• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

9. marca 2011 
SUPER aj ja som rada ked mi nieco zostane potom to zamrazim a ked mam lenivy den tak to len zohrejem :grinning:
6. okt 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte malemu oslava dopadla dobre odviezla som ho o 13tej a polovicka ho privezla o 19:30 a este sa mu videlo malo ,ani sa mu necedujem odchadzal od troch kociek :grinning:
6. okt 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaviaren ma sanitarny den ci co ze tu nik nieje :frowning2:
7. okt 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem prave pijem rannu kavicku velmi chuti :wink:
7. okt 2008 o 08:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko-mala som frmol aj kavu pijem az teraz,vcera som tie placky odlozila na dnes,lebo decka chceli syr a bola som zasa na nakupe v metre-maso na mesiac a aj drogeriu,tak nez som vsetko ulozila rozkrajala bolo sedem :grinning: a to sa mi uz plackovat nechcelo.inak napodiv tam nebolo vela ludi tak sa odbre nakupovalo a samozrejme uz maju aj vianocny tovar-este nebola jesen a obchodnikom uz preskakuje :astonished:
7. okt 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj salonky????ešte nebol ani mikuláš :grinning:
8. okt 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby mikulas ale este ani vsetkych svatych nebolo
8. okt 2008 o 08:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ! presne aj mna to stve ze este ani zosnuli a jesenne dni a obchodnici uz-uz chcu cloveka oblbnut :frowning2:
8. okt 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vved prave a potom si ma clovek uzit vianoce ved kym pridu tak je ich clovek prejedeny lebo uz od septembra dobre ze v tych obchodoch stromceky nemaju
8. okt 2008 o 09:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som dnes ani svoju meltu nepila, nestíham, malá mi pri dojčení zaspala a keď ju prenesiem do postieľky hneď by sa zobudila a melta je už studená v kuchyni- ale nevadí, ja sa k nej neskôr dostanem.
Miriamka a aké mäsko si kúpila, my sme už dlhšie neboli v Metre, ale zišlo by sa.
8. okt 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa to snazim ignorovat uzivam si farebne stromy,tekvicky a tesim sa na gastany :grinning:

vianocna nalada ma chyta tak koncom novembra,uz sa tesim na vianocne trhy :grinning:

inak darceky kupujem cez rok-je to prakticke :grinning:
8. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a hlavne setrnejsie k penazenke vsak miriam :grinning:
8. okt 2008 o 09:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ked nieco vidim a viem ze to spravi niekomu radost kupujem,pred sviatkami sa vsetci zblaznili s cenami :sweat_smile:
8. okt 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kupovat vsetko naraz da riadne zabrat aj penazenke
8. okt 2008 o 09:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak o tom viem svoje .....

malej kupujem behom roka ... dá sa t odhadnúť ale mangelovi sa to nedá lebo jeho každú sekundu baví niečo iné....

ale rodičom mojim tiež už tento mesiac kúpim a asi aj deckám segriným, svokrovcom asi 2 dni pred vianocami lebo majú všetko a človek nevie čo ich poteší ....ešte sa musíme aj so segrou dohodnúť či si budeme kupovať či iba deckám ....

no ale dosť

práve včera som sa pozerala s okna a hovorila si že musím muža vylákať do prírody aj s malou, tie farebné stromy sú krásne
8. okt 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr: ja som ich tiez minule obdivovala z auta vsetko tak krasne farebne
8. okt 2008 o 12:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej musím to cvaknuť :wink:
8. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma byt krasny vikend tak to treba vyuzit
8. okt 2008 o 12:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem cely vikend v prirode,chceme kuknut na zeleznu studnicku :grinning:
8. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to len ja vyzeram teraz ako pecival
8. okt 2008 o 12:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa budem válať sme choré aj s malou :rolling_eyes:
9. okt 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

tak choroby su oklo mna,no nastastie doma este nie-kopec kolegov smokli,kycha a kasle. :frowning2: zajtra mam dovolenku tak dufam nebudem chora :angry:
9. okt 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu to nejak tichne baby co ste prestali pit kavu? :sweat_smile: :grinning:
10. okt 2008 o 07:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matullienka ja preve dopijam a o chvilu idem do KE tak tu zas dnes nebudem :cry:
10. okt 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko baby, ja práve už dopíjam kávičku.
Jaaaaj, hrozne sa teším na víkend, už by som najradšej zdrhla z roboty a tiež vybehla obdivovať jesennú prírodu. Zajtra sa chystáme na hríby, tak sa teším, že sa nadýcham dobrého lesného vzduchu.
Inak hrozne veľa ľudí je teraz chorých...
10. okt 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura baby znova tu niekto je.
yasminelle: ja by som tiez najradsej sla domov a lahla si do postele a spala :sunglasses:
10. okt 2008 o 08:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulienka: Tak to aj ja. Aj ty si v práci, čo?
A aj zajtra budem asi skoro vstávať, aby nám nevybrali všetky hríbky :wink:
10. okt 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasminelle.: no ano som v praci a nic sa mi nechce som akasi znicena a to som spala od vecera od siestej :sweat_smile:
10. okt 2008 o 08:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to preto si taká zničená. Ja hrozne rada spím, ale zistila som, že keď prešvihnem určitý počet hodín, tak som potom ešte viac unavená a navyše ma aj bolí hlava. Paradoxne, keď mám počas dňa viac pohybu a idem si aj zacvičiť, tak som plná energie.
Teraz sa to ešte dá vydržať v tej robote, ale poobede, keď na mňa príde útlm, tak to je hrúza.
10. okt 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieco mi hovor ked clovek pride z obeda tak je to hruza vtedy cakam kedy zaspim za compom
10. okt 2008 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok