• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z GF. Pridajte sa

27. júla 2011 
@darla27 - kávičku nemala žiadna z nás, ale dobre bolo :slight_smile: ! Bolo nás 9 a 8 detičiek :slight_smile: . Škoda, že si Ty a Janulka nemohla :unamused: ...
26. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE,dnes som teda robila ten test,neviem neviem ,potom dám vedieť či som to spravila :grinning:
stretko bolo fajn,len som bola trošku nesvoja,viete všetky ste tam boli s krpcami a ja nič :unamused: ,ale aspoň som pokecala s Ninkou a uspala Simonka,pá
27. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 ten usmev je za to uspatie :wink:
a aky test? to mi uslo...
28. okt 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cezarka7
robila som test ,aby som mohla pripájať na Telefoniku,lebo mužova firma to robí a zamestnanec nám odchádza ,tak aby tam bol niekto preškolený
28. okt 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 - a ako dopadol test :wink: ? ja som na Teba aj myslela, že Ti je asi aj ľúto, keď sme tam všetky boli s miminkami a Ty nie :frowning2: ... Ale neboj! O rok tam sedíme všetky s dvoma :grinning: a Ty tiež :wink: .

dnes mi malá 4x zvracala prúdom, chúďa! ale nie je plačlivá. Uvidím, čo cez víkend.
29. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka77
po pravde vám poviem,že keby som nemala už Viku,asi by som sa takto nestretávala,lebo ozaj je to depkovské,len ja už to beriem s takou rozvahou,lebo bezdetná už neostanem a práve preto chápem aj môjho muža ,že tým veľmi trpí,ale čo mám robiť ,ked ten hore ma asi za niečo tresce :frowning2:

Výsledky budú až na budúci tt,potom napíšem

moja Vika tiež vracala,ale nie tak veľa ,chúda JE ASI AJ HLADNá,KED VšETKO IDE VON :frowning2:
30. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 netrestá neboj :wink: my to len máme o trošilinku tachšie
ale oto vetšiu radost budeme mat ked sa nám to podarí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 - ja Ti verím, ja som to všetkým veľmi priala, ale i tak na mňa nepôsobilo dobre, keď všetky naokolo otehotnievali a ja stále nič :unamused: ... Fakt je to depkovské! Nikto Ťa za nič netresce :grinning: , ono všetko má svoj zmysel, i keď teraz ešte možno nevieme aký.... Snáď sa ešte Juraj bude tešiť z vlastného miminka s Tebou :wink: !
Dnes mi malá tiež hodila riadnu tyčku na gauč, aj mňa celú ovracala, chúďatenko! Som zvedavá, ako je na tom s priberaním, keď mi stále takto vracká.... Budúci týždeň ideme na poradňu.
30. okt 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
2. nov 2010 o 19:02 • ni.kolet
Jeej ahoj nikolet, Alexko je uz taky velky? :sweat_smile: :dizzy_face:
Na druhe kolo IUI sa nechystas, ked sa ti tak zadarilo? :wink:
Katarinka, Vika co mate nove babule?
Luly ako sa ti paci v reprofite? Tiez si prchla z GF? :grinning:
2. nov 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
Veľmi sa ospravedlňujem,že som neprišla na stretko, fakt som myslela,že to stihnem, tak som sa na Vás tešila.
Ja čakám na výsledky z Lubochne,dúfam,že sa mi doki už čoskoro ozve,aby som vedela čo ďalej...
Kamoška mi odporučila dobrého bylinkára v Prahe, tak rozmýšľam,že by som to možno vyskúšala, lebo už nejak prestávam veriť klasickej medicíne :unamused:
V nedeľu sme boli pozrieť naše krstniatko, včera mala 1.mesiac :slight_smile: , strašne je malinká, normálne som sa ju bála chytiť na ruky, ale je nádhernááááááááá

Vikuš ideš do Incheby?

Nejaké fotky zo stretka nemáte?
3. nov 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darla27 ahoj :slight_smile: ! Miška má dnes 10 týždňov a včera sme boli na poradni - má 5000g a 58cm :slight_smile: . Máme sa dobre, len sa veľa prezliekame, lebo veľa grckáme, no ale z toho vyrastieme, takže to berieme s rezervou :wink: .
A Ty ako?
@sivusa - škoda, že si nemohla, prišli všetky (ktoré sľúbili), len Ty si chýbala. Niekto tam aj fotil, myslím, že Brise.
Daj vedieť, aké boli výsledky z Ľubochne. A akupunktúru nechceš vyskúšať? A ako Ti ide jazdenie :wink: ? Už sa nemusíme obávať na cestách :grinning: ?
4. nov 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem už nikto nepíše :astonished: ??? čo je s vami?
13. nov 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka77 ahojcek :slight_smile:
Co mate nove? Vidim ze Michalka rastie ako z vody a je strasne zlatucka. :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja nic extra, snazim sa dokopat na endokr. ale asi to necham az po novom roku,
teraz na to akosi nemam naladu. Rozmyslam, ci nepoziadam len o odbery na stitku gyndosa
a nemusim nikde chodit.

