• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

9. marca 2011 
blau: tak to bud rada ze mas aspon pocasie pekne lebo tu je pod psa :confounded:
31. okt 2008 o 10:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky uz mam navarene aj kolegina bola uz len ist na cintorin a do mesta a vecer ma prist svagrinka tak neviem kam nas vietor odveje :grinning:
31. okt 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ty si teda sikulka a co si dobre varila? :wink:
31. okt 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily: no skus nas inspirovat tym varenim :dizzy_face:
31. okt 2008 o 12:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky!ja som kávu dávno vypila, bola som s mojim kocúrikom na cintoríne tu je také blato povčerajšom daždi teraz robím ryžový nákyp a potom si dám kávu. naviete čo je s Miriam nejako ju postrádam tento týždeň?
31. okt 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no to netusim co je s nou ale akosi je tu mrtvo tento tyzden celkovo
31. okt 2008 o 14:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre sobotnajsie ranko, kavicka vypita? :slight_smile: . Sretavka dopadla celkom slusne ,poniektori boli uz aj pripity, lebo som prisla neskor, ale som rada, ze som ich videla...Na dalsich 10rokov mam pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vy ako vikendujete? Dufam, ze tiez s kavickou?
1. nov 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ked ste? Ja mam kavicku vypitu a ako ste na tom vy? :slight_smile:
Pekne ranko idem my ideme dnes k zubarovi, mam strojcek :zipper_mouth:
3. nov 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko prajem ako sa mate po vikende?
3. nov 2008 o 08:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň.víkend plus dva dni prázdnin to bol kaký šok po ktorom sa budem spamätávať až do 15,vtedy je zase sviatok 3 dni budú doma.Na takéto šoky nezaberá ani bandaska kávy.aj my sme boli na hroboch mali sme šťastie vyhli sme sa daždˇu :confounded: ,jadným slovom prežili sme to.
3. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak som po dovolenke!
vikend bol taky dusickovy :frowning2: :slight_smile:
3. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam: a ako si dovolenkovala?
3. nov 2008 o 12:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam už sme si mysleli,že si stratená. :wink:
3. nov 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo máte dneska všetci dovolenku?
4. nov 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-len doma,na cintorinoch a jeden den som bola s marekom auparku, minam dovolenku co sa mi nakopila od maja 56 dni :grinning: este mam 26 :grinning:
4. nov 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam,treba si aj oddýchnuť.Kým som robila aj u nás tak bolo,že človek sa nedostal na dovolenku aj pol roka alebo si bola doma dva týždne a za zbytok mesiaca sa nám nazbieralo toľko hodín,že nám nepísali ani deň dovolenky.
4. nov 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som bola rada uzila som si deticky kedze mali aj prazdniny,a v decembri budem doma asi uz od 15 a pojdem do prace az 12.1.2009-uz sa tesim na to vypekanie a vianocne trhy..... :grinning:
4. nov 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam: a nechces mi z tej tvojej dovolenky podarovat nejaku tu cast? :slight_smile:
4. nov 2008 o 12:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky mne doma nejde pc tak tu dlhsie nebudem :frowning2:
4. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si teraz?
4. nov 2008 o 13:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u kmoricky na kave :grinning: a hned som vyuzila situaciu :grinning:
4. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dieta spi, kavu mam pred sebou a je mi fajn... :grinning: mala by som ale zehlit no nechce sa mi, takze vypijem si kavu a potom aspon chvilu pozehlim kym sa cert zobudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste tu niekto?
4. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak ja si idem dat kavicku a nostalgicky zaspominat,. Dnes som sa stretla s mojou byvalou laskou :wink: Nevidela som ho 7rokov tak to bolo take rozpacite aj z jeho strany, ale prijemne sme si pokecali a ja mam pekny den. A vy? Tiez spominate co bolo keby bolo ak by bolo a ako by to vsetko bolo keby nebolo??? :confused: Prajem krasny den.
Emily tak pockame na teba dokial PC nebude opraveny :wink:
4. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pipi sme na tom uplne rovnako az na to ze ja mam pradlo este na snure.Dnes je ale krasny den? pravda... :dizzy_face:
4. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo diky :grinning: mam pokazeny hardysk a neviem ci mam medzinarodnu zaruku tak to asi zacvakam z vlastneho
:angry:
4. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby bolo keby..... ale ja som stastna tak ako to je a za nic na svete by som to nevymenila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akurat by som niekedy vratila cas do stredoskolskych lavic a mala len "uciace sa problemy" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nelutujem len som chcela vediet, ci aj vy na to myslite. Aj ja som stastna a som rada
, ze je to tak ako to je. Bohvie co by bolo keby??? :unamused:
No idem stlacit pupcek na masine a vychutnat si to kaficko :slight_smile:
4. nov 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau: aj ja zaspominam ale nicoho nelutujem a naozaj je dnes krasny den :wink:
4. nov 2008 o 13:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matullienka to som mala na mysli a aj ten krasny den , no parada...a ta kavicka no hned mi je lepsie :sunglasses:
4. nov 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja jednu pijem :slight_smile:
4. nov 2008 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok