• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

9. marca 2011 
v praci som dnes
30. jan 2009 o 10:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si radsej nezoberies dovcu ked ti je blbo , ak je to chripka je lepsie to vylezat
30. jan 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to chripka uz beriem antibiotika dostala som anginu a zapal priedusiek, do toho mi prisiel menzes a vcera sa mi este aj herpes vyhodil
30. jan 2009 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze dobre a co niesi radsej doma,ved chces byt tehu tak sa na robotu vyser :grinning:
30. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som prisla iba kvoli koleginiam su tu dnes posledny den tak som chcela byt este s nimi
30. jan 2009 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!matul mala by si sa liečiť,aby ti nebolo ešte horšie. U nás je krásne,slniečko svieti,ráno boli suchéchodníky no proste pohoda.Idem variť makové šúľance ale nechce sa mi.aj mňa bolí hrdlo,zo dňa na deň viac,a ešte aj ľavá strana od krku až pod lopaku,ledva pohnem hlavou aj rukou.

tomu sa hovorí súca na odstrel :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sa vyzdravte cez vikend :sweat_smile:
30. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miriam: budem sa snazit u nas je dnes strasna zima a fuka strasne studeny vietor
30. jan 2009 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas mrzne,kde bolo rano klzisko tak ostalo cely den,potrebovala som ist na podnik a ked som visla von tak som poslala kolegu :grinning: ja som na lade ako posrana
30. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam,ja tak isto.neviem či ešte budem dnes tu ak nie,prajem všetkým krásny,pohodový víkend. :grinning:
30. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja a dufam ze v pohdelok budete zdrave a ja neochoriem od vas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby fungovala telepatia na dialku? takéto veci posielam iba vyvoleným ľudom,to aby som ti nejakú chorobu poslala si musíš zaslúžiť :grinning:
30. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte varim kavu aj caj a mame v labaku ze 13 st. brrr kosa a v halach ani nehovorim :astonished:
2. feb 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!do čaju hodne rumu kúri lepšie ako radiator :grinning:
2. feb 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa nemame rum idem slohnut direktorovi
2. feb 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno tam nájdeš aj niečo iné ako iba rum.

lienočka sa nám asi lieči,ked tu ešte nebola
2. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte niak sa na temu zabuda :astonished: ,kava davno vypita,vonku desne uprsano :frowning2: -total kriticky den
3. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu šeredne prší. :frowning2: ja som bola na úrade práce,pred tým ako som odišla volala bývalá kolegyňa,že je v meste či som doma,tak bola na kávu,a domov cestou som bola dohodnutá s druhou kolegyňou,že sa u nej stavím, tak som zmákla s raňajším budíčkom už 4 kávy ajtak by som spala.

už aby bol krásny čas človek nebude tak oťapený
3. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj!je to des :angry:
3. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!kava uvarena.michal doma chory :angry:
4. feb 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň! toto počasie je iba na choroby.dúfam,že to neni nič vážne,prajem skoré uzdravenie
4. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasika sopel kasel 38 teplota,uz som mu volala pozera dvd a marek este o deviatej spinkal
4. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bol aj náš Dodo.ked bol malý mal vysoké teploty,stále pohotovosť,nezaberali ani obklady,detský paralen sme ani nedávali,to mu vôbec nezaberalo. po pár rokoch už ked mal 38 tak bolo veľa a teraz ani nie za 2 hodiny ako sa začal sťažovať mul 39,9. ležal týždeň,ale aj teraz ešte vždy kašle,neviem či pri tomto počasí aj nie od tej alergie.
4. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocasie je zufale,chuda babka ked zasa nepojde s marekom von :frowning2:
4. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky konecne som sa trosku utrhla a tak pisem ako sa mi mate?
4. feb 2009 o 12:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj - momentalne po obede :grinning: a ako ti je?
4. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este stale nie som zdrava ale uz mi je trochu lepsie a nemam teplotu tak uz bude hadam dobre.
no aj ja som prisla prave z obeda a teraz by som pospala
4. feb 2009 o 12:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte -dobre ranko,kava,caj uvareny :slight_smile: a doniesla som aj kolaciky :grinning:
5. feb 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,to už z toho nového pekáča? :sweat_smile:
5. feb 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coby z obchodu ,rano som kupovala caje tak som schmatla aj balicek kolacikov :grinning: ,na pekaci som zapekala vcera cestoviny-inak je dobry
5. feb 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok