Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
3. jún 2011

@bezaz daj potom vediet, kedy, prideme 😉

janne6969
3. jún 2011

@jeana A este som pozerala na tie stoly, ci tam niekoho nespoznam 😉 My sme to tak zavrsili, ze chudatko Viki sa tam pocikala. Mala este ATB, tak som tam ani moc nechcela ist, ale tato chcel, ze len na hodinku a takto to dopadlo 😕

bezaz
autor
3. jún 2011

@levik @janne6969 @jeana @sicilia v stredu po 14 mam dohodnutu profesorku, takze kludne pred tym mozeme.. dufam, ze bude pekne 😉

levik
3. jún 2011

@bezaz no mne prave sa streda nehodi 😒

janne6969
3. jún 2011

@bezaz Ja zatial mam predbezne na stredu nahlasene auto s tehlami, takze ak sa to nepresunie, tak budem musiet byt doma a otvorit branu.

bezaz
autor
3. jún 2011

@levik @janne6969 jaaaj baby, tak nist? 😢

levik
6. jún 2011

@bezaz @janne6969 stredu teda nic ☹ nepojdete sa kupat do prellenkirchen niekedy? my casto chodime, aj dnes ideme a vzdy ked sa da 😉

bezaz
autor
6. jún 2011

@levik jani ja kupat este moc nie, s dvoma deti to nie je take easy, maly este do vody nemoze 😅 inak by som sla hned, v tomto teple 😝

levik
6. jún 2011

@bezaz tak mozno koncom leta sa vyberieme spolu 🙂 ja ze oskar by ti pospal v kociku pod stromom a ninka ta viac pomaha ako s nou je roboty, takze si to zle predstavujem, ze 😀 😀 😀

bezaz
autor
6. jún 2011

@levik haha ze oskar by spal v kociari 😀 😀 😀 som sa pobavila 😵

janne6969
6. jún 2011

@levik Ja by som aj isla. Napriklad v piatok? To mam cestu do BA, by sme mohli tak okolo jednej ist.

levik
6. jún 2011

@janne6969 super jani 😵 piatok moze byt 😵

alex
6. jún 2011

ahojte baby, hádam si na mňa ešte pamätáte, dnes som stretla @jeana pozerám že bruško má. No ste sa rozbehli riadne s druhými bábätkami. @bezaz @sicilia @jancia. Paráda. Idem počítať trošku, že ako sa máte 🙂

levik
7. jún 2011

@alex jej jasne ze si ta pamatam, vsak sme sa aj stretli raz ked mal tvoj jakubko par tyzdnov a pozeram ze uz ma rok a stvrt 😵 ako sa vam dari? ideme s janne6969 v piatok na kupko, pridajte sa 😉

alex
7. jún 2011

@levik hej to si pamätám 🙂 No Jakub je už chlapisko, behá, kecá, je to smejko. Ale už sa nám začína prvá puberta, tak aj nerváči občas. A kam sa idete kúpať? Ja ani normálne plavky nemám, musím si niekde pozrieť.

levik
7. jún 2011

@alex do prellenkirchen, my tam s adriankou chodime teraz tak kazdy druhy den, proste ked sa da, je to super kupalisko v 3. dedine za hranicami v rakusku

bezaz
autor
7. jún 2011

@alex caveees, veru, tiez pozeram, ze kubko ma uz skoro 1.5roka, to to leti
@levik jani, len provokuj, ja by som sla hned 😝

levik
7. jún 2011

@bezaz zuzi vsak mi to vratis niekedy 😀 😀

jeana
7. jún 2011

caute herecky 🙂
@janne6969 konkretne na "nasej" terase sedeli sami "znami" 😀 napr aj kollar s heringovou na 200 cm opatkoch a neschopnu na WC osetrit svojho syna ked si rozbil koleno a laket 😀
@alex ma uz riadneho fesaka... zlaticko 😵
@bezaz ja som zajtra zatial teoreticky volna, ale len sama.. ak do toho nic nepride... Lili hereckuje v novej skolke takze ona je akoze cez den indisponovana 😀

janne6969
7. jún 2011

@levik
@jeana Tak my pojdeme urcite kupsat, ked Vikinka nebude chora. Vcera jej zacala nejaka nadcha a dnes jej tecie soplik, ale verim, ze do piatka bude fit 🙂

levik
7. jún 2011

@janne6969 jani no zavisi od toho co to je, ale adrianka mala soplik, veselo sme sa kupali a jej to tusim aj rychlejsie preslo
@jeana tak ze som si vas nevsimla ma mrzi, ale tamtych som si nemohla, lebo neviem, ako vyzeraju, a ta zenska ani meno nepoznam 😀 😀 ja som v tomto uplne mimo 😀 😀

levik
8. jún 2011

@janne6969 tak predpoved pocasia na piatok zatial nic moc

janne6969
8. jún 2011

@levik Pozerala som na to. Tak by sme mohli niekam v BA vybehnut, ked bude prsat, tak niekde v nejakom nakupaku 😉

levik
9. jún 2011

@janne6969 jani ked sa nebude dat kupat ja aspon nejake ine veci vybavim, ved hadam buduci tyzden sa zas otepli, tak potom na to kupko radsej

janne6969
9. jún 2011

@levik Oki. Ja skocim do Brendona a pojdeme domov 😉

levik
12. jún 2011

@janne6969 @bezaz @jeana @jancia na kupko to najblizsie dni nevyzera, tak aspon plaz? my sa chystame niekedy doobeda

jancia
12. jún 2011

@levik @janne6969 @bezaz @jeana ak nahodou este nebudem rodit tak by sme sa aj pridali... okrem po, ut

levik
12. jún 2011

@jancia juj hadam to stihneme 😵 pozeram ze termin mate na adriankine meniny 😵 ak si dobre pamatam, vtedy sa aj viki @janne6969 narodila 😉 a ake mas tusenie, kedy to bude? a zelanie?
inak zajtra sa tam tiez urcite nevyberieme a tento tyzden chcem ist este pozriet do shopping palace

jancia
12. jún 2011

@levik hmmm no zatial to nevyzera ze by sa nieco hybalo... Tomi bol den pred terminom tak myslim ze aj druhy tak nejak podobne... hadam bude vediet kedy ma prist 😵 necham sa prekvapit 😉

janne6969
13. jún 2011

@jancia Aj Viki sa vtedy narodila, presne ako Janka @levik hovori 🙂 Ja zatial okrem stredy by som mohla. A asi ani v piatok nie.