Vikus ako pokracujes? Stale slapes na clostile? Drzim palcule, nech to konecne vyjde!
14. nov 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darla27 - Miška sa už nahlas smeje, dnes sa nám už pretočila z bruška na chrbátik :slight_smile: , je to zlatíčko :slight_smile: ! Mňa čaká OP kvôli hemoroidom:confounded: . Bude to ťažké!
Daj si odobrať rovno celý horm. profil :wink: . Je v tom aj štítna. A min. zavolaj endokrinológovi a urob si termín. Tam sú dlhé čakacie doby. Aspoň teda u všetkých, ktorých poznám.
14. nov 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majstrovstvá sveta na Ukrajine
18. nov 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a kde ste vsetky

brise, katka, cezarka.. pridala som nejake inzeraty aj tu aj na mmb, tak ak nieco budete chciet dajte vediet..
cmuuk
21. nov 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým prajem pekné sviatky ,veľa darčekov/ja nemám ešte nič nakúpené/a Šťastný nový a plodnejší rok 2011
17. dec 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastné a veselé Vianoce všetkým :slight_smile: !!!!
23. dec 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak sem uz nik nechodi :frowning2: i tak vam prajem vsetko naj naj v novom roku hlavne zdravicka a posielam pluvance :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazdej ktora potrebuje
5. jan 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvyka
ahoj,je to tu od posledného stretnutia nejaké mrtve,ale čítam ty si sa s potomstvom akosi rozbehla :grinning:
prajem všetkým naj.naj.naj.rok
5. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 no vikus vidis sama nechaem ako to je mozne :wink: dufam ze to bude vsetko ok a nic zle sa neudeje
6. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vám prajem všetko najlepšie do nového roka a všetkým netehuľkám skoré tehuľkovanie :wink: !

@sylvyka no ako? Užívaš si to :wink: ? Onedlho budeš už aj pohyby cítiť :wink: ! Bruško už rastie? Koľko si už pribrala?
8. jan 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým všetko dobré dodatočne v Novom roku... a splnenie všetkého :slight_smile:
Pripájam fotku - takto u nás vyzerali vianoce - Timejka a Borka rozbaľovali darček Alfrédkovi (nášmu papagájovi) :grinning:
cmuuuuk
12. jan 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larita112
ste mali prvý raz Vianoce v troch,to musel byť zvláštny pocit a ako na materskej?
12. jan 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vikuš :slight_smile: neviem, pocity som ani nestihla skúmať, tak rýchlo to prebehlo... a po vianociach sme sa hneď balili na dovolenku, tam bolo supeeeer... len som si moc neoddýchla, lebo stále bolo a je treba okolo malej... a to sa ešte učím na skúšky a mala by som začať písať diplomovku, takže mám toho až-až... nejako to musím vydržať a dotiahnuť do úspešného konca a popri tom sa teda aj naplno venovať malej :slight_smile:
A ty ako? nič nového? a ako sa má sivuš, nebola si s ňou?
13. jan 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
Lari krásna fotka :slight_smile: , Timejka je krásnučka a Borka samozrejme tiež :wink: Napíš ako sa Vám darí,som zvedavá...
U nás nič nové, na Vianoce sme boli v Tatrách, Štedrý večer sme strávili v hoteli s ďalšími 100 ľuďmi, ale bolo to super. Mala som z toho strach,že aké to bude,tráviť Vianoce v hoteli, ale myslím,že budúci rok ideme znova. 25.sme sa boli kúpať v Bešeňovej, tam bolo tiež super. Potom sme si spravili výlet na Štrbské pleso,tam sme sa povozili na snežných skútroch, takže tak sme strávili Vianoce.
Prišli mi aj výsledky z Lubochne, testosterón klesá-hurááááááááá, takže dokino mi zvýšil dávku dexametazonu, za 3 mesiace mám prísť opäť na kontrolu. Menzes sa mi asi pomaly zase rozbieha, po 2 rokoch v októbri dorazil a odvtedy som už 2 krát mala, naposledy na 40 DC, čo považujem za veľký úspech.
Dnes som bola u novej endokrinologičky, výborná lekárka,som s ňou veľmi spokojná, tak sa teším,lebo nájsť v BA endokrinológa je zázrak. Pýtala som sa jej na ďalšie IVF,či máme ísť, ale povedala,že máme ešte aspoň pol roka počkať, nech ten testosterón ešte viac klesne. A že potom je aj šanca na prirodzené otehotnenie,ale tomu moc neverím.
Vikuš a ty ako? Nechcela si ísť na ďalšie KET-ko?
Sylvyka to sú krásne novinky, takže ďalšie bábatko,gratulujem :slight_smile:
Cezarka,Katarínka ako sa máte maminy? Detičky poslúchajú? Na FB pozerám fotečky, krásne detičky máte :slight_smile:
26. jan 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sa máme dobre, užívame si Mišku plnými dúškami :slight_smile: , tak rýchlo rastie, včera mala 5 mesiacov :slight_smile: . Je to malý jašo, rehoce sa, keď treba spať :grinning: , bľaboce si, najzaujímavejšie hračky sú tie, ktoré hračkami ani nie sú :grinning: . Chodíme cvičiť a chystáme sa aj na plávanie pre bábätká.
mm už sníva o druhom dieťati :wink: . Aj o treťom... :grinning: optimista :grinning: !
Keď tu veľa nepokecáme, mohli by sme dať radšej znovu stretko :wink: .

@sivusa no vidíš, ako sa Ti to krásne upravuje :wink: , o chvíľu je z Teba tehuľa :slight_smile: !
Inak mám doma vyše 2 krabičky utrošu a nejaký Pregnyl, tak posuniem niekomu, kto potrebuje. Mne je to už na nič :wink: .
27. jan 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larita112
@sivusa
@katarinka77
ahojte ja sa mám stále rovnako,čiže nič nové,makám ako šrob,na ketko sa chystám vo februári a v stredu mám už 40 rokov,oslava už prebehla,lebo Juraj má o mesiac skôr tak to oslavujeme koncom januara
myslím aj ja ,že stretko by bolo lepšie,lebo úprimne sa priznám ,veľa by som vám porozprávala,ale písať sa mi to nechce :grinning:
ked náhodou by bolo stretko,Sivuš chcem ťa tam vidieť,jasné :sweat_smile:
30. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok