• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z GF. Pridajte sa

27. júla 2011 
@malik
ja myslím,že už si ich viac robiť nemusíš,u mňa to bolo tak,že ked ukázal jeden bola som v tom ,ale ked som čakala dcéru ,tak mi najprv neukázalo nič,tak som išla na párty a za dva dni tam už bol aspoň tienik
,ale ty tam máš volným okom viditeľnú aj druhú čiarku,tak myslím,že to bude o.k.
19. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 snad to tak bude... po tolkoch rokoch trapenie.... :pensive: uvidíme či bude pozitívna aj krv.. :zipper_mouth: ale snad ano... :slight_smile:
19. júl 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak čo s tým stretkom? Mne by vyhovoval skôr štvrtok a skôr ako minule - pri GF. Avion mám na opačnom konci.
@malik gratulujem, krvička bude určite pozitívna :wink: ! Aj ja som mala takú slabulinkú druhú čiarku na začiatku.
19. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka77
MNE štvrtok nevyhovuje,niečo mi do toho skočilo,ale dnes je už utorok a pochybujem ,že sa vôbec do štvrtka dohodneme,kde, to mi je jedno ja pôjdem autom
20. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 - ok, tak hádam bud. týždeň :wink: .
20. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka77
ja zatiaľ môžem vždy poobede,iba v pondelok až po 17,00
21. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no takýmto tempom sa nestretneme ani do Vianoc :grinning:
26. júl 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 - no asi sa tu dohadujeme len my dve :unamused: :grinning:
mne je jedno, skúste niečo navrhnúť a uvidíme :wink:
ja som teraz síce strašne rozlietaná, ale na vás si čas nájdem :slight_smile: , hádam dovtedy neporodím :grinning:
27. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka77
JA TERAZ V SOBOTU ODCHáDZAM,ALE na PC budem ,vrátime sa až 7.8. a 14.8.zase odchádzam na tt.
Budem nakúkať na koníka či sa teda niečo deje
28. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my už máme viac času... a chceme prísť na stretko... :slight_smile: cmuuuuk
29. júl 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laritka, moc gratulujem k tej novinke v pase :slight_smile: , ja som vedela, že to dobre dopadne :wink: ! Krásna fotka :slight_smile: ! Už sa neviem dočkať, kedy malú Timejku uvidím :wink: !
Tak dohodnime stretko niekedy medzi 8.8. a 13.8., nech aj Vika môže prísť :slight_smile: . Na zajtra by sme už aj tak nič nestihli dohodnúť. Ja sa budem snažiť dovtedy držať pohromade :grinning: . Keď nie, prídete na stretko za mnou do nemocnice :grinning: .
29. júl 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laritkaaaa... clovek pride z dovolenky a take krasne spravy .. velmi velmi veeeeeelmi sa tesim a gratulujem..
katka.. keby len Vika ale to uz aj my mozeme prist a to uz prides s 1rocnym spuntom ... cmuuk budem vas sledovat do 8.8. sme prec ale potom ked pridem tak urcite prideme aj s ninkou uz teraz sa na vas neskutocne tesim
30. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tetule,
Larit :grinning: :grinning: :grinning: uzivaj si dlhuuu dovolenku ;)
aj ja pojdem na stretko..., urcite aj Brise (teraz je na dovolenke, ale 8 uz by mala byt spat). piseme si ;) cmuky :dizzy_face:
1. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak už ste všetky späť z dovolenky? Kedy dáme to stretko? Čo tak štvrtok, piatok? Hlavne sa už dohodnime, ja som už tesne pred rozpadom :grinning: . Teším sa na vás :wink: !
8. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz doma a pripravena vyrazit za vami...
katka , pls posli mi cislo na teba do IP, chcem sa s tebou dohodnut..
8. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
Baby ten piatok by som hádam aj mohla zdrhnúť skôr z roboty a prísť na stretko. O koľkej by to bolo?
9. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. no mne by to vyhovovalo tak okolo 4... lebo potom okolo pol 7 uz musim byt doma...
ale inak pohoda.. uz sa na vas veeelmi tesim
9. aug 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE Už SOM AJ JA DOMA,teraz v piatok 13,môžem-ja až tak cca 16,15-až 16,30 podľa toho kde,tak navrhujte
9. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojte, tak ten piatok by nám tiež vyhovoval,
síce o 15,30 máme už naplánované jedno stretko, no o 16.30 by sme sa pridali k vám.
mne je jedno kde, prídeme kamkolvek.
čo tak tá reštika pri GF kde sme už raz boli a malo tam byť stretko aj minule?
hlavne niečo kde sa dá sediet vnutri aj vonku.... tešííííííme sa na vás
:slight_smile:
9. aug 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som rada, že to tu trošku ožilo :wink: . Takže piatok okolo 16"? Mne by tiež vyhovovala rešt. Zizzi - pri GF, bolo tam pekne a dá sa byť vnútri aj vonku.
9. aug 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som dorazila okolo 16:30-45, uvidím,ako sa mi podarí zdrhnúť z roboty :sweat_smile:
9. aug 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, super dufam že to tentokrát vyjde a už sa stretneme, a hádam v hojnom počte :grinning:
9. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzerá to, že nás príde celkom dosť :slight_smile: . Mám rezervovať?
aj Peťka by mala a možno aj Laritka by mohla :wink:
9. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE JA POTVRDZUJEM TEDA ten piatok v tej reštike čo minule
11. aug 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som dovolala s Laritkou a bohužiaľ zajtra odchádza na dovolenku,takže nemôže :frowning2:
11. aug 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. mne to vyhovuje, ninka spi tak do 2 , pol 3 takze na 4 to v pohode stihame..
len nieviem presne kde to je..
ale parkovat budem pred GF
11. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka123 - kľudne môžeš nechať auto pred GF, je to odtiaľ len pár krokov. Pôjdeš smerom, ako si prišla a hneď do tej uličky oproti - na pr. str. je tá reštika. Kukni tu: http://www.obedovat.sk/bratislava/Mapa_5295_Zizzie_restaurant
Alebo môžeš parkovať aj priamo pred reštikou, je tam dosť miesta.
Ja tam asi ešte pre istotu cinknem :wink: .
11. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rezervované :slight_smile:
11. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
Skoda,že Laritka nemôže prísť :frowning2: ,som bola zvedavá na malú.
11. aug 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som si až teraz všimla, že Laritka nemôže :cry: . Škoda! Aj ja som bola zvedavá na malú... Tak prajem aspoň peknú dovolenku :slight_smile: !
11. aug 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok