Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
30. jan 2009

v praci som dnes

titkovamiriam
30. jan 2009

a co si radsej nezoberies dovcu ked ti je blbo , ak je to chripka je lepsie to vylezat

matullienka
30. jan 2009

nie je to chripka uz beriem antibiotika dostala som anginu a zapal priedusiek, do toho mi prisiel menzes a vcera sa mi este aj herpes vyhodil

titkovamiriam
30. jan 2009

no ze dobre a co niesi radsej doma,ved chces byt tehu tak sa na robotu vyser 😀

matullienka
30. jan 2009

no dnes som prisla iba kvoli koleginiam su tu dnes posledny den tak som chcela byt este s nimi

kocurik16
30. jan 2009

ahojte!matul mala by si sa liečiť,aby ti nebolo ešte horšie. U nás je krásne,slniečko svieti,ráno boli suchéchodníky no proste pohoda.Idem variť makové šúľance ale nechce sa mi.aj mňa bolí hrdlo,zo dňa na deň viac,a ešte aj ľavá strana od krku až pod lopaku,ledva pohnem hlavou aj rukou.

tomu sa hovorí súca na odstrel 😀 😀 😀

titkovamiriam
30. jan 2009

baby tak sa vyzdravte cez vikend 😅

matullienka
30. jan 2009

no miriam: budem sa snazit u nas je dnes strasna zima a fuka strasne studeny vietor

titkovamiriam
30. jan 2009

aj u nas mrzne,kde bolo rano klzisko tak ostalo cely den,potrebovala som ist na podnik a ked som visla von tak som poslala kolegu 😀 ja som na lade ako posrana

kocurik16
30. jan 2009

miriam,ja tak isto.neviem či ešte budem dnes tu ak nie,prajem všetkým krásny,pohodový víkend. 😀

titkovamiriam
30. jan 2009

aj ja a dufam ze v pohdelok budete zdrave a ja neochoriem od vas 😀 😝 😀

kocurik16
30. jan 2009

žeby fungovala telepatia na dialku? takéto veci posielam iba vyvoleným ľudom,to aby som ti nejakú chorobu poslala si musíš zaslúžiť 😀

titkovamiriam
2. feb 2009

ahojte varim kavu aj caj a mame v labaku ze 13 st. brrr kosa a v halach ani nehovorim 😲

kocurik16
2. feb 2009

ahojte!do čaju hodne rumu kúri lepšie ako radiator 😀

titkovamiriam
2. feb 2009

aaaaaa nemame rum idem slohnut direktorovi

kocurik16
2. feb 2009

možno tam nájdeš aj niečo iné ako iba rum.

lienočka sa nám asi lieči,ked tu ešte nebola

titkovamiriam
3. feb 2009

ahojte niak sa na temu zabuda 😲 ,kava davno vypita,vonku desne uprsano ☹ -total kriticky den

kocurik16
3. feb 2009

aj tu šeredne prší. ☹ ja som bola na úrade práce,pred tým ako som odišla volala bývalá kolegyňa,že je v meste či som doma,tak bola na kávu,a domov cestou som bola dohodnutá s druhou kolegyňou,že sa u nej stavím, tak som zmákla s raňajším budíčkom už 4 kávy ajtak by som spala.

už aby bol krásny čas človek nebude tak oťapený

titkovamiriam
3. feb 2009

ahoj!je to des 😠

titkovamiriam
4. feb 2009

dobre ranko!kava uvarena.michal doma chory 😠

kocurik16
4. feb 2009

dobrý deň! toto počasie je iba na choroby.dúfam,že to neni nič vážne,prajem skoré uzdravenie

titkovamiriam
4. feb 2009

klasika sopel kasel 38 teplota,uz som mu volala pozera dvd a marek este o deviatej spinkal

kocurik16
4. feb 2009

tak bol aj náš Dodo.ked bol malý mal vysoké teploty,stále pohotovosť,nezaberali ani obklady,detský paralen sme ani nedávali,to mu vôbec nezaberalo. po pár rokoch už ked mal 38 tak bolo veľa a teraz ani nie za 2 hodiny ako sa začal sťažovať mul 39,9. ležal týždeň,ale aj teraz ešte vždy kašle,neviem či pri tomto počasí aj nie od tej alergie.

titkovamiriam
4. feb 2009

pocasie je zufale,chuda babka ked zasa nepojde s marekom von ☹

matullienka
4. feb 2009

ahojte kocky konecne som sa trosku utrhla a tak pisem ako sa mi mate?

titkovamiriam
4. feb 2009

ahoj - momentalne po obede 😀 a ako ti je?

matullienka
4. feb 2009

no este stale nie som zdrava ale uz mi je trochu lepsie a nemam teplotu tak uz bude hadam dobre.
no aj ja som prisla prave z obeda a teraz by som pospala

titkovamiriam
5. feb 2009

ahojte -dobre ranko,kava,caj uvareny 🙂 a doniesla som aj kolaciky 😀

kocurik16
5. feb 2009

ahojte,to už z toho nového pekáča? 😅

titkovamiriam
5. feb 2009

coby z obchodu ,rano som kupovala caje tak som schmatla aj balicek kolacikov 😀 ,na pekaci som zapekala vcera cestoviny-inak je dobry