Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
24. nov 2008

no aj my musime vymalovat ale ked si predstavim ten neporiadok ☹

titkovamiriam
24. nov 2008

ved to ☹

matullienka
24. nov 2008

hoci mi to mame este uplne prazdne ale ked si zas predstavim okna tak mi je zle

titkovamiriam
24. nov 2008

a to ked mas okna velux-vyklapacky a stale su spinave!!!od vtakov od listov na tych strasnych sa strasne uchytava prach!!!

matullienka
24. nov 2008

no tak to by som nezniesla ja obdivujem ludi ktory si ich daju

titkovamiriam
24. nov 2008

no co uz inak sme v podkrovy nevedeli okna vymysliet,len v detskej a v obyvacke mam klasika. 🙂

matullienka
24. nov 2008

a nebol by lepsie spravit tam vyker?

titkovamiriam
24. nov 2008

ja tu strechu uz nebudem prestavovat-bracho to ma tak zo svojej strany ,lebo ta jeho je severna 🙂 - zvykla som si umyvat ich v lete skoro kazdy druhy den-vtaky 🙂

matullienka
24. nov 2008

no tak to by sa mi asi moc nechcelo 😉

blau
24. nov 2008

Ahojte babenky, ked Vas tu tak citam, tak aj mna to caka...V piatok dostaneme kluce od uplne noveho bytu tak stahovanie v sobotu a upratovanie...Uz teraz sa toho desim, neviem ako to bude s malym no dufam vsetko dobre dopadne a my sa v stasti a v zdravi prestahujeme 😉

titkovamiriam
24. nov 2008

blau-perfektne,nieje nad to nat nove byvanie,my ked sme dostavali ja som bola cela bez seba 😀 a samozrejme to upratovanie bolo nekonecne 😀

matullienka
24. nov 2008

blau: a kam sa stahujete?

blau
24. nov 2008

jaaaaj ani mi nehovor, ja len dufam, ze ta firma co nam aj bude chodit upratovat dom urobi poriadok, ze tam nebudem musiet sudlit ako blazon , lebo na to fakt nemam cas pri malom
travicka este nie je narastena ale nasadena tej si tento rok teda neuzijeme ale ak ju bude kosit hausmajster ako tu tak ma porazi...no nevadi volako len bude
si ma s tym celkom potesila, ze si bola cela bez seba, ked ste sa prestahovali, dufam , ze aj ja budem 😵

titkovamiriam
24. nov 2008

ved uvidis 🙂

blau
24. nov 2008

Villach, to uz je skoro na hraniciach s Talianskom a Slovinskom, ak chodis na dovolenku autom tak tadial idete 🙂

titkovamiriam
24. nov 2008

je tak to sme davno uz isli okolo vas 😀 😀 😀

matullienka
25. nov 2008

ahojte kocky: tak ako chutila ranna kavicka?

titkovamiriam
25. nov 2008

chutila!-som rozlietana tak este ju dopijam 🙂

blau
25. nov 2008

mnaaam vyborne, Dobre ranko 🙂
Uz sa zas tesim na tu poobednu 😉

oazapokoja
25. nov 2008

Ahojte,ja ani už neviem ako mi chutila,bolo to skoro ráno o 6hod,ale teším sa na tú ktorú si dám asi o hodinku pred odchodom do práce,v kľude a bez behania po kuchyni 😀

titkovamiriam
25. nov 2008

co dnes robite ci uz doma,alebo v praci ci po nej! 🙂

blau
25. nov 2008

no nam tu napadlo kopec snehu, tak ked sa maly zobudi pojdem maleho vyvencit, na cerstvy vzduch a nech mu aj tie sopliky vytaha, mojmu zlatemu. Inak nic zvlastne kazdy den to iste mame taky rezim aby sa vedel orientovat v case, ale od piatku sa nebudem v case vediet orientovat ani ja.Mam hruzu z toho stahovania a este do toho ten sneh!! Milujem zimu, ale teraz mi to vadi lebo na dialnici su same zapchy, tak len dufam , ze to bude ok.
Ale je tu teraz tak vianocno to zboznujem, hned mam lepsiu naladu, ked pozriem von, byvame pri lese tak mame romantiku 😵

titkovamiriam
25. nov 2008

ja sa tiez chystam po praci von-u nas sneh nieje ale je uz v dedine vyzdoba a marek sa ide zblaznit ked vidi svetielka a jedna predajna uz nafukla mikulasa 🙂

blau
25. nov 2008

no tak to bude mat zazitok, ja preto milujem tento cas je to take krasne a este k tomu ked sa deticky, tak vedia bezprostredne tesit 😀
Nas maly je este maly, ale vidno, ze to je nieco nove pre neho a ma novinku naucil sa hykat, tak sa doma sulame 🙂

matullienka
25. nov 2008

no tak ja som v praci a tiez som rozlietana
😖

titkovamiriam
25. nov 2008

dufam ze sa nebude bat mikulasa ked pojdeme na neho 😀

matullienka
25. nov 2008

ale hadam nie 😉

titkovamiriam
25. nov 2008

uvidime 😀

matullienka
25. nov 2008

no tak potom daj vediet aky mal zazitok

emily333
25. nov 2008

zdravim vo spolok mate sa? 🙂