
Ja nemam nic moc nove, teda nejake drobnosti : po gyn.liecbe sa chystam nakoniec na hsg 😀 /moje vytuzene/ a mam schvalenu novu ziadost. Takze aspon nieco.
Katarinka moja najblizsia dovolenka by mohla byt tiez materska, vobec by som sa nehnevala.
A kde su tie nove slubovane fotky bruska? Nech sa aj my pokochame. 😉
Vikus vy kedy idete na tu dovcu? A pre mrazulkov ides kedy?
Sivus, neboj to urobis a potom budes cestny pirat. Ale potom vsetko co si sa naucila zabudnes ako ja
a potom pri soferovani budes premyslat co znamena ktora znacka. 😀

larita112
10. jún 2010

Ahojte babulky 🙂 cmuk (cez víkend vám napíšem do IP podrobnosti) a ďakujeeeeeeem 😉

Darli kuk IP 🙂

vika34
11. jún 2010

ahojte,
darli mrazáčiky počkajú,neutečú 😅 ,do Egypta ideme 25.6. EšTE NEVIEM PRESNE KEDY LETíME A ani neviem či mi dr.dá tento mesiac ten clostil alebo nie,povedal,že uvidí aký mám HP a potom sa dohodneme,tak vlastne nič nového ohľadom tohto
laritka tešíkujem sa s tebou

katarinka77
11. jún 2010

Ahojte!
Fuj, potím sa ako somár v kufri 😀 ... Ale zase nesťažujme si, chceli sme trochu slniečka, tak ho tu máme 😀 .
Dnes sme s mm poskladali komodu pre bambuľku, uložila som do nej vecičky. Vlastne som ich tam len nahádzala 😀 , veď ešte ich budem prať, žehliť a potom to poukladám 🙂 .

Darli, fotky bruška ešte nemáme, furt nám fotografka prekladá termín, ale budúci týždeň by už mali byť - dúfam! Idem sa pohrať s fotkami z dovolenky a dám ich na FB.

Laritka, už sa teším na nové infošky 😉 ! Moc držím palčeky 🙂 !

Vika, uvidíš. Keď nedá, tak si užijete dovolenku aj bez neho 😉 . A s tým sexom... no pošlete Vikinu do bazéna, alebo na večerný animačný program a máte chvíľu pre seba 😀 .

vika34
14. jún 2010

ahojte,tak už máme po teple,ale tuším mi to takto vyhovuje viac
cmuk 😀

katarinka77
14. jún 2010

Laritka, niečo nové 🙂 ?

Vikuš, no snáď ešte bude trošku slniečko 😉!

Ja mám za sebou prebdenú noc, maródim so zápalom na palci na nohe a ten sa mi ešte preniesol do žily na nohe. Hrozné bolesti 😖 ! Niečo sa mi zapichlo do nohy, ani neviem kedy a takúto galibu mi to robí.... 😠

vika34
15. jún 2010

AHOJTE
KATUš,TAK SEDíš DOMA S VYLOžENOU NOHOU?
Ja pracujem

katarinka77
15. jún 2010

Veru tak, Vika, ledva sa hýbem, nenormálne to bolí, vôbec sa to nelepší, už som dohodnutá s dr., že sa mám prísť zajtra ukázať, spomínal ATB a rezanie. Tak neviem, čo z toho. Bojím bojím! ☹
Počúvaj, Vikuš, veď Ty len pracuješ 😀 . Kedy budeš aj oddychovať? Len nehovor, že až na dovolenke..