Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kávičkáreň

rikarr
8. nov 2012

Krásny večer dámy, vítam Vás v kávičkárni 😉 môžeme tu kecať o všetkom čo nás len napadne, presne ako pri šálke kavy s kamoškou 🙂 tak do toho ....

Vítam Vás

limoncino
8. nov 2012

@rikarr ahoj, ja sa rada pridám.. 🙂

rikarr
autor
8. nov 2012

jej ahoj, som rada že je tu prva dama na kafčo
tak aké si dáš? 🙂 😉

rikarr
autor
8. nov 2012

asi sa trocha predstavim ...som M.Lieskoveho a mam dve deti, s mladšim som ešte na MD ale už len do marca

vanes10
8. nov 2012

ahojte..môžem medzi vás?hoci som už dnes 3 kavičky mala 🙂

rikarr
autor
8. nov 2012

kludne pod, naše su neškodne 🙂

raszuz
8. nov 2012

dobrý večer, môžem sa pridať? podáva sa aj latté? 😉 😀

marecek4
8. nov 2012

dobrý večer jestli můžu s čajíkem tak se ráda přidám

vanes10
8. nov 2012

tak ja len nesku 🙂..no deturence spinkaju a to super ticho 🙂 užasné 🙂

rikarr
autor
8. nov 2012

ooo baby podavame všetko .... som rada že ste sa popripdavali, aj moje decka už spia, dnes boli na zabitie ale konečne je tu ticho
ako ste na tom vy? ja čekujem net a rozmyšlam nad darčekmi pre rodičov, oni su ten najťažší oriešok ....

kaja173
8. nov 2012

ahojte.juj,mala som dnes tri a idem si spravit este caro,lebo ja kavicku s kamoskami mozem velmi...len akurat,kedze som sa pristahovala dalej od mojej rodnej ,moc kamosiek mamiciek na kavicku nemam 🙂
@raszuz aj ja mam rada latte

rikarr
autor
8. nov 2012

@kaja173 to poznam ale časom sa to iste napravi

kaja173
8. nov 2012

@rikarr moje dva a pol rocne babatenko este nespi,uspesne otravuje 🙂 spal do stvrtej a kedy zaspi ,ktovie,ma tolko energie

rikarr
autor
8. nov 2012

@kaja173 no moje 2 a pol ročne spi lebo cez obed spal len hodinu ....

marecek4
8. nov 2012

@rikarr taky vymýšlím co našim,každý rok je to s nima horší a horší,děda nic nechce a máma ta všecko má-krom peněz,ale těch není nazbyt ani u nás,no nej dárek pro mámu jsou rozšmajdaný botky-pokaždý u nás proleze botník po holkách,má obrnu na noze a vybočený palce,ale díky té obrně jí s tím nic neudělají,ono je stejně zázrak že chodí,v 89 spadla z jeřábu tak má nějaký pozůstatky,takže asi jako každý rok něco dobrého,knížka k tomu a dědovi psí kalendář

jinak já jdu malého teprve uspávat,byl s tátou ve vaně a dobře se probral ☹ takže s vámi moc neposedím,ale třeba si dá kávičku někdo se mnou hezky po ránu 🙂

vanes10
8. nov 2012

ahoj kaja.tiež som bola na tom ako ty.ked sme sa sem nasťahovali,tak prvy rok bol hrozný.nikoho som nepoznala.a všetky kamaratky 30km daleko.ale teraz po 3 rok.je to super.hoci nekávičkujeme moc,ale stretavame sa vonku s detmi 🙂

powerica1
8. nov 2012

ahojte, mne uz maly buvka tak oddychujem po burlivom dni. Dnes som kavicku ani nestihala pit tak si jednu urcite dam. 😉

rikarr
autor
8. nov 2012

veru ja ani neviem či som kavu vobec dnes mala 😅

no moji rodičia nič nepotrebuju a nerobte si starosti, tak je tažko vybrat

kaja173
8. nov 2012

@marecek4 ja som sa rozhodla kupit mame kabelku,pre takych co maju vsetko,kabelka nie je zla🙂))

@vanes10 ja sa tesim do prace,dufam ze tak najdem nejake kamosky a novych ludi.a zajtra idem prvy krat do materskeho centra v nasom meste,lebo byvame na dedine,tak dufam ze aj tam stretnem niekoho na pokecanie...

vanes10
8. nov 2012

my tiež na takej dedinke,ale dosť rušnej 🙂 super prostredie aj ludia 🙂 ...kočky čo idete piecť na vianoce?

powerica1
8. nov 2012

Ja mam niekedy taky pocit, ze ma ta materska zabija, mam niekedy aj vycitky kvoli tomu, ze rozmyslam ci som s babom nemala este pockat a nemala si trosku este uzit. Ja som spolocensky typ a zatvorena stale doma psychicky ma to zabija

rikarr
autor
8. nov 2012

@powerica1 ja som doma už pomaly 5,5roka 😀 to zabija 😀 😀 😀 😀 😀 ale tiež sa rada zabavim a tak, takže naše decka chodia všademožne s nami a ked nemožu velice rychlo ich dam na prazky, chodia od roka apol na take že jedna noc a tak .,,,,,ale pomože to

rikarr
autor
8. nov 2012

@vanes10 uf, netušim, asi škoricove klbka a medovniky a vanilkove rožky, aj tak to nikto neje

ibajeho
8. nov 2012

Idem medzi vas sa vtirnut. Babatenko moje uz zalomilo pred hodinou tak som si poupratovala trosken bytik, este periem a mycka umyva riad tak ja som si dosla nohy vylozit. Kavu som nemala ani nepamatam, snazim sa to obmedzit predsalen to nie je az tak zdrave a za dalsie popravde ani nemam cas ju kedy vypit pri tom mojom sibalovi. Ked uz tu riesite co rodicom na vianoce, ja mam tiez dilemu ale vymyslela som taku vec co viem ze by aj cceli a to ze im kupim fotenie s mojim malym.

powerica1
8. nov 2012

@rikarr tak to hej 5,5 roka je uz dost a kam deticko to davas?

powerica1
8. nov 2012

@ibajeho to fotenie je skvely napad asi to tak aj ja budem riesit ako darcek nasim

ibajeho
8. nov 2012

@powerica1 len keby to nebolo take draheee. Ale tak co uz ved vianoce su len raz do roka 😀 🙄

vanes10
8. nov 2012

@powerica1 ani nehovor.dcerka bude mať 4 a malý rok.takkže tiež doma..ozaj by som už potrebovala taký menší výpadok aspon na chvílku 🙂
@rikarr ja tiež tie vanil.rožky,nejaké to linecké a potom kremové.

rikarr
autor
8. nov 2012

@powerica1 no bud zavezieme svokrovcom alebo rodičom alebo sestre, barskomu ich pichnem 😀

powerica1
8. nov 2012

@ibajeho ale co v dnesnej dobe neni drahe uz si pomaly musime zvykat, ze slovo lacne mizne zo slovnika 😀

ibajeho
8. nov 2012

@powerica1 a nevycitaj si ze mas myslienky ze si mala s babom pockat. Myslim ze nie si jedina ktora na taketo nieco pomyslela. Materstvo je sakra tazke a sem tam aj ja mam dni ked si hovorim ze mi chyba moj zivot aky som mala pred drobcom. Ale na druhej strane som takto spokojna a nasla som taku svoju vnutornu rovnovahu typu ze moj zivot ma zmysel a mam pre koho zit 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli