Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

titkovamiriam
6. okt 2008

SUPER aj ja som rada ked mi nieco zostane potom to zamrazim a ked mam lenivy den tak to len zohrejem 😀

emily333
6. okt 2008

ahojte malemu oslava dopadla dobre odviezla som ho o 13tej a polovicka ho privezla o 19:30 a este sa mu videlo malo ,ani sa mu necedujem odchadzal od troch kociek 😀

emily333
7. okt 2008

kaviaren ma sanitarny den ci co ze tu nik nieje ☹

matullienka
7. okt 2008

dobre ranko prajem prave pijem rannu kavicku velmi chuti 😉

titkovamiriam
7. okt 2008

dobre ranko-mala som frmol aj kavu pijem az teraz,vcera som tie placky odlozila na dnes,lebo decka chceli syr a bola som zasa na nakupe v metre-maso na mesiac a aj drogeriu,tak nez som vsetko ulozila rozkrajala bolo sedem 😀 a to sa mi uz plackovat nechcelo.inak napodiv tam nebolo vela ludi tak sa odbre nakupovalo a samozrejme uz maju aj vianocny tovar-este nebola jesen a obchodnikom uz preskakuje 😲

rikarr
autor
8. okt 2008

aj salonky????ešte nebol ani mikuláš 😀

matullienka
8. okt 2008

keby mikulas ale este ani vsetkych svatych nebolo

titkovamiriam
8. okt 2008

ahojte ! presne aj mna to stve ze este ani zosnuli a jesenne dni a obchodnici uz-uz chcu cloveka oblbnut ☹

matullienka
8. okt 2008

no vved prave a potom si ma clovek uzit vianoce ved kym pridu tak je ich clovek prejedeny lebo uz od septembra dobre ze v tych obchodoch stromceky nemaju

duskaf
8. okt 2008

Ahojte, ja som dnes ani svoju meltu nepila, nestíham, malá mi pri dojčení zaspala a keď ju prenesiem do postieľky hneď by sa zobudila a melta je už studená v kuchyni- ale nevadí, ja sa k nej neskôr dostanem.
Miriamka a aké mäsko si kúpila, my sme už dlhšie neboli v Metre, ale zišlo by sa.

titkovamiriam
8. okt 2008

ja sa to snazim ignorovat uzivam si farebne stromy,tekvicky a tesim sa na gastany 😀

vianocna nalada ma chyta tak koncom novembra,uz sa tesim na vianocne trhy 😀

inak darceky kupujem cez rok-je to prakticke 😀

matullienka
8. okt 2008

no a hlavne setrnejsie k penazenke vsak miriam 😀

titkovamiriam
8. okt 2008

jasne ked nieco vidim a viem ze to spravi niekomu radost kupujem,pred sviatkami sa vsetci zblaznili s cenami 😅

matullienka
8. okt 2008

no a kupovat vsetko naraz da riadne zabrat aj penazenke

rikarr
autor
8. okt 2008

tak o tom viem svoje .....

malej kupujem behom roka ... dá sa t odhadnúť ale mangelovi sa to nedá lebo jeho každú sekundu baví niečo iné....

ale rodičom mojim tiež už tento mesiac kúpim a asi aj deckám segriným, svokrovcom asi 2 dni pred vianocami lebo majú všetko a človek nevie čo ich poteší ....ešte sa musíme aj so segrou dohodnúť či si budeme kupovať či iba deckám ....

no ale dosť

práve včera som sa pozerala s okna a hovorila si že musím muža vylákať do prírody aj s malou, tie farebné stromy sú krásne

matullienka
8. okt 2008

rikarr: ja som ich tiez minule obdivovala z auta vsetko tak krasne farebne

rikarr
autor
8. okt 2008

hej musím to cvaknuť 😉

matullienka
8. okt 2008

a ma byt krasny vikend tak to treba vyuzit

titkovamiriam
8. okt 2008

budem cely vikend v prirode,chceme kuknut na zeleznu studnicku 😀

matullienka
8. okt 2008

a to len ja vyzeram teraz ako pecival

rikarr
autor
9. okt 2008

aj ja sa budem válať sme choré aj s malou 🙄

titkovamiriam
9. okt 2008

ahojte!

tak choroby su oklo mna,no nastastie doma este nie-kopec kolegov smokli,kycha a kasle. ☹ zajtra mam dovolenku tak dufam nebudem chora 😠

matullienka
10. okt 2008

a tu to nejak tichne baby co ste prestali pit kavu? 😅 😀

emily333
10. okt 2008

ahoj matullienka ja preve dopijam a o chvilu idem do KE tak tu zas dnes nebudem 😢

yasminelle
10. okt 2008

Dobré ránko baby, ja práve už dopíjam kávičku.
Jaaaaj, hrozne sa teším na víkend, už by som najradšej zdrhla z roboty a tiež vybehla obdivovať jesennú prírodu. Zajtra sa chystáme na hríby, tak sa teším, že sa nadýcham dobrého lesného vzduchu.
Inak hrozne veľa ľudí je teraz chorých...

matullienka
10. okt 2008

no hura baby znova tu niekto je.
yasminelle: ja by som tiez najradsej sla domov a lahla si do postele a spala 😎

yasminelle
10. okt 2008

matulienka: Tak to aj ja. Aj ty si v práci, čo?
A aj zajtra budem asi skoro vstávať, aby nám nevybrali všetky hríbky 😉

matullienka
10. okt 2008

yasminelle.: no ano som v praci a nic sa mi nechce som akasi znicena a to som spala od vecera od siestej 😅

yasminelle
10. okt 2008

Tak to preto si taká zničená. Ja hrozne rada spím, ale zistila som, že keď prešvihnem určitý počet hodín, tak som potom ešte viac unavená a navyše ma aj bolí hlava. Paradoxne, keď mám počas dňa viac pohybu a idem si aj zacvičiť, tak som plná energie.
Teraz sa to ešte dá vydržať v tej robote, ale poobede, keď na mňa príde útlm, tak to je hrúza.

matullienka
10. okt 2008

no nieco mi hovor ked clovek pride z obeda tak je to hruza vtedy cakam kedy zaspim za compom